Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Bárok--- - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Bárok--- - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Bárok--- - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Bárok--- - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Bárok--- - Page 2 EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Bárok--- - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Bárok--- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Bárok--- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Bárok--- - Page 2 EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Leleine
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Seal
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Faith
---Bárok--- - Page 2 I_vote_lcap---Bárok--- - Page 2 I_voting_bar---Bárok--- - Page 2 I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Bárok---

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:36 am

First topic message reminder :

---Bárok--- - Page 2 Kepatmeretezes_hu_concrete_bar_by_sp1te2_www.kepfeltoltes.hu_
Hangulatos kis bár a város egyik szegletében. Nem nehéz idetalálni hisz hatalmas tábla jelzi, hogy aki a bárba tart, jó helyre tévedt. Belépve hangulatos kis helységet találunk, hatalmas pult, mögötte asztalok és székek. A falból halk zene szól, ami - hisz meg van bűvölve - dallamával alkalmazkodik a bárban tartózkodók hangulatához.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 6:03 am

- akkor se szabadna bántanod őket... nincs rá más megoldás? * komolyan a szemébe nézek*
* ránézek az asztalra kicsit szomorubb nézéssel* - nincs barátnőm ... volt és igen ember volt de dobott
egy másik srác miatt...* majd vissza a szemébe nézek* - de ez nem fontos...
- szüleim mindig a jóra neveltek ... nem akarok senkit se szenvedni látni vagy hogy bajban legyen.
- iskolában is segítettem akin kellett megvédtem aki bajban volt . pedig engem is piszkáltak a fülem miatt...
- szóval tényleg nem tudom miért akarok minden áron segíteni mindenkinek * mosolyogva mondom neki*
- de az embereket tényleg nem szabadna bántanod... nem engedhetem meg ... kitalálunk valamit...
*mikor észre vettem hogy a kezem fogja kicsit zavarba jöttem és kihuztam a kezem és hátra dőltem*
- öhm... jó ?
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 6:14 am

• * én úgy maradtam és az asztalra tettem a kezem a poharat piszkálva. Nem érti, nekem vér kell vagy meghalok, na, mindegy. Azt hiszem jobba, ha elmagyarázom neki.*
• - Ha ember vérét szívom, az nem érez semmit csak álmos lesz másnap. Lehet állati vért is szívni, de az ugyanolyan gonoszság. Mindenképpen rosszat teszek valakivel, de hidd, el nem éreznek, semmit nem fáj nem is emlékeznek rá semmi. Megoldani ezt nem lehet, mindéképpen kell a vér néha. –
• * Magyaráztam közben nem néztem rá, hanem a poharat piszkáltam*
• - Sajnálom, ami veled történt és a barátnőddel az én volt barátom és én köztem kicsit más volt a helyzet ő.. meghalt. De hát ne folyton rólam beszéljünk. Nem vagyok érdekes csak fura –
• * Mondtam kacagva*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 6:24 am

- de én emlékszem rá... és nekem ez olyan mintha bántanád , és ezt nem akarom ...! *kicsit csendben marad* - ha tényleg nincs rá más megoldás szívd akkor az én vérem csak ne másét... mivan ha túl sokat szívsz és beteg lesz mert legyengül az imunrendszere... tényleg nem akarom hogy "bánts" embereket...
-nade mindegy... nem fogom hagyni...*kortyol az italából közbe hallgatja ahogy folytatja mondandóját*
- mi történt a barátoddal hogyha szabad megkérdeznem... de hogyha nem akarod nem kell mondanod
csak kiváncsi vagyok... ő ember volt ? - amúgy lehet furcsa vagy de aranyos is tényleg nem akarsz
rosszat de a véres módszereddel nem vagyok kibékülve...
*megiszom a maradék borom majd feltűröm a zakóm ujját*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 11:49 pm

• Ez a pasi semmit sem ért nyilván hiszen elf nem érthet egy vámpírt. Folyamatosan meg nem ihatom az ő vérét, mert meghal. Istenem nem érti. Sóhajtottam és eltettem a poharamat ránéztem. És becsuktam a szemem majd lassan kinyitottam így megkönnyebbültem teljesen. *
• - Mi lenne, ha sétálnánk? Nekem könnyebb volna és beszélgetni is úgy jobb, ha sétálunk. –
• * Kérdeztem tőle közben én fölelálltam nekem sétálnom kell, mert már itt a sok ember miatt, aki itt van megfájdult a fejem főleg úgy, hogy folyton a vérről beszélünk, megnehezíti a dolgom ez a pasi és nem is sejti milyen áldozat ez, amit teszek és milyen nehéz nekem most*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 1:54 am

- jó... mehetünk...*mondja halkan s feláll a széktől oda sétál a pulthoz lassan és kifizeti az itt elfogyasztott
italok árát s sóhajt. Megvakarom a fejem ránézek Minayra és elindulok lassan felé . Amikor oda érek lehajolok a táskámért amit a hátamra kapok s Minayhoz szólok.*
- Indulhatunk akkor ? Merre szeretnél sétálni ? Nem ismerek még erre nagyon semmit.
*elindulok az ajtó felé s még egyszer körbe pillantok a bárban* " nem olyan rosz hely ez...
de hogy léteznek más lények is... nekem még sok ez..." *kinyitom az ajtót kiállok az utcára és tartom
minaynak udvarias gesztusként.* - Merre ? *kérdezem tőle udvariasan s közben széles vigyorral nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 2:15 am

• Lassan sétáltam ki az ajtón amit Veli tartott nekem. Kimegyek, rajta ha még elmesélem neki a többit, hogy ki fog akadni azt hiszem, azt majd akkor mondom neki, ha ott leszünk, ott kiakadhat senki nincs ott ilyenkor.*
• - Tengerpart okés? Ott senki nincs és beszélgethetünk úgy is, hogy nem kell suttogni ilyenkor ott senki, nincs. –
• * Mondtam és kicsit arrébb mentem, hogy jöjjön utánam vagy mellettem, ahogy akarja előttem is mehet nem igazán zavar és a parton nyugodtam a légkör nincs ember. Nekem most nyugi kell semmi olyan hely ami nyüzsgős és teli van emberrel ott a jó nekem jelen pillanatban ahol kevesen vannak ez a tengerpart*

(Folyt a tengerpaton)
Vissza az elejére Go down
Seal
Seal
Seal


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jul. 09.

---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:28 am

Téma Lezárva

Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---Bárok--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Bárok---
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Belváros-
Ugrás: