Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Park--- - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Park--- - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Park--- - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Park--- - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Park--- - Page 2 EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Park--- - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Park--- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Park--- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Park--- - Page 2 EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Leleine
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Seal
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Faith
---Park--- - Page 2 I_vote_lcap---Park--- - Page 2 I_voting_bar---Park--- - Page 2 I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Park---

Go down 
+2
Zeig Wihashi
Leleine
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Park--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ---Park---   ---Park--- - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:39 am

First topic message reminder :

---Park--- - Page 2 Kepatmeretezes_hu_evening_in_the_park_by_ferice2_www.kepfeltoltes.hu_

Csodaszép park, ami az évnek minden szakában gyönyörű zöld marad, megőrizve romantikus pompáját.Középen széles, kavicsos út szeli át a parkot, amit lámpák és padok szegélyeznek, s a majdnem szabályosan kör alakú, hatalmas füves rétet fák szegélyezik. A réten millió féle virág nyílik, így mindig finom virágillat lengi be a helyet.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- - Page 2 EmptySzer. Aug. 03, 2011 8:35 am

* ölelkezünk a fűbe s szenvedélyesen csókolgatom... pár hosszú szenvedélyes csók után a szemébe nézek
s halkan kérdezem * - te akkor milyet házat képzeltél el magadnak...? te kis vadmacska... * mondom kéjenc
vigyorral az arcomon s közben hosszú csókokat adok minaynak... nyelvemet elég perverz módon forgatom
a szájába s még az ajkát is gyengéden megharapom * - mond a házat... vagy talán engem akarsz elöbb...?
* mondom sunyi vigyorral az arcomon s közben beledugom a nyelvem minay szájába s hevesen maszírozom
az ő nyelvét az enyémmel közben szorosan ölelem 1 kézzel magamhoz másikkal a combját simogattam *
- ugye milyen jó idő van itt a természet lágy ölébe forró csókok között miközben házat beszélünk és
egyéb fontos dolgokat... nem drágám...? hehe * szenvedélyesen megcsókolom elég hosszan hogy már alig
kaptam levegőt *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Park--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- - Page 2 EmptySzer. Aug. 03, 2011 8:43 am

* Mikor az első csók megszakadt akkor válaszoltam a házzal való kérdésre*
- Egy kis nappali konyhával fürdő jó nagy hálószoba egy kis kertecske és egy kis szoba ahol tesz vesz az ember ennél nagyobb nem is kell szerintem. -
* mondtam neki és forrón csókoltam meg őt aztán újra megszólaltam*
- Előbb téged te fontosabb vagy mint a ház meg mindenné fontosabb vagy.
* mondtam vigyorogva. Csókoltam őt én is alig kaptam lebegőt de nem zavart elég volt ez nekem és lassan simogattam a testét. Majd benyultama poló alá és ott cirogattam tovább*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 6:11 am

- minay... * vadul csókoltam mert nagyon aranyos és kellemes dolgokat mondott ami jól esett a kis lelkemnek. * - amúgy nem fázol? mert már nincs olyan meleg kellemes idő van mondjuk de kitudja hogy
fázol-e vagy valami... gondoltam megkérdem * vigyorgok rá s megcsókolom majd a combját simogatom *
- szólj ha kell valami én kis pöcköm... * kidugom a nyelvem nagy vigyorral a számon *
- amúgy te tudsz főzni? vagy valami vagy főzzek én mindig majd...? én nem bánom csak akkor úgy kell
az időm beosztani meg akkor neked kell bevásárolni... * vigyorog * - s a bútorokról mit gondolsz az milyen
legyen? közös megegyezés vagy van valami ? mert nekem nincs nagy elvárásom csak a wc ülőke és az
ágyról van ajánlásom amik nagyon jók és kényelmes én azokat szeretem... * kezdek el a bútorokról beszélni. *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Park--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- - Page 2 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 12:27 am

* viszonoztam a csókját mosolyogva. Átöleltem*
- Én vámpír vagyok bírom az ilyesmit. Egyébként tudok főzni de ha akarsz főzhetsz. Viszont vámpír fény szóval csak este tudok menni vásárolni hacsak nem szeded le nekem a napot akkor feőlem reggel is mehetek.-
*Mondtam neki kacagva majd megáltam és mély levegőt szívtam aztá kifujtam ránéztem és megsimogattam a hátát*
- Velli nyugi elsőnek házat találjunk aztán válogathatunk annyi bútor között hogy meg sem tudod őket számolni viszont a kényelmes ágy jó ötlet nem mintha én sokat aludnék de akkor is-
* Mondtam neki vigyorogva*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 5:07 am

- mm... most de azért nem mondod hogy nem jó néha kicsit elkalandozni a gondolataidban hogy
milyen elképzeléseid lehetnek... öhm érted nem? tudod hogy na a te stílusodat elmond mert érdekel.
* közelebb hajolok s átkarolom majd a füléhez hajolok s halkan lágy kellemes hanggal súgok bele *
- a nap miatt ne aggódj majd én megoldom valahogy... érted bármire képes vagyok daarling~..!
* mondom hosszan az utolsó szót s gyengéden belefújok minay fülébe s megharapom a fülcimpáját *
* kuncog * - ne mennyünk máshova vagy maradjunk itt még kettesben... * megnyalom minay fülét
majd hátra döntöm a fűbe... fölé hajolok s lassan az ajka felé hajolok s gyengéden megcsókolom *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---Park--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Park---
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Belváros-
Ugrás: