Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Hotel--- EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Hotel--- EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Hotel--- EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Hotel--- EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Hotel--- EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Hotel--- EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Hotel--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Hotel--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Hotel--- EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Leleine
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Seal
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Faith
---Hotel--- I_vote_lcap---Hotel--- I_voting_bar---Hotel--- I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Hotel---

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:33 am

....
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 2:42 am

* Lassan mentünk. Végül megláttuk a hotelt. Ami már javába ki volt világítva. Bementünk a nagy bejáraton. Minden londiner sürgött forgott. Az információs pultnál csöngettem. Kijött az emberke. Papírt dukott az orunk alá. Meg pár kérdést feltett. Milyen néven hány fő melyik szoba meddig lennénk itt stb. Én válaszolgattam nagyából párra míg aláírtam a papírt. Aztán megkaptuk a kulcsokat. Én mentem is amerre kellett oldalamon Vellivel. Felmentünk a szobához én kinyitottam körbe néztem aztán bementem és letettem a cuccom*
-Szép tágas, A kilátás is jó tökéletes így ahogy van.-
* Főleg ketten leszünk itt elég huzamosabb ideg ohm mamám mikre nem gondolok. Lehuppantam a nagy ágyra*
.Tök kényelmes ahmm de jóó -
* mondtam és hátra döltem rá*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 2:53 am

* nézeget körbe a szállodába miközben haladunk fel a szobába s mikor beérünk szobába is nézegetek körbe
hogy milyen tágas és nem is volt drága ahoz képes ez luxus... * " egész olcsón kijöttünk... "
* ledobom a táskám majd kinézek az ablakon * - elég magasan vagyunk... * fél perc csend után lerakom a táskám majd minay felé fordulok * - Szerintem vegyél egy forró fürdőt nehogy megfázz mert kitudja
lehet még nyirkos a ruhád ... * mondom kicsit aggódva * - megvárlak * széles vigyor terül az arcomon *
- leülök addig az ágy elé s nézek kifele az ablakon ... * majd elkezdek gondolkodni *
" jézus együtt kell aludnunk ...? nem túl korai...? mi van ha nem tudom megállni magam... megint a rosz
szokásaim... és mi van ha csak egy gyors kalandot akar... nem az én stílusom... " * aggódik majd sóhajt*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 3:09 am

* Felkelek és mosolyogva bólintok. Belépek a fürdőbe és gyors zuhanyt veszek. Jó forró vízzel. Megtörölközöm éd felveszek egy háló inget. Ami fekete és vörös színekben pompázik. Ez az én kedvenc színem és mint minden ruhám igen nőies és kiemeli azt amit kell. Kijövök a lábamon nincs semmi a ruha nem hosszu. Behuzom a sötétítő függönyt. Hisz nekem a nap nem tesz túl jót. Felé fordulok majd oda sétálok és leülök mellé*
- Kész is vagyok ne izgulj nem fázok én meg olyan könnyen-
* Kezemmel átöleltem őt a másikkal pedig az ö kezét simogattam közben a szemébe néztem *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 3:32 am

- ugh... " milyen aranyos... " * nyel egyet majd közelebb hajol hozzá s a szemébe nézek gyengéden
majd a nevét mondom halk lágy hangon * - Minay... * lassan megpuszilom az ajkát majd még egyszer a
nevén szólítom * - Minay... * lágy hosszú csókot adok neki * " milyen forró az ajka " - p-pillanat és jövök...
* bemegy a fürdő szobába s én is veszek egy gyors forró zuhanyt közben aggódok *
" francba ez nem lesz jó így ... " * gyors megmosom a hajam s megtörölközök de a hajam még kicsit nedves
majd felhúzom a pizsama nadrágom ami egy hosszú szárú sötét zöld vékony nadrág *
* kimegyek vissza s leülök Minay mellé s megpuszilom az arcát * - i-itt vagyok... * nyel egyet és zavarba
jön... majd rápillant Minay-ra s átkarolom*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 3:44 am

* Kicsit elpirulok. Viszonzom mind a két csókját. Amíg ő elmegy én az ágyra ledőltem hasra és a lábamat lóbáltam. Majd mikor kijön szintén pizsibe akkor felülök és rámosolygok. Átölelem mikor mellém ül és átkarol ő is. Felnézek a szemébe mélyen. Lassan nagyon lassan közelebb megyek hozzá és rádőlök. Hozzábújtam. Majd eljöttem picit és megcsókoltam finoman.*
-Örülök, hogy eggyütt jöttünk ide el-
*Suttogtam neki kis pirosan a fülébe*
-Jobb ha te is itt vagy
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 3:54 am

" milyen aranyos és édes... " * megpuszilom az ajkát majd a nevén szólítom gyengéden * - Minay...
* megcsókolom lágyan és hosszan ezt még megismétlem párszor * - n-nagyon jó meleg az ajkad ...
* elmosolyodom s megcsókolom még egyszer még hosszabban majd elpirulok *
" nem tudom tudom-e türtőztetni magam... " - ugh ... * nyel egyet * - Minay... olyan aranyos vagy...
* megcsókolom még egyszer lágyan s közben át karalom s a hajába túrok majd szenvedélyesen csókolom
már * " ez nem lesz jó ... " * sóhajtok s rájövök kicsit túlóztam és erősen szorítottam kicsit*
- ah ne haragudj... jól vagy ? * kérdezem gyengéd hangon tőle s szemébe nézek mélyen *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 4:09 am

* Kicsit pirosan viszonoztam minden apró csókját. Az ajkam mindig melegebb volt mint pl a kezem hiszen vámpír vagyok. Elmosolyodok a kisebb bók hallatán és ránézek halkan megszólalok*
- Köszönöm de..te is-
* Mondtam mosolyogva a szenvedélyes csókot ugyanolyan forrón viszonoztam. Éreztem, hogy keze bele siklik a hajamba. Az én kezem a háta vonalán siklik végig. Eltávolodik picit mert azt gondolta túl erősen szorít de én vissza húztam őt*
- Szólok ha fáj addig meg amíg nem mondog hogy ezt ne addig ne aggódj ezzen -
* Mondtam majd átkaroltam őt eggyik kezem a gerince vonalán siklot másikkal a vizes hajába túrtam és igazgattam kedvemre*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 4:20 am

- ah... " uram ég ... milyen aranyos ... " * vissza karolom s megcsókolom majd ledöntöm az ágyon hogy háttal feküdjön s fölé ereszkedek s a nevét mondom halkan * - Minay... * szenvedélyesen megcsókolom
s egyik kezzemel összefogom a feje fölött Minay kezeit a másik kezem pedig a combjához viszem s simogatom a combját * " francba ... megint túlzásba viszem ... de már nem tudok megállni .... túl aranyos! "
* liheg * - Minay ... olyan édes az ajkad ... * megcsókolom lágyan s a nyakát kezdem el nyalogatni
és csókolgatni * " miket csinálok már megint ... " - ne haragudj minay... * elkezdem szívni a nyakát, hogy
foltot haggyak majd a másik oldalát kezdem nyalogatni * - hmmm...
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 2:17 am

* Átöleltem és halkan nevettem döltem én magamtól is az ágyra nagyon nem kellett döntenie. A kezemmel a kezét fogom a másikkal pedig őt simogatom. Benyulok a polója alá és lassan végigsiklik a kezem a testén. Viszonzom a csókját és nagyon halkan felsóhajtok. Mi a fene már ez nagyon gyors...de mégis jó. Kezemel levettem a polóját és végigsiklott így is a kezem a testén és a nadrágjánál megált a kezem picit felemeltem Veli arcát és méllyen a szemébe néztem*
- Velli -
* suttogtam halkan kissé lihegve*
- Tudnod kell, hogy én nagyon kötödni fogom hozzád ha....most.-
* Nem fejeztem be mert bele pirultam csak oldalra fordítottam a fejem miközbe őt lágyan simogattam*
- Több lessz ez nálam barátságnál ha így ha haladunk...-
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 2:39 am

//+18//

* nem hagyom hogy befejezze az utolsó mondatát mert megcsókolom mielőtt befejezné majd lassan
elhúzom a fejem s a szemébe nézek... * - én ezt már elrontottam akkor mikor a bárba mentem...
nem hittem volna hogy pont ebben a városba első nap szerelmes leszek... * mondom kicsit elpirulva s
megcsókolom még egyszer * - te... talán nem akarod ... mert én már nem nagyon tudom vissza fogni magam... ez egy rossz tulajdonságom... * mondom kicsit zavarban léve * - ne haragudj érte ... Minay...
* halkan szólítom a nevén s megcsókolom még egyszer s a kezem a melléhez csúszik amit elkezdek
fogdosni s közben szenvedélyesen megcsókolom . Ajka már nagyon forró volt meg a sötét szobán a kis holdfény ami beszűrődött nagyon kecsessé és gyönyörűvé tette a bőrét * * liheg * - Minay...
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 3:07 am

+18

* viszonzom finoman a csókját. Majd rámosolygok és abba amit mond bele is pirulok. Sóhajtok eggyet vággyal teli hangon és hozzá bújok. Testem kissé megremeg. Minden eggyes csókját viszonzom és mikor a mellemhez ér vörösen felsóhajtok. Majd halkan megszólalok ahogy lassan vetköztetem őt tovább már a nadrágját.*
- De...igen...én...én...én...is akarom..-
* Erre tök elvörösödtem. A kezemmel lassan kicsattoltam az övét és levettem a nadrágját halk sohajokkal fűszerezve *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 3:30 am

//+18//

- ah... " milyen aranyos ahogyan mondja... elfogom veszteni az eszemet ha ez így megy tovább... " * nyel *
* miközben húzta le a nadrágomat már így is elég izgatott voltam de mikor a nadrágomhoz nyúlt még jobban
felizgultam és a lány lékelő lándzsám már a fekete feszülős boxer alsómba látszott hogy jelenleg eléggé
élénk világot él * * oda hajolok Minayhoz s gyengéden a nevén szólítom * - Minay ...
* gyengéden meg csókolom majd lassan hátra húzom a fejem s közben a szemébe nézek majd most
szenvedélyesen csókolom meg * " már nem nagyon bírok magammal... uhh... remélem nem haragszik meg
hogy így alakultak a dolgok... " * miközben csókolom egyik kezemet lassan belevezetem a bugyijába majd
érzem hogy ő is fel van már izgulva mert sok a szerelem nektár s elkezdem a legérzékenyebb pontját lassan kényeztetni a kezemmel *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 3:43 am

+18

* Csókjait viszonoztam. Mutató újjamat a boxer tetejére tette. Benyúltam és követte az ujjamat a többi. Végül ez is lekerült róla. Éreztem, hogy keze a bugyimban van ezért elpirultam és halkan felnyögtem mikor hozzám ért. Kezem végigsiklott a fiún és a lényegnél megáltam. A tetejét megfogtam és lágyan húztam végig az ujjamat rajta majd az egész kezemmel igattam őt. A másik kezemet is levittem a fiú szervéhez és az sem bírt nagával. Avval is kényeztettem őt hol lassan hol gyorsan evvel is fokozva a vágyát. Halk kélyes hang hagyta el az ajkam és most elösször mondtam így ki a fiú nevét. *
- Velli-
* néha néha belesóhajtottam a nevébe*
- Ezt soha nem fogod elfelejteni ahogyan én sem. Tud meg, hogy nagyon...szeretlek-
* mondtam ebbe bele pirultam és megcsókoltam közben a kezem nem pihent folyamatosan izgattam*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 3:58 am

//+18//

- minay ... * elmosolyodok s megcsókolom majd hátra fektetem az ágyon és még egyszer megcsókolom *
" ugh... " * a csók után a nyelvemet végig húzom a nyakán majd alá nyúlok egyik kezemmel a hálóing alá
és úgy fogdosom a mellét majd a számmal feltűröm a hálóinget hogy hozzá férhessek a melléhez s elkezdem
nyalogatni s szívni hogy foltot hagyjon * - milyen aranyos melled van ... nagyon tetszik * vigyorgok piros arcal * - ah... * nyelvemet végig húzom a hasfalán s a számmal lehúzom a bugyiját majd eldobom a földre *
" innen már nincs vissza út * * liheg * - Minay... * elkezdem a legérzékenyebb pontját nyalogatni először
lassan majd egyre gyorsabban * " milyen rég is volt... " * egyik ujjamal is elkezdem kényeztetni gyengéden *
* s figyelem fél szemmel minay reakcióját hogy milyen aranyos *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 6:59 am

+18

* Halk sóhajok hagyják el a szám. Viszont kezem nem pihent. Folyamatosan izgattam őt mindkét kezemmel. Egyszer őrült gyorsan és a pillanat hevében nagyon lassan ami nagyon izgató és az örületbe kergető. Vörösen lepillantok rá-Testem megfeszül egy picit felemelem ami kidomborítja a mellem. Majd halk sóhajjal vissza döltem az ágyra. Viszont evvel a kéjhullámal eggyüt véletlenül rámarkoltam finoman a szervére ami még inkább csak felhevítette a légkört körülöttünk. Már javában benne voltunk én is nagyon felizgultam. De éreztem, hogy ő is nagyon szeretné már. *
-Ve...Velli...-
* Súgtam halkan neki a nevét vággyal teli hangon. *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 7:16 am

//+18//

* kis idő után miközben kényeztettem pár perc múlva vissza fel emelkedek minay szintjére * * liheg *
- Minay... * szenvedélyesen megcsókolom többször egymás után s az ujjammal még kényeztetem lent *
* benyálazom kicsit az ujjam s a lánylékelő lándzsámat végig húzom egyszer hogy kellően nedves legyen s közben Minayt csókolgatom * * nyel * - sz-szabad...? * a visegrádi kolbászom végét Minay alsó menyország kapujához ami neki is már rendesen nedves volt és a dárdám végével érintgetem ezzel is
ingerelve Minayt * " siess... mmm... " * teljesen elvolt vörösödve az arcom az izgalomtól és közel áltam
ahoz hogy elvesszem az eszemet és ész nélkül cselekedjek...*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 7:28 am

+18

* vörösen halkan lihegtem a csókjait viszonoztam. Halkan nyögte, fel miközbe a két kezem elvettem a szervéről és átöeltem őt. A szemébe néztem mélyen. Kérdésére nem válaszoltam, hanem magamra rántottam aminek következménye az volt, hogy a fiú a lányba hatolt. Ettől megremeget. Hangosan felnyögött ami beterítette az egész szobát. Túl élvezte a dolgot. Csípőjét mozgatni kezdte és hirtelen felemelkedett miközben a fiú alatt mozgott. A nyakába harapott amitől lassan csurogni kezdett a vére le. Lassan szívni kezdte a vérét ettől még jobban felhevült és izgatóbb lett. Kezem levittem miközben alatta mozogtam a vérét szívtem a kezemmel a szerve legvégét kényeztettem halk sóhajokkal. Sajnálom Velli hogy beléd ha haraptam ezt teszi a vágy...*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 7:46 am

//+18//

* meglepődtem mikor magára húzott és egyből belé hatoltam de pár másodperc múlva elkezdem mozogni
viszonylag gyors tempót diktáltam s lökésenként lihegtem kicsiket * " milyen aranyosan nyög ... " - hahhh...
* furcsa érzés kerített el mikor belém harapott de nem esett rosszul a farbatosz keményebb és nagyobb
lett és gyorsítottam a tempón miközben a testemet feszítettem hogy minay rendesen tudjon vért szívni *
- nghh.... hahh...hahh... * lihegek miközben őrült tempót diktálok és elkezdek izzadni * - minay...
* hagyom had szívja legalább nem mást addig se és vérhez is jut legalább * * ajkamba harapok s pár
perc múlva megszólalok érzem hogy lassan a határaimhoz érek * - minay...minay...minay...minay...
* egyre gyorsabban mozgok *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 7:56 am

+18

* Elveszem az ajkam a fogam kijön a nyakából. A vére még csurog azt lenyalom a nyakáról lassan és izgatóan. A lábamat széjel teszem és így teljesen hozzám fér magamhoz is húztam őt hogy még inkább magamban érezzem őt. Halkan nyögdécseltem.
Vele eggyütt én is mozogtam ráadásul iszonyat gyors tempót diktáltam a sebe a nyakán a fiúnak begyógyult. Miközben én is már majdnem elélvezten nagyon halkan vörösen suttogtam neki*
-Velli...Velli...még...-
* Majd oda hajoltam és forrón megcsókoltam őt*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 8:17 am

//+18//

* Amikor megcsókolt éreztem még kicsit a vér ízét a nyelvén de nem zavartattam magam hisz az én vérem
amúgy is * - Ahn...! Minay... * kicsit lejjebb hajolok s Minay mellét kezdem nyalogatni majd már éreztem
hogy mindjárt eljön az idő így még egyszer megcsókoltam Minayt s a mellébe markolok elég erősen s erősen lihegek s Minay nevét mondom * - hahh... Minay...Minay...Minay...elmegyek! * ajkamra ráharapok majd egy erőteljes mozdulattal teljesen végig nyomom a bagettem és Minayba élvezek elég sokat hisz rég ürítettem *
- nhh!!! ah!! " istenem de jó... " * miután elélveztem úgy maradok nem tudtam mi legyen haragszik-e amiért
belé élveztem vagy elég volt-e vagy még akar nem tudtam ezek jártak a fejembe * - j-jól vagy...?
* kérdezem a fülébe súgva *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 11:11 pm

+18

* Forrón csokoltam vissza és nyögtem fel vele együtt. Egy hangos kéjess nyögés hagyta el az ajkamat. Csípőm teljesen a fiú szervének nyomtam. Picit megremegtem ugyan mikor megérezte, hogy elment. De vele eggyütt én is elélveztem. Halkan pihegtem és az ágyon pihentem alatta. Magamhoz húztam megcsókoltam lassan elmélyítettem majd ránéztem*
- Tökéletesen vagyok. Én...élveztem, hogy veled voltam. Mert...szeretlek-
* Mondtam csillogó tekintettel majd félre néztem*
- Ne haragudj, hogy meg..megharaptalak nem...nem volt szándékos...csak ez együtt jár az élvezettel és a a vággyal ...-
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyKedd Júl. 26, 2011 3:54 am

//+18//

- nem probléma ... fura érzés volt de nem fájt ... de azért még nem akarom hogy más vérét szívogasd *vigyorog rá majd megcsókolja gyengéden . Úgy tettem mintha nem is hallottam volna hogy szeretlek hogy
ne ilyen pudingnak tartson azért nem mondtam rá semmit csak mosolyogtam de a szíven közben hevesen
kalapált .* " Milyen aranyos... remélem ez így is marad... " * lassan és gyengéden kezdek el mozogni most
s közben csókolózunk Minayal * - amúgy... * nyel * nekem is jól esett... * mosolygok rá és megcsókolom
majd pár gyengéd csípő lökés után a szemébe nézek kiveszem alfrédot belőle felkapom minayt és szó nélkül
a zuhany alá viszem ahol a kezembe tartom. megengedem a vizet 1 kézzel beállítom kellően kellemesre s Minayt a lábára állítom s megcsókolom hosszan és gyengéden * - ugye nem baj... hogy ide hoztalak szó
nélkül...?
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:33 am

* pislogtam nagyokat amikor felkapott és vitt magával egy szó nélkül. De hagytam magamat. Hozzá bújtam mikor vitt engem a víz kellemesen meleg volt élveztem. Alá álltam. Felemeltem a fejem és élveztem a meleg vizet. Ránéztem a fiúra és őt is behúztam a meleg víz alá. Ő is élvezze a jó meleg vizet ne csak én. Átöleltem őt és elmosolyodtam.-*
-Semmi gond úgy is fürdeni szerettem volna.-
* Mondtam mosolyogva miközben simogattam őt arra a fontos szóra nem reagált semmit amit nem értettem. Remélem azért ő is szeret engem. Mindenesetre úgy érzem, hogy igen és ezért más nem is számít. *
- Más vérét én nem akarom szívni. Nem hinném tudod ez egy kicsit hmm másképp működik nálunk. Most már a te véred számomra a legkívánatosabb és legfinomabb. Ennek a magyarázatát meg már tudod ...-
* Ha nem tudnád meg emlékezz remélem érted a magyarázata az, hogy szeretlek..*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:12 am

* rámosolygok gyengéden de a szívem nagyon hevesen vert már belé szerettem de nem mertem kimondani
féltem mit mond hogy egy férfi ilyen hamar megnyílik akár mennyire is nézek ki igénytelennek azért igényes
vagyok érzelmek terén * - minay ... * mondom a nevét halkan a fülébe súgva s testemmel szinte már majdnem össze érünk . közelebb hajolok felé s gyengéden megcsókolom majd egy hosszú csók után eltökéltem magam hogy elmondom neki hogy már belé szerettem...* - minay... én... én is szeretlek...
lehet nem hiszed el mert túl korai... de nem szoktam hazudni.. * megcsókolom majd átölelem s a fejem áthajtom a válla fölött hogy ne lássa a vörös arcomat * * nyel * * szoros ölelés után vissza a szemébe
nézek s gyengéden megcsókolom * - uhh ... sajnálom ... * nem jutok szavakhoz annyira zavarba jövök
az érzelmeim kinyilvánításaim után mert nem vagyok a szavak embere majd sóhajtok s komoly tekintettel
az arcába nézek... elég furán nézett ki egyszer aranyosan zavarba vagyok egyszer meg nagyon komoly .
Miután a szemébe néztem még egyszer megcsókolom *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---Hotel--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Hotel---   ---Hotel--- Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Hotel---
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Belváros-
Ugrás: