Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
Cassy Folls-NJK EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Cassy Folls-NJK EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
Cassy Folls-NJK EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
Cassy Folls-NJK EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
Cassy Folls-NJK EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
Cassy Folls-NJK EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
Cassy Folls-NJK EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
Cassy Folls-NJK EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
Cassy Folls-NJK EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Leleine
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Aaron Blade
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Cassy Falls
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Robin Orrico
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Seal
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Faith
Cassy Folls-NJK I_vote_lcapCassy Folls-NJK I_voting_barCassy Folls-NJK I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Similar topics
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 Cassy Folls-NJK

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

Cassy Folls-NJK Empty
TémanyitásTárgy: Cassy Folls-NJK   Cassy Folls-NJK EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:48 pm

Figyelem! Nem Játékos Karakter!

Az NJK (Nem Játékos Karakter) szerepe igen sokféle lehet. Klasszikus mellékszereplő aki bárkinek a bőrébe bújhat. Sok szerepjátékban az NJK-knak nincs adatlapjuk, hisz mindig más szerepet töltenek be, mint pl. kocsmáros, egy manó az erdőben,kalandor, vagy éppen egy bandita akibe a karakterek belebotlanak. Itt ez kicsit másképp van...

Cassynak van adatlapja, személyisége igen sokrétű, de soha nem fog változni, nem lesz az egyik pillanatról lányból-fiú, vámpírból-mágus vagy ember. Viszont, mint minden NJK, egy játék során információval fog szolgálni a kalandozók részére, eligazít, pozitív tanácsokat ad, ám lehet igen hátráltató és negatív karakter is, aki átveri a játékosokat, vagy éppen csapdába csalja őket.

Figyelem!
Az NJK-t csak Staff tag játszhatja ki, de bárki kérheti, hogy játékában megjelenjen, ezzel kis izgalmat csempészve a dologba. Az NJK általában egy mese vagy kaland keretein belül lesz látható, s ha hétköznapi játékban kéritek megjelenését, a játék automatikusan HT-vé alakul át.

Az NJK-s Kaland:

-Az NJK itt a mesélő szerepét tölti be, kivétel, ha egy mesélő is jelen van! Ilyenkor a HT (Hosszú Történet) szabályai lépnek életbe!
-A karakterek a megbeszélt sorrend alapján írnak egymás után, mindig megvárva a másikat - Kivétel, ha az NJK valami mást kér -
-Az NJK szava szent, minden karakter köteles elfogadni azt, amit dönt egy játék során, s ha például az egyik karakter megsérül, az nem ugrándozhat utána úgy, mintha semmi baja nem lenne, figyelembe se véve a történéseket.
-Játékosok, csak bizonyos esetekben, a Staff engedélyével irányíthatják cselekedeteit.

Hosszú történet (HT):

Ez az NJK-s játékok népszerűbb fajtája, amikor az NJK nem egy csoporttal, hanem egyetlen karakterrel játszik. Ilyenkor az NJK hétköznapian viselkedik, és önmagát adja a játék során. Olyan, mint amikor Játékos karakter játszik egy másik Játékos karakterrel, - a különbség csak az -,hogy az NJK-nak joga van szituációkban döntő szerepet játszani - pl. egy harc kimeneteléről, vagy a másik karakter cselekedeteinek meghatározásáról dönteni -. Illetve, -előre megbeszélten- a Játékos fél is irányíthatja az NJK cselekedeteit.

Minden nemű szabályszegés egy játék során komoly büntetéseket fog maga után vonni!!
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Cassy Folls-NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy Folls-NJK   Cassy Folls-NJK EmptyVas. Júl. 24, 2011 7:06 am

Általános

Neve: Cassy Folls

Beceneve: Cassy ,Cass

Kora: 400 látszatra 19

Faja: vámpír

Neme:

Születési ideje/helye: USA-Washington

Foglalkozás: -

Pálcája: -

Egyéb: Így született apja és anyja is vámpír volt mint kettő meghalt

Személyleírás

Külső tulajdonságok: Nagyon hosszú szinte fenékig érő ébenfekete hajam van. Ezt a hajszínt kiemeli világos szinte hófehér bőröm. Szemem szinte fekete színben pompázik ami még inkább kiemeli az egész kinézetemet. Ajkam piros és kissé puffadt ami jól megy fehér bőrömhöz. Ruháim mind nőiesek és kiemelik az alakomat. Alakom karcsú és nőies ott domborodom ahol kell. Ruháim többnyire fekete színben pompáznak nagyon szeretem a sötét színeket. A kiegészítőim is ilyenek. Általában harmonikusan öltözködöm tehát minden mennyen mindenhez.

Belső tulajdonságok: Eléggé komplikált személyiségem van. Hol nagyon barátságos szeretni való kis cukorka. Hol pedig egy igazi bestia aki nem ismer irgalmat. Romantikus vagyok nagyon is de ezt senkinek nem mondom el és úgy teszel elég sokáig mintha ez engem nem hatna meg. És nagyon ridegen elutasítóan tudok viselkedni. Viszont ha csak egy kicsi jobban megismer tudhatja hogy nem vagyok ilyen rideg csak meg kell ismerni. Iszonyatosan romantikus típus vagyok ezt tagadom mert gyengévé tesz és azt hiszik a fiúk bár bóktól máris oda leszek meg vissza na nem. Kívülről rideg vagyok és egy köszi maximum belül meg elolvadok. A bizalmamba férkőzni nehéz de akinek ez sikerül azt én megvédem minden áron.

Történet:
Egy hideg estén születtem Amerikában a gyönyörű Washingtonban. Itt többnyire süt a nap és meleg van. De amikor én születtem hideg volt. Szakadt a hó úgy mint még soha kb. 20 centiméteres hó esett le és még akkor sem állt el. Apám kocsival ment be a kórházba anyámmal. Nagy nehezen kiküszködtek a kocsiból és bementek a kórházba. Sürgős eset volt mert már a magzat víz is elfolyt az anyámnál. Bevitték a szülő szobába apám nem ment vele kint maradt mert bent nem tudott járkálni. ő meg iszonyatosan ideges természetű volt izgulós fajta és így vezette le. Az orvos kijött apám oda ment és szinte megrángatta az orvost: hogy na mi van mondja már mi történt. Erre az orvos csak lehajtotta a fejét és sóhajtott majd mondta a lényeget. Uram a felesége állapota a szülés közben labilis lett. Kértem a nővért szóljon önnek is de a felesége tiltakozott ez ellen. Azt mondta úgy se értenének egyet ebben és ő döntött mindkettőjük helyett. Apa először nem értette mire célozgat az orvos de nem is kellett megértenie ő folytatta. A feleségének vagy a babának meg kellett halnia csak az egyikük életét tudtuk megmenteni. A felesége pedig ragaszkodott a baba életéhez. Sz apám lesokkolt először mikor végre a tudatáig jutott, hogy anya meghalt. Elöntötte a méreg a düh és a tehetetlenség. Neki támadt az orvosnak akinek felszakadt a szája erre apámat elvitték az elmegyógyintézetbe ott pedig megölte saját magát. Az orvos pedig árvaházba vitetett. Ott egy banyát fogtam ki sajnos mi mást de legalább amíg nagyobb nem lettem valaki nevelt. Viszont állandóan vertek én ezt nem bírtam tovább és egyik nap elhatároztam magam és megszöktem onnan. Kerestek de nem találtak sehol sem. Aztán persze nem nagyon izgatta a tulajt hiszen egy hárpia volt és elkönyvelte hogy meghaltam mert úgy sem fogom sokáig bírni a dolgokat odakint. Én viszont bírtam túléltem egy kis csapat vámpírfalka szerűség befogadott és ott éltem és élek a mai napig. A kis bandába nyolcan vagyunk és együtt az erdőben élünk kis faházakban amit mi építettünk magunknak. Nyolcan vagyunk vámpírok négy fiú és négy lány. Azt hiszik sokan hogy együtt vagyunk mint szerelmesek de nem csak nekünk nincs semmi más ahova mehetnénk. De engem sosem érdekelt más véleménye itt megvagyok nagyon jól. A szüleimre nem emlékszem egy valami maradt meg egy kép róluk semmi más. Még a nevüket sem tudom ezért szeretnék kicsit róluk többet tudni. Ez a tervem a jövőt illetően.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
 
Cassy Folls-NJK
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassy Folls
» Cassy Falls Naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Karakteralkotás :: Elfogadott játékosok-
Ugrás: