Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Bárok--- EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Bárok--- EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Bárok--- EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Bárok--- EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Bárok--- EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Bárok--- EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Bárok--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Bárok--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Bárok--- EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Leleine
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Seal
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Faith
---Bárok--- I_vote_lcap---Bárok--- I_voting_bar---Bárok--- I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Bárok---

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:36 am

---Bárok--- Kepatmeretezes_hu_concrete_bar_by_sp1te2_www.kepfeltoltes.hu_
Hangulatos kis bár a város egyik szegletében. Nem nehéz idetalálni hisz hatalmas tábla jelzi, hogy aki a bárba tart, jó helyre tévedt. Belépve hangulatos kis helységet találunk, hatalmas pult, mögötte asztalok és székek. A falból halk zene szól, ami - hisz meg van bűvölve - dallamával alkalmazkodik a bárban tartózkodók hangulatához.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 1:48 am

*épp hogy megérkezik a városba, megpillant egy bárt*
"hmm... lehet be kellene néznem pihenni egy kicsit úgyis sokat utaztam..."
*közeledik a bár felé benyit majd bepillant és bemegy majd köszön*
- üdvözletem! * s leül egy üres asztalhoz majd sóhajt*
-hjaj... kiváncsi vagyok milyen lesz ebben a városban...
*nézeget körbe körbe majd a telefonját kezdi buherálni*
"lassan kellene foglalnom egy szobát vagy keresni valami helyet
alváshoz..." *gondolkodik közben hogy mit igyon vagy mennyen-e tovább*
-egész kellemes itt...
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 1:59 am

* Lassan sétáltam más már este volt. Nem volt nap az égen hála az égnek. Nem szeretem, hiszen vámpír vagyok. Sóhajtottam még így is eléggé bántott engem a nap sugara. Elhúztam a szám evvel kifejezve a nem tetszésemet. Majd körbe néztem. Sehol senki. Megakadt a szemem a báron. Végül is mi bajom lehetne, vámpír vagyok, meg tudom védeni magam és ez csak egy bár. Elindultam lassan felé lépteim alig hallatszottak. Lábam alig ért a talajhoz szinte a levegőbe mentem. Oda értem a bárhoz. Benyitottam elég sokan voltak benn már most pedig még nincs este kilenc, amikor a legtöbben vannak és szinte be se férek. Most pont jó volt így mindenkit látok. Körbe néztem mindenkin végigfutott a szemem egyszer. Majd oda sétáltam a bárpulthoz és leültem a forgós székre és kértem magamnak egy koktélt *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 2:11 am

" mi a..." * a frissen érkező hölgyet szemlélem fürkésző szemekkel. nem gondoltam volna
hogy ilyenkor kislányok járkálnak az utcán . ezt a következtetést vonta le ránézésre a
lányról. de ami még szembe tűnt hogy milyen fehér bőre van és modell alkata.
" mit keresnek gyerekek ilyenkor az utcán...?" *gondolja magában majd állandóan
a lányra pillant* - nem értem a mai fiatalokat... *mondja halkan*
* állandóan rá rá pillantgat közben megvakarja a fejét így a haja össze kocolodik.
nem tudja levenni a lányról a szemét mert még nem nagyon látott kislányokat ilyenkor
iszogatni és így megvan hökkenve. félszemmel állandóan figyeli az asztalátóló.*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 2:21 am

*Ahogy az italomat fogyasztom, nem tudom nem észrevenni, hogy az a fickó folyamatosan figyel engem. Persze hallottam is amit mondott. Még, hogy kislány majd meglátjuk ki a kicsi kettőnk között. Felemeltem a poharamat, ami tele volt szinte, még mert alig ittam bele. Majd lassan oda mentem hozzá ahol ő ült. Lettem a poharat, amin ott díszelgett egy citrom a szélén benne egy esernyő meg jégkocka. Mint ha Hawaiin lennék komolyan. . Na, mindegy ez most nem is igazán lényeges. Kihúztam a széket, ami előtte volt és leültem rá. Kezemet az asztalra tettem és a szívószálammal köröztem az üdítőben. Elmosolyodtam majd, hogy ne őrüljön bele a várakozásba megszólaltam*
- Szia, remélem nem zavarok Minay Hally Folss-
* Mondtam mintha észre sem vettem volna, hogy folyton engem néz. És persze az alap bemutatkoztam ez mindennek az alapja.*
- Gondolom, csodálkozol, hogy itt vagyok, pedig ha hiszed, ha nem egy idősek lehetünk, nem lehetsz sokkal több, mint én, úgyhogy ennyire ne lepődj meg –
* Mondtam mosolyogva, hiszen egy vámpír ezer évig él akármennyi is én tuti tovább fogok élni és ilyen fiatal maradok hát ez lassan már bűntény*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 2:28 am

*meglepődik ahogy a lány hirtelen felkel és felé vette az irányt nem is hitte el hogy mivan.*
-eh..ahh...igen. Szia Agatsu Veli vagyok... de mindenki csak velinek szólít...
hát igen... kicsit meglepődtem. nem nézel ki nagyon idősnek... én 24 vagyok...
te mennyi? *kérdei még kicsit meghökkenve és furcsálva hogy idejött és ilyen közvetlen*
- nagyon fiatalnak látszol meg alacsony is vagy... ahh nem az hogy figyeltelek vagy valami...
szóval érted...csak furcsáltam. *hátra dől a széken kicsit megnyugodott hogy nem akadt ki
hogy bámultam.* - ne haragudj hogy megnéztelek csak ugye a bőröd is nagyon fehér...meg
aranyosan festesz... szóval télleg ne haragudj * mentegetőzik s közben vakarja a fejét*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 2:42 am

• * Elnevetem, magam majd a nyakamhoz nyúlok, és gondolkodom, mennyit mondjak, mert én vámpír vagyok és kicsit más ez, de mindegy mindenkinek ugyanazt mondom, mert amióta Max átváltoztatott és meghalt szinte egy nappal nem öregedtem és az meg már milyen rég volt, na, mindegy. *
• - Akkor én is így foglak szólítani. Vel. Egyébként én 19 vagyok szerintem már elég idős egy italhoz amúgy is alkoholmentes –
• * Cukis elmosolyodtam a hajamat piszkáltam és bele kezdtem úgy döntöttem ebben őszinte leszek, egyelőre nem mondom, el mi vagyok, még a végén hanyatt homlok rohan ki a bárból avval az ürüggyel, hogy ki akarom szívni a vérét közben, nem, de ők ezt meg sem hallgatják. Mind ugyanolyan. De talán majd elmondom neki, ha úgy gondolom, elmondhatom*
• - 24? Ahhoz képest nagyon aranyos vagy. Nem néznélek annyinak meg hát ez a beszédstílus és viselkedés se 24 enyém meg nem 19 tehát szerintem a korkülönbségen ne akadj, ki egy ugyanazon szinten vagyunk. –
• * Mondtam kacagva majd kicsit előrébb dőltem hozzá*
• - A bőröm azért ilyen, mert nem szeretem, a napot leégek és ezért nem is megyek ki rá így ilyen maradt-
• * Mondtam mosollyal és mintha az egész hihető lenne pedig nem az egész hazugság azért fehér, mert vámpír vagyok…*
• - Mi lenne, ha táncolnánk? Tudsz? –
• * Kérdeztem és a bár közepén lévő parkettre néztem*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 2:53 am

-mii csak 19?! sokkal fiatalabbnak nézel ki... hát lehet nem viselkedek úgy mint egy 24 éves... hehe *zavarban van a bóktól és nevetéssel próbálja leplezni zavartságát* - táncolni hát nem tudom nem
sokat táncoltam szóval nem vagyok olyan jó ... *próbál mentegetőzni és témát váltani*
- amúgy nem gondolom hogy furcsa a bőröd színe hogy ilyen világos... nekem tetszik...* mondja halkan s elpillant más merre nézeget kik vannak még a bárban.*
- amúgy te idevalósi vagy? sokat szoktál erre felé járni? *lábammal dobolni kezdek a földön mert tetszik a
zene* -amúgy nem bánom ha táncolunk de ahogy mondtam nem vagyok valami jó...
*felkelek és a kezemet Minay felé nyújtom invitálva a táncra* -előre szólok télleg bocsi hogyha rád lépek
vagy valami...*vigyorog Minay felé miközben vakarja a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 3:07 am

• * Kicsit össze visszabeszélt jobban zavarba volt, mint én, amikor elpirulok a bókoktól. Próbálja terelni a témát, de a zene ritmusa magával, ragadja. Hallom, ahogyan a lábával ütemesen dobbant. Amikor a bőrömről beszélt azt hittem még hazudnom kell valamit, de nem, sőt bókot kaptam. Erre elpirultam, de ezt ő nem látta ugyanis pont akkor fordult el. Mire visszafordult a pír az arcomról eltűnt. Ránéztem miközben ő a kezét felém nyújtotta csak meggyőzte őt a tánc parkett és a zene. *
• - Ide valósi vagyok, de nem itt születtem –
• * Mondtam neki mosollyal és felálltam az asztaltól majd megfogtam a kezét *
• - Gyere, majd kérünk egy gyors számot a dj-től arra könnyebb táncolni és hidd, eltáncolni mindenki tud te is majd meglátod klassz lesz. –
• * A parketten elengedtem a kezét közel voltunk a dj.hez*
• - Akkor egy gyors? Azt könnyebb megtanulni és szórakoztatóbb-
• * Mondtam kacagva és ránéztem, hogy mondja milyen számot kérjek a dj-től bár az is jó ha ő kér nekem mindegy*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 3:18 am

*kigombolom a zakóm és lazítok a nyakkendőmön kicsit majd megfogom Minay vállát s mondom neki*
- nyugodtan válassz csak te. minden fajta zenét szeretek *mosolygok rá*
- felőlem lehet gyors is ... kérd ki mindjárt jövök * oda ballagok a pulthoz és kérek egy rövidet amit
egyből le is hajtok ki fizetem s bemegyek a mellékhelyiségbe ahol a szükséglet elvégzése után megmosom
a kezem s vissza ballagok Minay-hoz*
" jó hogy lehajtottam a kis pálinkát legalább nem leszek annyira robot a táncparkettbe "
* minay felé fordílok * - na kértél ? * kicsit zavarban vagyok mert nem sok csinos lánnyal volt
szerencsém találkozni mivel faluból jöttem* - hmm? * mosolygok rá*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 3:33 am

• * Míg elment én a dj.hez hajoltam mivel elég hangos volt a zene és csak így halotta meg mit akarok. A fülébe súgtam és mondtam kb 5 perc múlva tegye, be nem is kellet sokkal több egy aranyos nézésnél és máris azt mondta oké. Majd lassan visszahajoltam az eredeti pózomba. Arra jutottam a fiú nagyon zavarba van, majd a tánc fellazítja habáár ahogy én táncolok talán mégsem. Ki tudja, a tánc az én elemem szóval lehet túl forró lesz neki a hangulat. Visszajött és rámosolyogtam a tánctér pont elég volt kényelmesen elfértünk mind a ketten. *
• - Igen kértem és migyárt.-
• *Nem is fejeztem be a mondatot már el is kezdődött a szám mire a tömeg táncolni kezdett*
• - Na, gyere nem nehéz –
• * Mondtam és elkezdtem táncolni nekem lételemem szóval ritmusra ment minden egyes léptem és ráadásba vámpírhoz méltóan és nőhöz méltóan észbontóan sexyn oda léptem hozzá a csípőm ide-oda ringott a jobb kezem a vállára tettem és a szemébe néztem miközben így ringattam a csípőm jobbra, balra*
• - Táncolj nem nehéz-
• * Mondtam közben néhányan ide néztek ránk mert én nekem ez elég jól megy *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 3:45 am

* elkezdődött a zene és biztos voltam benne hogy már hallottam valahol ezért kellemesen hangzott a fülemnek* " hmm ismerős a zene ... tetszik " *elkezdek lazán táncolni nem túl feltűnően de azért jól éreztem magam... de amint megláttam Minayt táncolni nagy szemekkel néztem hogy* " azt milyen jól táncol..."
*kicsit zavarba jöttem de folytattam a laza táncom... de amikor közelebb jött és ott a fenekét dobálta
már jobban zavarba jöttem * - ah... n-nagyon jól táncolsz *zavarba vagyok és úgy nyökögtem felé
majd mikor már kicsit megnyugodtam gondolom magamban* " nagyon hívogató...végülis mit veszthetek
csak táncolunk..."
*rárakom a két kezem a csípőjére és jobban bele lendülök a táncba kisebb nagyobb sikerrel
*közben elpirult az arcom s úgy táncoltam *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 3:58 am

• A zene tetszett neki végül is elég ismert számot mondtam a dj-nek hogy azért ne legyen nagyon furcsa a számára. A tippem be is jött, hiszen azt mondta tetszik neki meg, hogy ismerős beletrafáltam. Elmosolyodtam mikor megdicsért és közelebb mentem mikor végre kicsit lehiggadt és kezét a csípőmre tette. Hagytam, hiszen csak táncolunk. Majd halkan megszólaltam, de úgy, hogy halja a zene ellenére is*
• - Köszi, a tánc mindig is a lételemem volt, de látod te is belejöttél –
• * Mondtam mosollyal, de hamar gonosz vigyor lett belőle. Elvettem a kezem lassan felvittem és beletúrtam a hajamba felfelé. Közben a csípőmmel egy nagyobbat köröztem így a keze jött felem mikor hátra ment illetve előre. Ettől a mozdulattól picit előrébb dőltem, de aztán visz tértem az eredeti pózba és simán táncoltam tovább evvel csak megmutattam megy nekem még jobban is csak nem mutatom meg egyelőre elég ez. *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:10 am

*mikor megdicsérte a táncomat, piros arccal vigyorogva mondom neki* -hehe...hát azért még messze vagyok tőled...*mikor a lány elkezdte a haját túrni és nagyobbakat körzött a csípőjével kicsit zavarba
jöttem s nyeltem egy nagyot...**Mikor elkezdett hajolgatni a szám kicsit tátva maradt és teljesen zavarba jöttem hogy egy ilyen lány így táncoljon előttem sőt mitöbb velem...**a kis akcióinak hála többször is elrontottam a ritmusra a táncot és pár másodpercel később mikor lehiggadtam kicsit,
közelebb hajoltam a füléhez és mondom neki halkan.*
- ne haragudj hogy elrontottam ...csak meglepődtem * mentegetőzik*
- nagyon szeretsz táncolni mi...? táncal kapcsolatos a munkád is ? vagy nem dolgozol
*beszélek hozzá a tánc közbe mosolyogva piros arcal*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:23 am

• * Kacagtam és tovább táncoltam vele már csak alapon, mert még inkább nem akartam a dolgokat tovább vinni, mert így is meglepődött és kicsit az egyensúlyát is elvesztette. Mentegetőzött, de nem kellett volna ahhoz képest nem is rossz, hogy azt mondta ne hibáztassam, ha rám lép. Egyszer nem lépett rám és tök jól ment neki ügyes. Kicsit gondolkodtam mit mondjak, válasznak vigyáznom kell, mit mondok. Ha kiderül, hogy vámpír vagyok, azt hiszem, egyedül maradok a bárban. Végül is előbb utóbb kiderül, de, utóbb mert most nem mondom még el. *
• - Semmi baj. Igen szeretek táncolni. De nem nem a munkám sosem dolgoznék, benne csak megy, a véremben van ennyi egyébként meg csak nyári munkát végzek azt is ha megszeretnék venni valamit most is kinéztem egy kis szép tárgyat arra gyűjtök csak még nincs elég pénz. –
• * Magyaráztam el neki és nem is hazudtam tök ügyes vagyok. Aztán ránéztem*
• - Na és te? Mond, te dolgozol? Ide való vagy? Mert te még ezeket nem mondtad –
• * Mondtam kacagva miközben táncoltam vele*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:34 am

-háát én... * habozik kicsit de szép lassan bele kezd a mondandójába* - nem ide valósi vagyok most
érkeztem csak a városba... munkám az nincs ... alkalmi munkákat végzek de régebben elég sokat dolgoztam
és most csak lézengek... * mondja nagy vigyorral *
- segíteni jöttem mindenkin akin csak tudok ... lehet furcsának tartasz miatta de szeretek segíteni
az embereken ... mondhatjuk egyfajta hobbinak is... * lelkesen mondom*
- amúgy kisvárosokba járkálok de most hosszabb ideig itt maradok mert ugye ez nagy város
megpróbálok segíteni akin csak tudok de tényleg.. ha kell valami segítség vagy bajban vagy megadom
késöbb a számom és nyugodtan hívhatsz... ne tarts érte furcsának hehe... * mosolyogva nézek a szemébe majd kis idő mulva rájön a tánc közbe hogy túl sokat beszéltem* - ah ne haragudj hogy ennyi
butaságot mondok így hirtelen *mentegetőzik s közben folytatja a laza táncot*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:43 am

• * Bólogattam hát ő egészen mást keres, mint én neki más a boldogság, mint nekem. Embereken segítene, én mást keresek. Azt, amit a múltamba elvesztettem ráadásul egy és ugyanazon napon. Legyintettem és elvettem róla a kezem. Ugyanis a szám, amit kikértem annak vége lett. Ránéztem és végül kissé arrébb mentem tőle, de csak pár centit*
• - Kedves vagy és önzetlen ez jó tulajdonság csak vigyázz kihasználják, ezt gyere, igyunk én szomjas lettem –
• * Mondtam kis mosollyal és sóhajtottam rendeltem kifizettem majd elültem az asztalhoz és iszogattam lassan*
• - Mesélj, még magadról nem tudok rólad szinte semmit és én elég kíváncsi fajta vagyok-
• * Mondtam inkább ő meséljen, mint én, mert akkor kiderül, mi vagyok.*.
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:52 am

- ah igen. * oda megy a pulthoz kikér egy pohárral a legjobb borból és vissza megy az asztalhoz és leül
kortyol egyett s Minay-ra néz mosolyogva* - amúgy tudok vigyázni magamra... nem hiszem hogy
kihasználnának . annyira nem vagyok buta * vigyorok rá* - de ha kiis használnak nem nagyon érdekel,
ha jó célt szolgál... * kortyol még a pohárból* - kérsz valamit inni még ? fizetem... * kedvesen mosolygok rá* - hát nem vagyok annyira érdekes ... nincs nagyon sok dolgom szeretem az állatokat jól kiis jövök velük... " nem mondhatom meg hogy elf vagyok mivan ha kinevet vagy kigúnyol... áhh.."
*vakarom a fejem és a hajam hátul összekócolodik * - mesélj te is magadról...
- én nem vagyok annyira érdekes... kiváncsi vagyok rád * vigyorgok rá *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 5:01 am

• Hallgattam szereti az állatokat és kijön, velük hát ezt én nem mondanám, mikor a vérüket iszom. Ha ezt megtudja, bizonyára meggyűlöl, mikor ő imádja őket én meg…áh..az életemért vért iszom. Nem sokat mondott, de hát, ha nem érdekes vagy inkább nem akarja elmondani, akkor nem, sürgetem, akkor majd elmondja. Közelebb ültem, mert így jobban hallottam őt*
• - Hát én is elvagyok az állatok között és hát a múltam miatt kicsit zárkózott vagyok, tudom, hogy nem látszik főleg egy ilyen tánc után. De ilyen vagyok igazából, sőt tudom nem kéne mondanom, de egyszer úgyis kiderül…-
• * Sóhajtottam ránéztem kék csillogó szemeimmel tudtam, hogy ezt meg fogom bánni*
• - Tudom…Tudom, hogy nem vagy ember. –
• *Suttogtam neki hogy csak ő halja és senki más*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 5:11 am

- szereted te is az állatokat ? nah az jó ... *mikor mondja tovább a dolgait hallgatom kiváncsian mikor a multját mondja elkomolyodok* " nem kérdezem meg a multját még korai lenne ... és nem boldogan beszél róla... inkább nem..." *közben figyelem mit mond és mikor közelebb hajol először meglepődtem és elpirultam.
Amikor sóhajtott még vörös volt az arcom és mélyen a szemébe néztem*
" mivan ? mifog történni... mi derül ki?" *össze vagyok zavarodba de amikor mondja hogy nem ember
akkor meglepődök hogy * " mivan?!" *nyelek egyet*
*kicsit hátrébb dőlök és a szemébe nézek majd halkan mondom neki*
- hogy érted azt hogy nem vagy ember...?*kicsit zavarodottan de nyugodtan kérdezi tőle közben végig a szemébe néz* - mégis mi vagy akkor... *fogalma se volt hogy létezik más is az elfeken kívül pedig még elfel se találkozott a szülein kívül...*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 5:20 am

• Aranyosan ráharaptam az alsó ajkamra. Tudtam, hogy ezt nem kéne. Ahogy kiderül, megutál, elmegy. Ebben biztos voltam, de a titkolózás se jó sokra és tudtam, hogy a fiú elf éreztem a vérén. Elkezdtem lassan a magyarázkodást halkan, hogy senki más még csak véletlenül se halja, meg miről van szó csak ő meg én. *
• - Te Veli nem vagy ember…elf lehetsz, azt hiszem, erre tippelek…-
• * Mondtam majd elfordultam kissé úgy folytattam, hogy ne lássam, mikor elmegy. Mihelyt megtudja, mi vagyok, elmegy, mert félni fog és vérszívó őrültnek fog titulálni. Pedig én nem voltam mindig vámpír bizony, de ezt tették velem az óta én is ilyen kis vérszörny vagyok. *
• - Most kérdezhetnéd, honnan tudom… érzem..a véred…elárult..én … vámpír vagyok…-
• * Mondtam és nem fordultam felé nem tudtam nem mertem tudtam hogy egyedül leszek mihelyt megtudja*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 5:28 am

*nyel egyet* " most nem kéne kiakadnom jobb a békesség... huhh" *kicsit megszeppen*
-honnan tudod hogy megakartam kérdezni hogy honnan tudod hogy elf vagyok ? *elgondolkodik ezen*
-várj ezt énse értem... *viccelődik* - de igen elf vagyok... furcsa még nem is hallottam hogy léteznek
csak legendákat *mondja halkan* - nem ijedek meg tőled ... furcsa de érdekes is hogy hallok ilyenről...
*szemébe néz és komolyan mondja* - nem érdekel hogy mivagy... ha kell segítség segítek...
" najó kicsit parázok... mivan ha nekem esik ...?" * kicsit aggódik de nem mutatja megtartja higgadtságát*
- de te akkor hogy táplálkozol ... mivel ? *kérdezem kiváncsian* - ugye nem fogsz most engem
ezért megverni vagy valami... csak kiváncsi vagyok... * közelebb hajolok hogy jól haljam közbe a szemét nézem végig*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 5:38 am

• * Tudtam ez lett fél pedig előbb mikor táncoltunk olyan közel voltam hozzá, hogy simán megharaphattam volna, de megtettem? Nem? Érdekli minek is tenné. Legenda igen sokan csak így tartják a vámpírokat. Megnéznek pár ilyen filmet és már azt hiszik, mindent tudnak. Azt, hogy vérszipolyok, akiket irtani kell és érzelemmentes robotok. Pedig nem egyáltalán nem. Válaszoltam a kérdéseire*
• - Azért tudtam, mert ezt mondja mindenki ugyanaz nincs kivétel aztán félnek tőlem, mert az vagyok ami. Nem bántok senkit mikor táncoltunk sem bántottalak pedig közel voltál. Egyébként. Vérrel, ezzel kell muszáj innom néha. Oh és van még egy csomó, amiben egy vámpír más, mint például egy elf ilyen mondjuk, hmm, a szerelem is. –
• * Mondtam neki és aztán én kérdeztem*
• - Te is mesélhetnél az elfekről nem sokat tudok róluk. -
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 5:46 am

- nem félek tőled... csak így hirtelen furcsa... hisz tényleg nem bántottál... így megnyugodtam...* mosolyog rá* - elfekről ? ehh... * vakarom a fejem amitől a hajam még kócosabb lesz*
- nem tudom hányan vannak , vagy hol vannak ... a szüleimen kívül nem ismerek más elfet de apám nagyon jól bánt a nyilakkal és puskákkal , anyám pedig mindig elátta apa sérüléseit vadászat után...
- tényleg nem tudok sokat mondani erről sajnálom... *vissza emlékezik a véres szövegére*
- tényleg... te ha vérrel táplálkozol akkor az emberekből fogyasztod...? ezt nem engedhetem * komolyan nézek rá s megfogom a kezét* - nem tudod máshogy pótolni a vért ha nagyon szükséges ...?
- tudom hogy egy idegen tőled hirtelen ilyet kér de nem akarom, hogy embereket bánts... * szemébe nézek*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- EmptySzer. Júl. 20, 2011 5:54 am

• * Végig hallgattam hát több volt, mint a semmi, amit tudott ez is valami.
• Pislogtam rá elég sűrűn, amikor megfogta a kezem. Persze ő nem értette ezt meg az embernek nem lesz baja, ha a vámpír vért iszik belőle max álmosabb lesz másnap, de ennyi. Persze ez a normál vámpír, de vannak, akik evvel nem törődnek és megölik, az embert az összes vérét kiszívják. Sóhajtottam majd rátettem a kezem az övére és ránéztem*
• - Én nem bántok, embert vért se innék, ha nem kéne, de muszáj nekem ez az életem és állati vért kell innom, ha emberből, iszom azt sem ölöm meg soha nem öltem egyszer sem. Értesz engem? –
• *Kérdeztem és őszintén mondtam mindent nem öltem és nem is akarok, hiszen én is ember voltam, de ő ezt nem tudja*
• - Mond, csak mért véded ennyire az embereket? A barátnőd egy ember vagy mi? -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---Bárok--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Bárok---   ---Bárok--- Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Bárok---
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Belváros-
Ugrás: