Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Hotel--- - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Hotel--- - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Hotel--- - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Hotel--- - Page 2 EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Hotel--- - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Hotel--- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Hotel--- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Hotel--- - Page 2 EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Leleine
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Seal
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Faith
---Hotel--- - Page 2 I_vote_lcap---Hotel--- - Page 2 I_voting_bar---Hotel--- - Page 2 I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Hotel---

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:33 am

First topic message reminder :

....
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:29 am

* Hozzá bújtam és felemeltem rá a tekintetem amikor a nevemen szólíott. Csókját mosolyogva viszonoztam. Azt hittem csak ezért szólt nekem. De...nem és elvörösödtem mikor ő is kimondta. Minden csókját viszonzom majd ránézek és megszólalok*
- Elhiszem hiisz te te is hittél nekem. És én én is szeretlek bérmennyire is korai vagy meg meglepő-
* mondtam és elővettem a szivacsot és megtörölgöttem őt*
- Tudod nekem már sokal többet érsz mint bármelyik srác egy vámpír minden lánylán hűségesebb sé ragaszkodóbb ezt jegyezd meg főleg ha a zal ány Minay. -
* Kacagtam és újta átöleltem *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:44 am

* a teste elég hideg volt de az ajka forró és a kellemes zuhany alatt ahogy hozzám ér nagyon jó érzés volt
és a hideg is kirázott egyszer s minayra mosolygok * - olyan aranyos vagy ... nem tudok betelni veled
* átölelem és közben a kis srác a lábam között újra ágaskodott ami hozzá ért minay combjához amitől
kicsit meglepődtem majd minayra néztem rávigyorgok és megcsókoltam szenvedélyesen s közben egyik kezemmel átkaroltam őt másikkal meg a fenekét markolásztam * " milyen aranyos áh... nem bírok magammal"
* hátát a zuhanyzó falának döntöm lassan s rá vigyorgok majd meg nyalom az orrát * - hehe...
* utána még egyszer meg csókolom szenvedélyesen * " olyan jó vele csókolózni ... olyan jó meleg az ajka "
* újra bevetésre készen áll alfréd az égbe mered s minay hasához nyomom a csípőmmel *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:11 am

* Ránézek szememet elnehezítem és megnyalom az jakát mielött megcsókolna és aztán viszonzom azt. Elmosolyodtam mert megéreztem odalent a fiú szervét. Lenyúltam és izgatni kezdtem újra. Közben felnevetek mikor az oromra kapok egy puszit és édesen megmozgatom. Aztán megszólalok halkan*
- Lám lám látom nagyon élvezted-
* mondtam és átöleltem a legérzékenyebb pontokat simogattam, hogy minnél inkább felizguljom közben forron csókoltam minden érzelmet bele préselve abba az egy csókba és érintésbe amit adtam neki *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:32 am

//+18//

- ugh... * hideg keze még jobban felforrósította a nemi szervem s keményebb lett . Hagyom hogy egy kis
ideig kényeztesse a kezével majd megcsókolom minayt * " milyen jól csinálja ... " - ugh ... * gyengéd halk
hangok hagyják el a számat ezzel is jelezve hogy jól esik ahol a kezével kényeztet * - én... * nyel *
* megcsókolom minayt majd felemelem minay lábait és így tartom a levegőbe s háta a falhoz ér közben végig... gyengéden megcsókolom miközben a csípőmmel beügyeskedem farbatoszt minay legédesebb pontjába... teljesen belé hatolok s lassan majd egyre gyorsabban mozgok miközben folyamatosan csókolom
minayt * " milyen jó érzés benne... sokkal jobb olyannal csinálni akit szeretsz mint spontán lányok... jó
hogy találkoztam vele " * mondom magamban *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 5:14 am

/+18/

* Mosolyogva kényeztettem. Csókját mosolyogva viszonoztam. Átölelem és a felemelt lábamat a csípőjéhez nyomom és hozzá dörzsölöm. Halkan felnyögtem amikor újra magamban éreztem*
- Én....ez....mmm-
* Nyögtem halkan összefűzetlen szavakat ami nem tudom mért jött ki de belőle is kijött egy én...és nem folytatta ez aszt hiszem a vágy miatt van. Forrón viszonzom a csókját amit el is mélyítek és finoman smárt kezdeményeztem miközben a kezem a hátán siklott végig majd vissza nagyon lassan>*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 5:36 am

//+18//

* elég erősen lihegtem mert nagyon élveztem jó érzés volt benne lenni elég szűk volt és még a forró
csókjai is hozzá tettek az élvezethez. Nagyon jó volt zuhany alatt * - minay... * lihegek és gyorsítok a
tempómon * * fejem lejjebb hajtom s a mellét kezdem izgatni a nyelvemmel s közben egyre mélyebbre és
gyorsabban mozgatom alfrédot Minayban * " ahh... gyorsabban akarom ... " * kihúzom minayból alfrédot
s a lábára állítom majd megfordítom s úgy egyből gyorsan berakom neki a lány lékelő lándzsát s gyorsabban
mozgok és így hátulról teljesen be tudod nyomni Minayba majd megmarkolom a mellét és a kezemmel
maszírozom a mellét * - szereted hátulról...? * kérdezem tőle nehézkesen s a nyakát kezdem csókolgatni*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 5:48 am

(+18)

* Mindaddig simogatom és kényeztetem őt amíg meg nem fordít. Nem igazán kedvelem az ilyesmit. De ma nagyon benne vagyunk a dolgokban ma már másodszorra vagyunk így együtt. Én meg még mindig nem untam meg és még mindig ugyanúgy akarom majd és kívánom majd holnap is mint ma. Nagyon megszerettem ezt a fiút úgy ahogy van. Nem igazán mond sokat de most nem is kellenek ide szavak. Halkan lihegve fél szemmel ránézek suttogva válaszolok*
- Nem..nem igazán de..de most nagyon...élvezem-
* Mondtam közben bele pirultam a dolgokba és széjjelebb tettem a lábam, hogy még inkább közelebb jöhessen*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 6:14 am

//+18//

- ugh... * hátulról még szűkebb volt és így már teljesen kifordított önmagamból a túl sok jó dolog ami ma
történt velem * * füléhez hajolok majd gyengéden bele súgok * - hahh... szeretlek... minay... * gyengéden
ráharapok a fülcimpájára s közben erősen maszírozom a mellét s péniszem egyre keményebb lesz ezzel is
azt jelezve hogy mindjárt elmegyek megint * - ugh... ahh...elmegyek...! * ráharapok az ajkamra *
* olyan gyorsan mozgok amilyen gyorsan csak tudok s ahogy benyomom minayba úgy lihegek hevesen majd
pár perc múlva benyomom teljesen s belé élvezek * - ngh... * erősen lihegek majd nyelek egyet s fél kézzel
minay arcát kicsit hátra fordítom hogy megtudjam csókolni s gyengéden megcsókolom majd a szemébe nézek* - jól vagy...? * kérdezem tőle *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 6:23 am

(+18)

*Halkan sóhajtoztam élvezettel teli hangon. Halkan felsóhajtok de nem zavart, hogy megharapta gyengéden a fülem. Hiszen én előzőleg a nyakát támadtam meg. És meg is haraptam sőt a vérét szívtam. Kezem megremegett a falra tettem a kezem. Kicsit megcsúszott mert vizes volt a csempe. Megremegtem felnyögtem és vele együtt elélveztem. Halkan lihegtem csókját forrón viszonoztam. Halkan pihegve előbre dőltem így a fiú szerve kijött a lányból és megfordult*
- Veled én mindig tökéletesen vagyok -
* mondtam mosolyogva átöleltem és forron megcsókoltam *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 6:31 am

- hehh akkor jó... * édesen vigyorgok rá s közben vakarom az arcom * - tehe... * oda hajolok s megcsókolom majd utána lekapom a fürdőrózsát öntök rá kis tusfürdőt s elkezdem törölgetni minayt gyengéden először a kezénél majd a mellkasát s a csípőjét is * - amúgy mennyi ideig béreltük ki a
szobát ? * kérdezem minaytól * - kéne venni valami lakást... van pénzem az előző munkámból adódóan
így nincs gond vele * le öblítem minayt s elkezdem a haját mosni s utána leöblítem gyengéden *
- milyen szép hajad van... * mondom bámészkodva * " hmm... most teljesen fit vagyok nem hiszem hogy
tudnék még aludni... " * gondolom magamba s megmosom minay hátát még gyors majd leöblítem *
- nah kész... * mondom vigyorogva *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 6:46 am

* Felkacagtam és a tenyeremet kinyújtottam. Majd ahogy a zuhanyrózsából jött a víz úgy a tenyerembe is jutott elég sok adag. Felemeltem a kezem mikor tele ment vízzel és amíg Velli engem fürdettett le én addig őt így egyszerre lettünk készen. Majd a kérdésére elgondolkoztam közben a törölközőért nyúltam. Szorosan magam köré tekertem ls kimásztam a zuhany alól majd megszólaltam*
- Estig béreltem ki szóval nemsokára el kell hagyni a szobát kábé még három óránk van. -
* Mondom és megtörölköztem közben majd felöltöztem*
- Ház? az klasz volna nagyon klassz jó lenne egy picike -
* Mondom és a fantáziám már máshol jár ezért elmosolyodok és elpirulok megrázom a fejem és ránézek*
- Akkor nézünk egy kisebb házat ? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:01 am

- hmm.... nem tudom... majd holnap most veled akarok lenni * mondom meztelenül pózolva vigyorogva minay
előtt . oda nyúlok a törölközőért magam köré terítem hogy takarjam magam s kimegyek a szobába majd
az ottani telefonnal felhívom a recepciót * - háló ? á igen mi vagyunk az ujjak... öhm reggelig megszeretném
hosszabbítani a szoba foglalást a név ugyanaz s majd reggel fizetek... igen van... köszönöm... vissz hall.
* lerakom a telefont s vissza megyek a fürdőbe miközben törlőm a hajamat s minayhoz elég közel állok s
halkan mondom neki * - hmm most miénk reggelig a szoba... van valamihez kedved...? nem vagy éhes ?
* gyengéden megcsókolom majd vissza takarom magam a törölközővel * - a tied vagyok drágám...hehe
* mondom vörös fejjel vigyorogva reá *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:19 am

* Elpirulok és elmosolyodok. Olyan aranyos majd nézem ahogy kimegy a fürdőből és a telefonhoz megy. A beszélgetést jól halottam. Nyújtózgottam nekem tökéletesen megfelelt ha még maradhatunk. Legalább még több időt eggyütt tölthetünk ez csodálatos. Éhes?...vér....nem nem kell vér most ittam nem is olyan rég de a gondolata felborzol. Nos hiába vámpír vagyok. Viszonzom a csókját és sunyin elvigyorodok*
- Igazán az enyém? -
* Kérdezem közben lassú léptekkel oda megyek elé és a kezem ráteszem a testére lágyan húzom rajta végig a kezem egészen a törölközőig *
- Akkor jó -
* suttogom neki és megcsókolom mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 10:42 am

- igen.. * viszonzom a csókot * * mondom mosolyogva s mikor oda jön kezét lehúzza a törölközőig s megállítja a szemébe néze. *
- milyen perverz valaki... heheh... * szemébe nézek s megcsókolom * " ahh de én éhes vagyok... mindegy
majd reggel jól bezabálok ... amúgy mennyi vér kell egy vámpírnak...? mindegy majd holnap megkérdezem... "
* megcsókolom még egyszer minayt de most nagyon perverz módon nagyon sokat használtam a nyelvem s
még szopogattam a nyelvét is * - öhm... * aggódok mert alfréd megint akcióra kész... * " nem igaz már megint...? jó igaz jó vele de akkor is nem vagyok cyborg... " * agódik de hogy ne mutassam ki szenvedélyesen majd megint perverzen csókolozok minayal * - szeretlek ... de nem tehetek róla hogy a szolgád vagyok én mesterem.. hohoho * vigyorog *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 5:02 am

* Elmosolyodok. Csókját mint mindig viszonozom közben hozzá bújok*
-Én perverz ugyan kérlek baj ha szeretlek és egyben kívánlak? -
* Kérdeztem és nevetve átöleltem őt. A perverzebb csókot is viszonoztam ami inkább hasonlított egy vad smárra mint csókra de én bele mentem. Hosszú percekig a nyelvem vad táncot járt az övével együtt. Majd újra megismételjük ezt. Én egy finom csókkal zárom le és rámosolygok*
- Értem én kis rabszolgám: én meg a tied vagyok -
* Mondom mosolyogva és elpirulva majd ránézek*
- De te minden bizonnyal éhes vagy előbb egyél mert holnap lakást nézünk és nem lesz időd reggel. Én már...ettem hála neked ugyhogy most rajtad a sor Vellim-
* Mondom mosolyogva és megcsokolom és finoman tolom őt a konyha felé*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 5:41 am

- jójó... * ahogy kiérünk a konyhába látom hogy ez már alapból nem hétköznapi hotel mert a konyha nagyon
jól fel van szerelve mindenféle eszközökkel minden van ami egy szakács álma s a hűtő is fel volt töltve
minden féle földi jóval . paprika , hagyma , paradicsom , minden volt * - azta... * nézelődök *
- össze dobok valami kaját gyorsba... * kiveszek egy lábost öntök bele egy kis olajat s apróra vágott hagymát egy paradicsomot felvágva s paprikát felvágva bele rakom had piruljon kicsit közben kevergetem *
- megkóstolod majd ? * vigyorgok minay felé majd pár perc múlva bele rakom a darált húst amit találtam a
hűtőbe s még öntök bele fél pohár vizet s hozzá önöm a spagetti szószt majd kevergetem közbe még egy
lávosba öntök vizet felforralom s abban tésztát kezdek kifőzni * - nah lassan kész...
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 5:47 am

-persze ^^
* mondtam neki mosolyogva majd miközben ő főzőcskézett én leültem az asztalhoz *
- Tudod ha normál vér szerinti vámpír lennék nem igazán ízlene mert nincsenek hozzá szokva...-
* Mondtam lassan majd felé fordultam komoly arccal*
- Most már azt hiszem illene tudnod amit eddig nem mondtam. Én nem voltam mindig vámpír. Nem ennek születtem ami ma vagyok. Ember voltam még régebben....-
* Sóhajtottam és folytattam*
- Csak ömm a szerelem tett ezzé a fiú akit akkor szerettem vámpír volt és vámpírrá tett de meghalt. Azóta élek így és jó nekem az emberi étel is ugyanolyan mint rég csak vérre is szükségem van. -
*Mondtam és elmosolyodtam majd oda mentem és átöleltem*
- Végül is most már téged szeretlek és ez a lényeg -
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 am

* hallgatom s mikor ide jön s átölel elpirulok majd pár pillanat múlva megfordulok gyengéden megcsókolom
s átölelem * - én is szeretlek minay... mondhat bárki bármit nem érdekel... * szemébe nézek miközben mondom s gyengéden megcsókolom majd ölelem szorosan hosszú percekig minayt a konyhában. *
" valamit elfelejtettem... ohh! " * eszébe jut az étel hogy már forr és leveszi a tésztát leszűri gyors s mint
valami sztár séf elegánsan tálalom minaynak az asztalra ami már megvolt terítve * - parancsoljon gazdám...
* vigyorgok miközben meghajolok majd merítek magamnak is egy tányérral nem túl sokat mert alapból nem
eszek sokat és elég sovány is vagyok de a testem azért rendesen kivan dolgozva *
* elkezdek lassan enni * " mm... ez jó lett... hát nem hiába...heheh... " * majd kivesz egy kis bort meg
teát a hűtőből majd töltök mindenből 2-2 pohárral majd minay elé rakom s ránézek... * - kérsz inni ?
* kérdezem miközben már elé raktam s vigyorgok rá * - hamár ingyen van... * kuncog *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 7:07 pm

* Nem engedtem el őt. Csak azt éreztem, hogy megfordul és amikor már szemtől szembe vagyunk ajkam finom csókot ízlel. Elmosolyodok és viszonzom finoman a csókját. Elpirulok és hozzá bújok csak akkor engedem el mikor a tészta felé néz. Látja, hogy már javában forr így akkor elengedtem őt hiszen úgy sokkal könyebb ha nem ölelgetem halálra miközben éppen főz. Leültem és kuncogtam egy aranyosat amikor elém tette. Kezembe vettem a villát és megkostóltam. Majd ittam a teából is egy kicsit a következő falatnál pedig a borból egy kicsit. De a borból nagyon keveset pár korty nekem elég is volt. Nem vagyok oda az alkoholért viszont aránylag jól bírom nem rugok be egy hamar és egy könnyen. Egyszerűen az íze nem jó számomra. Végül amikor elfogyott a tányéromról az étel ránéztem Vellire mosolyogva és megszólaltam*
- Hmmm igazán finom lett -
* mondtam mosolyal és így gondoltam ha ember lennék minden nap az ő föztjét enném. Miután végeztem feláltam kezemben a tányérommal és eltettem. Itt nem kell nagyon rend de azért mégis engem arra neveltek, hogy pakoljak el. Ösztönből jön. Majd a pultnál megfordulok és ránézek*
- Ha megettél ideje indulnunk mert a végén kiteszik a szűrünket-
* kacagtam*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:38 am

* mohón falatozok mert ma még nem ettem semmit és az együttlét is kicsit kifárasztott na meg hogy vért
is szívott belőlem de az miatt nem paráztam úgyis újra termelődnek a vörösvérsejtek *
- hmm... menni hova? ..khg khg.. * teli szájjal beszéltem így kicsit megakadt a torkomon de gyorsan ittam
majd sóhajtottam egyet * - ehh... lassabban kellene ennem... na hova is kell menni ki teszi ki a szűrünket?
* állok értetlenül nem értettem ezen mit kacag nem vagyok a legokosabb hogy ilyen gyorsan leessenek a
dolgok ezért gondolkoztam én értetlenül támaszkodtam a pulthoz miközben tömtem a fejem. *
* miután befejeztem a kaját megittam a mindkettő pohár inni valót majd beleraktam a mosógatóba ami elég
csicsás volt * - woah... * majd minayra nézek s várom a válaszát *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptyPént. Júl. 29, 2011 6:00 pm

* Pislogtam rá nagyokat. Ilyen éhes lett volna? Milyen rég is voltam már ember nem tudom ez milyen. Ilyen gyorsan én nem leszek éhes most ettem és ez nekem elég sokáig elég is. Az összes elfogyott pikk pakk a tányérjáról az innivaló is eltünt. Majd elmosolyosolyodtam-*
- Nyugiii ennyire nem kell sietni. Egyél még nyugodtan amúgy szállodába vagyunk és már idelye volna tovább állni. Vagyis személy szerint én már mennék a ...-
* Itt rövid szünetet tartott kicsit el is pirult és nem nézett a fiúra úgy folytatta*
- Aaa saját házikónkba. -
* mondta végül kis mosolyal és felé nézet de a szemét csak minimálisan nyitotta ki mert zavarban volt. *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 3:22 am

*egy ideig még értetlenül áll de mikor mondja hogy a házunkba kellett pár pillanat mire leessen mit is mondott majd elkezdem vigyorogni örömömbe * - háhh összeköltözünk... de boldog vagyok... szeretlek
drágám * kicsit elhúztam a drágámnak a végét hogy hosszabban mondjam majd közel hajolok hozzá *
- alig várom már hogy a szerelmünk mély megnyugtató vackába töltsük az esténket én egyetlen cuncimókusom * furcsa szavakat használok s közben vigyorgok minayra * - na most hogy megkajáltunk...
Mihez van kedved...hmm? * kérdezem elég kéjenc mosollyal s közben elölről átölelem s a kezem a csípőjére
rakom * - hehe * megnyalom a szám s megcsókolom minayt gyengéden majd várom a váraszát izgatottan *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 4:27 am

* Kacagtam mert kis idő bele telt mire leesett neki mire is célozgattam. A fura és édes szavakra csak nevetek. Átölelem én is őt a derekánál ahol ő is engem átölelt csak a másik felén. Majd oldalra döntöttem a fejem és ránéztem.*
- Mit szólnál egy sétához és ha látunk valami házat közbe legalább megnézzük azt is. -
* Mondtam mosolyogva becsukott szemmel és oldalra döntve a fejemet. Majd kinyitottam és a kis résen amit hagytam az ablakon láttam, hogy a nap már lement tehát kimehetek nyugodtan. Nem volna szerencsés meghalni máris. Nem szeretnék még élvezném Velli társaságát. Közelebb léptem hozzá kezem a testére tettem és hozzá bújtam*
- Szóval egy sétához mit szólnál? -
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 4:53 am

* rámosolygok gyengéden * - este nem hiszem hogy megnézhetnénk belülről a lakást... de kimehetünk
úgyse vagyok még álmos meg most a kajától pörgök. Merre szeretnél sétálni ? * besétálok közben a szobába
s a táskámba matatok keresem a váltó ruhám majd kiveszek egy fekete csőnadrágot és egy sötét zöld
szűk pólót s lassan elkezdek öltözni kikapom a váltó cipőm is ami egy Vans no skool tre cipő... Miután
kész vagyok az öltözéssel kikapok egy sprét és befújom magam ne legyen fura szagom majd vissza
ballagok a konyhába iszok még egy kis gyümölcslét mert nagyon ízlett majd minay felé fordulok *
- öltözz fel gyors te is cica... * mondom vigyorogva s vissza megyek a szobába elpakolom a cuccaimat
amibe jöttem s vissza cipzározom a táskám. *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 5:26 am

-pedig csak este nézhetünk közöset házat mert én reggel nem igazán mehetek ki. -
* Mondtam neki és arra gondoltam valahogy csak megoldjuk ezt a lakás kérdést. Igazából előre mindegy igazából merre megyünk tovább. Amíg átöltözött gondolkodtam de csak a városban és a külvárosban vannak házak és egyéb ilyen kisebb lakások amiket meg lehet venni. Gondolataimból Velli rázott fel és rámosolyogtam. Végül lassú léptekkel elmentem a szobáig ahol a cuccaim voltak. Kivettem egy kis farmer nadrágot illetve egy feketés toppot. Mindezt egy magassarkúval. Aminek a sarka nem volt túl nagy szóval gyerekjáték volt benne menni. A hajamat is megigazgattam és a sminkemet is. Majd enyhén befújtam magam a parfümömmel és teljesen frissen és üdén lasú járással, hogy a csípőm szépen le és fel mennyen mentem felé, egy bódító mosollyal majd megálltam előtte és átöleltem*
- Merre mennyünk Vellim? -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---Hotel--- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Hotel---
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Belváros-
Ugrás: