Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Park--- EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Park--- EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Park--- EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Park--- EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Park--- EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Park--- EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Park--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Park--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Park--- EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Leleine
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Seal
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Faith
---Park--- I_vote_lcap---Park--- I_voting_bar---Park--- I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Park---

Go down 
+2
Zeig Wihashi
Leleine
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: ---Park---   ---Park--- EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:39 am

---Park--- Kepatmeretezes_hu_evening_in_the_park_by_ferice2_www.kepfeltoltes.hu_

Csodaszép park, ami az évnek minden szakában gyönyörű zöld marad, megőrizve romantikus pompáját.Középen széles, kavicsos út szeli át a parkot, amit lámpák és padok szegélyeznek, s a majdnem szabályosan kör alakú, hatalmas füves rétet fák szegélyezik. A réten millió féle virág nyílik, így mindig finom virágillat lengi be a helyet.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:31 pm

*Este Wihahsi sétál a parkba és nézi,hogy az emberek,hogy képesek nagyvárosba itt pihenni mikor minden felől zaj szűrődik be a városból*
*Zeig leül egy padra és nézi az embereket és gondolatukban olvas*
*rágyújt egy szivarra és elkezdi kör alakba kifújni a füstöt*
"jól esne egy kis whysky"* feláll és ki akar sétálni a parkból*
*de szeme megakad egy lányon*
Vissza az elejére Go down
Robin Orrico
Ember
Robin Orrico


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:40 pm

* Sétálgattam a parkban figyeltem az embereket hogy milyen gondtalanok és milyen jól megy egyeseknek ,
divatos ruhák , spéci telefon , drága táskák , kocsik ... De miközben ballagtam kiszúrtam egy fura figurát
aki a padon ül és drága szivart szív és karikákat fúj ki * " milyen fura tag... lehet ma meleget eszek... "
* gondolja magába majd kicsit közelebb indulok mikor látom hogy feláll és elindul és követem lassan
fák mögött és gyanús szemekkel nézem a srácot ... mintha zaklatnám vagy valami de mégsem *
* mikor rám nézett meglepődtem hisz nem könnyű kiszúrni a sötétbe a sötét ruháim miatt * " hogy vett észre ...? " * kezdett jobban dobogni a szíve és ráharaptam erősen az ajkamra s elbújtam a fa mögé *
" mi van ezzel ... ? " * megvagyok zavarodva *
Vissza az elejére Go down
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:45 pm

"ó szóval egy tolvaj belemegyek a buliba"
-biztos csak képzelődtem ez a szivar nem tesz jót.*beszél magába*
*elindul megint de lassabban mint eddig hogy utolérje a lány*
"jót fogok ma bulizni"*gondolja magába és közbe a lány gondolatait fürkészi*
Vissza az elejére Go down
Robin Orrico
Ember
Robin Orrico


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:55 pm

* kis idő múlva kipillantok a fa mögül és látom hogy elindult ... Lassan utána eredek fáról fára de nem túl
gyanúsan mert előbb is valahogy észre vett ... * " na mégis hova mész hmm ? " * ajkamat harapdálom *
" milyen jól öltözött valaki... hehe .... jackpont... " * ördögi mosoly terem az arcomon *
* és mindenféle gondolat járja át a fejem hogy kéne elkapnom és kirabolnom de félek attól hogy valami
tömeges helyre megy mert ott nehéz követni messziről és elcsenni a tárcáját is * - hehehe...
* már nagyon izgul és halkan nevet miközben követi mert már 2 napja nem evett és nagyon éhes volt *
" Minek megy ilyen lassan ... ilyenkor sötétbe nem olyan jó a park nekik mert nem látszik a látkép ... "
- nem értem ezeket ... * egyre türelmetlenebb és még mindig harapdálom az ajkamat . *
Vissza az elejére Go down
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:08 am

*Wihashi megáll körbenéz majd a vállára teszi a kabátját*
*megkérdezi egy embertől hogy hol van itt kocsma,ő megmondja,hogy a legközelebbi kocsma a parkban van*
*Zeig megköszönni és elindul arra amerre mutatták még mindig lassan*
*A kocsma a parkban van de zárva van*
*körbenéz nincs itt senki le rakja a földre kabátját cipőjét és a vízbe lógatja a lábát hátradől és becsukja szemét*
"alig várom már amikor rájön,hogy tudtam az egészről" *elkezd kuncogni magába*
*tetteti hogy alszik*
*de nem alszik hanem várja a tolvaj lány,hogy végre mutathasson be megint áldozatott*
Vissza az elejére Go down
Robin Orrico
Ember
Robin Orrico


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:23 am

* követi követi csak míg meg nem áll nézem ahogy ledobja a kabátját és a cipőjét is leveti s furcsálom a tagot * " ez... mit csinál ? ne hogy itt akarjon már éjszaka locsi fecsizni ebbe a gusztustalan parkba ... "
* idegeskedik majd látom hogy hátra dől és egy ideig mozdulatlanul hever ott s közben még mindig
harapdálom az ajkamat . * " most ... ez alszik ...? " * furcsálja hogy hogy képes éjszaka egyedül egy
sötét parkban aludni * - az emberi hülyeség határtalan ... hehe * széles gonosz vigyor * * nyel egyet *
" vajon a tárcája a kabátjába van ...? vagy a zsebébe ... várok még 1 kicsit hogy biztos alszik-e ... "
* pár perc várakozás után * - na akkor ... * lassan elindul felé osonva nagyon óvatosan s közben egyre
erősebben harapom az ajkamat ... mikor oda érek a kabátjához elkezdem kutatni a zsebeit...*
Vissza az elejére Go down
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:34 am

*egy gyors mozdulattal elkapja lány kezét és berántja a vízbe*
*majd kirántja onnan és ledobja a földre*
*a földet irányítva a földből kezek nyúlnak ki és oda szegezik a lányt*
*Wihashi fölé áll és mélyen a szemébe néz*
-Mit képzelsz magadról kislány ilyen későn embereket kell ki rabolni nálad gonoszabb lények is élnek itt.
*előveszi a lánykését és nézegetni kezdi*
-Szép de ez jobb.
*előhúzza a kardját és a lány feje mellé vágja*
*zeig rámosolyog majd megkérdezi*
-hogy hívnak rabló kislány?
Vissza az elejére Go down
Robin Orrico
Ember
Robin Orrico


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:45 am

* meglepődik mert ideje se volt reagálni a dolgokra amikor kikerült a földre amit hirtelen nyelt vizet kiköhögi
s levegőért kapkod * - köh köh... * nem ijed meg annyira mert lsd-zett amitől elég erősen szokott halucinálni így nem lepődik meg a kezeken azt hitte hogy a srác nyomja le * " uhh mi van ezzel a gyerekkel "
* szemébe néz fél szemével miközben még levegőért kapkodok és nézem hogy mit babrál a késemmel
és mitől nőtt meg a késem ? ezek a gondolatok jártak a be drogozott fejembe mikor látom vigyorog
rám és kérdezi ki is vagyok valójában * - dögölj meg... seggfej... * mondom neki lihegve s arcon köpöm *
" csak szabaduljak ki innen ... ne félj megbánod még ezt te porbafingó... " * próbál kiszabadulni s
közben az ajkamat harapom* - nh... * mocorog *
Vissza az elejére Go down
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:53 am

"még drogozik is és rabolgat*
*arcon köpéstől hátrahőköl és arcon vágja a lányt*
-Ribanc.
*felveszi a kabátját és a cipőjét és leül a lány mellé*
-Mond meg a neved azt nem olvashatom azt megkel kérdeznem csak így ölhetlek meg
*mondja vigyorogva mi közbe az arcába néz*
-ha lenyugodsz meghívlak az utolsó vacsorádra.Mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Robin Orrico
Ember
Robin Orrico


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 1:16 am

- áuh .... * kiált fel a pofontól ami nem fájt neki a sok szenvedéstől régről csak azért mégis meglepődik és
nem tudott rá felkészülni ... * - mi közöd a nevemhez te féreg... * gyilkos tekintettel nézek rá és elkezdek
szédülni a drogtól * " francba ezzel a szarral ... nem látok rendesen ... " * mocorog majd a lábamat szabadabbnak érzem és kapálózok felé amivel egyszer mellkason rúgtam majd rá kiabálok *
- kell a fenének a vacsorád ... gusztustalan * leköpöm még egyszer és próbálok kiszabadulni de csak a kezeimet éreztem lazábbnak de még nem voltak szabadok * " francba miért van belőle kettő ? ja a cucc.. "
* kezd ingerelté válni mert nem tud még teljesen szabadon mozogni és még halucinál is. *
Vissza az elejére Go down
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 1:29 am

*a mellbe rúgástól elesik és elvesztí az erejét a földtől és a lányról a kezek eltűntek*
-A nevedre azért van szükség mert csak így tudlak feláldozni ha megtudom a nevedet.
*elrakja a lány kését és a saját kardját*
-Nem kell a vacsora pedig már napok óta nem ettél.Kajára költötted volna a pénzedet nem drogra.
*leköpi a lányt,lehajol a lány fejéhez és a homlokárra teszi a kezét és elkezd mélyen keresni a gondolataiba*
Vissza az elejére Go down
Robin Orrico
Ember
Robin Orrico


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 1:42 am

* meglepődik hogy hirtelen újra ura minden végtagjának de még mindig halucinál mert hirtelen eltünt a késem a semmibe * - mi a * meglepődik mikor vissza köp s szám tátva marad hogy hogy képzeli ez a gennyláda *
* mellkason rúgja srácot ahogyan lehajol hozzám hogy essen hátra én közbe fel állok nagy nehezen és kell
egy kis idő míg újra magam ura legyek * * bele harapok az ajkamba * - te szemét ... féreg !
* bele rúgok még kettőt míg a földön fekszik mert lerúgtam az előbb és átkozom minden féle szidással*
- kinek arcoskodsz... te szemét ! * belerúgok még egyet s leköpöm majd kirohanok a parkból a tömegbe ahol
lassítok és eltűnök a semmibe * " francba vele ... majd legközelebb ... " *ajkamat harapdálom *
Vissza az elejére Go down
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 1:53 am

*az első rúgástól eldől de a többit meg se érezte mert kivédte a kezével*
-Ez a csaj tetszik nekem.*kijelenti vigyorogva*
"kemény és erős"*megtapogatja a mellkasát*
*Feláll és a lány agyába küldi a hangját*
-Majd legközelebb várni foglak mindig tudom merre jársz.
*majd elkezd röhögni*
*kisétál a parkból és elkezd sétálgatni a városba*
"várom már új meglepettésre számítok"
Vissza az elejére Go down
Seal
Seal
Seal


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jul. 09.

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 1:54 am

Játék lezárva

Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 4:18 am

- heheh tudom hogy nem vagy jó viszonyba a nappal legalábbis gondoltam * furcsán beszélek minayhoz
mert még nem tudom hogy kezeljem a vámpírságát de nem nagyon zavartatom magam engem nem zavar,
hogy vámpír felőlem troll vagy ork is lehetne megnyerő személyisége van meg jól néz ki kell ennél több
nekem...? Lassan sétálunk a városba s közben össze van kulcsolva az ujjaink és szorosan fogom a kezét
ezzel is kimutatva hogy kell nekem ne hagyjon itt vagy valami ilyesmi... Lassan beérünk a parkba s ott
remek ahogy a kialakított úton világít gyengén a lámpa. sétálunk közelebb a patakhoz ami a nem volt olyan
kicsi se nagy ilyen pont közepesnek mondható mint egy kis horgásztó. * - üljünk oda... * gyengéd hangon
mondom s közben mutatok a tó felé. oda ballagunk lassan s leülök * - jó hogy eljöttünk... * mosolygok minayra *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 6:16 am

* Ránéztem féloldalt a szemem sarkából Vellire. Elmosolyodtam mert láttam rajta, hogy nem zavarja az ami vagyok. Ennek őszintén nagyon örültem. Az én ujjaim szorosan az övéhez simulnak. Ahogy lassan sétáltunk a parkban éreztem mindenféle vér illatát. Embertől kezdve a mágusig. Pár stác eléggé megnézett engem és vigyorgott mint aki épp ajándékot kapott. Úgy néztek rám mint egy ufóra. Komolyan mint aki sosem láott volna lányt előző életében. De én csak egy grimaszt vágtam rájuk és jobban Velihez bújtam amire persze elszontyolodtak. Szájukat elhúzták és mentek tovább. Mindegy mert amikor nem voltam Vellivel akkor sem jöttek oda hozzám csak néztek engem mint borjú az új kapura. Fura ez a világ és egyre furább lessz olyan normális nem lessz mint a világvége előtt. Veli meglátott egy patakot gyönyörűen csillogott a vize amelyet a hold megvilágított és a csillagok. Igazán romantikus legalábbis nekem az. Ezért ici picit el is pirultam de hála a sötétnek meg bőrőm színének ez nem látszott meg rajtam. Rábólintottam majd megszólaltam.*
- Igen valóban jó, hogy eljöttünk jó egy kicsit a friss levegő meg ide már nem nagyon jönnek az emberek a tó szinte külön van a parktól-
* Mondtam neki vigyorogva hozzá dőltem és még volt pár lézengő pasas akik ahogy mentek oda fordították a fejüket felém megnézegettek és mentek tovább lassan megszokom*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 7:11 am

* akaratlanul is észreveszem hogy túl sok ember figyeli meg minayt még ebben a sötétben is nem tudtam
hogy ennyire vonzó vagy csak én találtam túl annak vagy tényleg valami speciális személy vagy talán celeb?
Na az pont nem lenne nekem jó egy celebbel együtt lennem hisz valami rossz akaróm felismerhetne ha
lefotoznák minayt hogy van barátja és milyen jó feneke van...hmm... * * halk hangon minayhoz szólok *
- héj... téged... nem zavar hogy ennyien néznek téged? Mert engem kicsit zavar hogy téged ilyen sokan
megbámulnak... persze nem baj bámulni szabad... de mi van ha valaki rólad fantáziál majd később este?
* vörös arccal mondom nem nézek a szemébe közben miközben átkarolom a padon simán lelehet vágni hogy
féltékeny vagyok egy kicsit minayra a sok tekintet miatt ami rá szegeződik.* * nyel majd várja a választ
ő mit gondol erről *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 7:22 am

* Ránéztem elmosolyodtam aranyos volt. Ránéztem és elmosolyodtam*
- Nem én már megszoktam valamiért mindig így néznek rám az emberek pedig egyszerű lány vagyok-
* Mondtam neki. Nem vagyok sztár se semmi ilyesmi egyszerűen mindig is ilyenek voltak velem ilyenek is maradnak. Magamhoz fordítom őt. Közel hajolok és finoman megcsókolom*
- Ezt gondolom róla. Nem érdekelnek én veled vagyok nem velük. Szépnek találnak biztos ezért néznek engem.-
* Mondtam ás hozzá bújtam*
- De én éppen veled készülök össze költözni és nem velük etye petyézni -
* Mondtam mosolyogva és megpusziltam az ajkait*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 7:31 am

* a puszi után megcsókolom gyengéden én is majd egymáshoz bújunk a padon... * " milyen jó itt... csupa
jó dolgok történnek velem mióta találkoztam vele...hmm na de várj csak ...? hehe... "
* sunyi mosoly van az arcomon mert eszembe jutott egy butaság és szívózok kicsit minayal *
- amikor mondtad hogy csak ennyit jelentenek neked... semmi többett és megcsókoltál... akkor az azt jelenti
hogy neked egy édes csókot ér az hogyha megbámulnak téged és jól is esik ? olyan bevadulsz és és a hozzád közel álló személyeket megölöd és elásod? na és vissza térve neked akkor egy csók érzés hogy megbámulnak? hmm...? hohoho nekem akkor olyan mint a szex mikor megbámulnak engem... bár nem csodálom ilyen remek feneke se sok embernek lehet mint ami az én fertályamon integet... hohoho ...
te kis imposztor * vigyorgok rá *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 7:41 am

* Hatalmas szemekkel nézek rá és megsértődve kibújok az öléből*
- Nem érdekel ha megbámulnak hozzá vagyok szokva. A csók meg más tőlem csak az kap akit szeretek és senki más. Előbb ölök saját fajtámból mintsem, hogy neked ártsak...-
* Mondtam és sóhajtottam egy nagyot. Majd hirtelen a tó másik felén kicsit a fák mögött megláttam egy házat. Ami szerintem tökéletes lenne...Felálltam*
- Én nem bántanálak soha és tényleg szeretlek ezért vagyok veled. Nem velük és ők nem is fognak érdekelni sosem. Szex azt meg vékkép csak a pasimmal és senkivel mással. Szóval amit te gondolsz ... nem igaz.-
* Mondom és leporoltam magamat a házat néztem*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 7:49 am

- hehehe nyugi csak vicceltem drágám. * nevetek majd felkelek oda megyek s átölelem majd a fülébe súgom * - te vagy a mindenem ... minay... * ráharapok a fülére majd vigyorgok * - tényleg ne haragudj...
* szorosan ölelem mint a kisgyerek a nagy macit amit karácsonyra kap a szüleitől és megbolondul *
- amúgy valami baj van ? mert eléggé nézegetsz abba az irányba... talán valami pingvin ? * kérdezem
kíváncsian majd tovább harapdálom minay fülét gyengéden s ugyanúgy ölelem szorosan mint eddig majd
pár perc után elengedem elé álok s megcsókolom majd a szemébe nézek * - ne bambulj el drágám...
mit nézel ennyire ? * nézegetek én is arra fele de én kicsit arrébb ezért nem látom a házat hanem mást nézek valami hülye alakú bokrot kiszúrok és arra vágok hülye arcot *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 7:57 am

* Hátra nézek rá. Hozzá bújok és simogatom a karját. Csókját mosolyogva viszonzom és nevetve válaszolok*
- Nem nem pingvin ez annál nagyobb ez egy ház kicsim gyere nézzük meg, Azt hiszem eladó. -
* Mondtam és megfogtam a kezét aztán kedves mosolyal húzni kezdtem a ház felé hamar oda értünk és ahogy sejtettem és vámpír szemem nem hagyott cserben a ház eladó volt. *
- Nézd eladó. Mit szólsz?-
* Kérdeztem és vigyorogva ránézek miközben hozzá bújok. Nem haragudtam rá amúgy sem csak nem esett jól amit mondott de szeretem és ezért még nem fogok világgá menni*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 8:17 am

* meglátom a házat első levonás garázs... * - ez ... ez mi ez ? lehet eladó de mi van ha valakinek a raktára
vagy valami kis garázsa... meg amúgy is parkba lakni... kitudja mikor jön valami betörő vagy rosszakaró
vagy zaklató egyáltalán a pizzás hogy talál ide? aranyos a ház meg minden hogy itt van kellemes a légkör
de talán ha még nem a város közepében lévő parkba lenne azt mondanám hát jó kis pihenő háznak oké...
de én nem ilyen házra gondoltam... valami nagyobb ahol külön szoba dolgoznom egy háló nekünk másfél
fürdő konyha külön ebédlő nappali erkély érted... nem ilyen kis porbafingó a park közepén...
* mentegetőzök és alibiket szolgáltatok a kis ház iránt majd minayra nézek * - ne haragudj de nekem ez
nem tetszik hogy itt lakjak... oké hogy közel az emberekhez hogy segítsek de sok a rossz ember is huligán
kitudja mikor teszik tönkre gyujtják fel rabolnak ki stb... érteeed...
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- EmptySzer. Aug. 03, 2011 8:25 am

- Jó jóó nyugi drága nem kell az első házat megvenni van ezer másik eladó biztos találunk olyat ami mind a kettőnknek tetszeni fog. -
* Átöllei és ráfönti a fejét*
-Amit te mondasz az a ház fajta nekem is tetszik de olyan házat szerintem csak a városban találunk de viszont én még mást szeretnék*
* mondom kacagva és lehúzom magammal Vellit a fűbe és forrón megcsókolom átölelve őt*
- Veled lennék még egy picit -
* Mondom pirosan és mosolyogva én még nem teltem be vele*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---Park--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Park---   ---Park--- Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Park---
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Belváros-
Ugrás: