Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Templom-- EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Templom-- EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Templom-- EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Templom-- EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Templom-- EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Templom-- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Templom-- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Templom-- EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Leleine
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Seal
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Faith
---Templom-- I_vote_lcap---Templom-- I_voting_bar---Templom-- I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Templom--

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: ---Templom--   ---Templom-- EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:29 am

---Templom-- Kepatmeretezes_hu_0261bd92cdd68ab0790da707fed8626ed329c16_www.kepfeltoltes.hu_

Egy öreg, romantikus hangulatú templom a külvárosban. Eléggé el van dugva ugyan, de megéri ide jönni. Miséket már nem nagyon tartanak itt -hisz a templom elhagyatott-, cserébe viszont ez a relikvia sok izgalmat nyújt annak, aki fel akarja fedezni. Korát nem tudni, még a város alapítása előtt is jóval itt állhatott.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 10:26 pm

* A szobámból csak elég sok idő után mozdultam ki. Gyakorlatilag ott töltöttem a nap 24 óráját. Hála a többi vámpírnak közös vérbankunk van ha ezt így megfogalmazhatom és simán ihattam amennyit akartam. Most már jól esett a kiruccanás. Egy kis séta valahova mindegy volt hol sétálok igazából csak ez most jól esett. Sóhajtottam mikor megláttam a templomot. Olyan gyönyörű volt. Káprázatos. De ami a legjobb benne nem nyüzsögtek itt az emberek vagy más lények. Senki ide aztán tényleg alig teszi be a lábát valaki. Elmosolyodtam a látányán olyan szép volt. Megigazítottam magamon az aznap felvett ruhám. Aztán a hajam hátra bilentettem és lassú könyed halk léptekkel a templom eggyik padjához mentem. Leültem rá. Fejemet hátra vetettem mosolyogva és a felettem lévő fa koronáját illetve a kissé látszó szép kék eget nézegettem. Eggyetlen felhő nem volt itt. Sőt még madár se járt erre. Igazán kár pedig ez egy gyönyörű templom. Lehunytam a szemem és lelki szemeim elött rögtön megjelent a kábé két nappal ez elötti esemény. Az a pillanat amikor a vállát megfogtam ő pedig az arcomat simította meg. Rögtön kinyitottam a szemem hogy ezt az emléket megszüntessem. Már megin ez az emlék....már megin ez a fiú....mikor felejtem már el?....nem is érdekel mégis folyton arra a napra gondolok. Milyen furcsa. Sóhajtottam és az eget bámultam saját gondolataimba merülve*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 11:28 pm

Halkan sétáltam az avaros ösvényen, ami nem volt könnyű, Folyamatosan figyelnem kellett rá, hogy hova lépek. Épp az erdőből tartottam kifelé, ma nem találtam kaját. Akkor majd marad a zacskós vér. Itt nem jár senki, igaz, eddig még én sem voltam itt. Hirtelen az út kettéágazott, és én letértem az új útra. Amikor feleszméltem egy romos templom hátuljában álltam. Az első gondolat ami átfutott az agyamon, hogy azta...itt ilyen is van?! Majd mivel nem figyeltem, megreccsent egy faág a talpam alatt. Felsóhajtottam, és meglibbentettem fekete köpenyem. A vállamon ülő Raven most felkárogott, és hé, az a madár kiröhögött. Bosszúsan néztem rá, majd tovább sétálgattam, körbekémlelve a templomot. Most nem éreztem senki jelenlétét, talán a szél miatt. Teljesen kényelmesen sétáltam, néztem a szép tájat. Itt minden olyan nyugodt volt. Már gyanakodni kezdtem, amikor a távolban megláttam egy padon ülő lányt. Ráfókuszáltam, és hideg borzongás futott végig gerincemen. Ez Cassy. Lassú, szinte csigának tűnő léptekkel indultam meg felé, de mégis, valahogy villámgyorsan odaértem hozzá. ~ Miért csinálom?! ~ Nyaggattam magam továbbra is a hülye gondolataimmal.
-Szia
Mosolyogtam rá és leültem mellé a padra. Persze, Raven kapva kapott az alkalmon és azonnal megrohamozta a lányt. A kis nőcsábász. Én csak óvatosan pillantottam rá, és a szemébe néztem, azzal a kisfiús mosolyommal.
-Hogy vagy?
Nem vártam meg, hogy ő kérdezzen, hisz nekem kell megtenni. Az úgy nem lenne illedelmes.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 11:54 pm

* A gondolataimból egy ismerős károgás és hang ébresztett fel. Mellém ült én meg ránéztem a fiúra. Kacagva simogattam és ölelgettem meg Ravent*
- Szija kismadár de rég láttalak -
* mondtam neki majd a madár gazdájához fordultam és a szemébe néztem az én bogárfekete szemeimmel. Elmosolyodtam mert örültem, hogy újra össze hozott minket a sors annak ellenére, hogy azt hittem mi már soha nem találkozunk. Ahhoz képest hogy nem érdekel engem kifejezetten örültem a viszont látásnak*
- Aaron...jól köszi és itt a templomnál te is nyugodt lehetsz legalább nem kell bújkálnod ide alig jön valaki-
* Mondtam neki mosolyal és az arcomat a kis madárkához furtam megint. Olyan kis édes volt meg minden. De lehet csak mert én lány vagyok ugyebár raven meg pasi. Lehet hogy állat de akkor is az. És ahogy észre veszem kedvel engem a kis madárka. A gazdija meg szimpla illedelmes. Viszont az amit mondtam kicsit lebuktathatott avval hogy még mindig emlékeztem rá és arra mit mondott tehát érdekel a dolog ami vele van és egyben ő is. Viszont ezt végig sem gondoltam ez volt az első rögtönözött reakcióm. A madárt megsimogattam és megint visza tettem aaron vállára*
- Maradj csak ott kismadár Aaron féltékeny lesz hogy állandóan hozzám pártolsz pedig ő a gazdád. -
* Mondtam kacagva és a vicc miadt Aaronra kasintottam*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyHétf. Aug. 01, 2011 12:36 am

Mosolyogva néztem a lányt. Most tényleg biztonságérzetem volt. De vajon a hely miatt? Vagy csak azért mert itt volt Cassy? Melyik volt az igazi oka? Nem gondolkoztam rajta sokat. Én is örültem, hogy láthatom a lányt. Újra a szemébe néztem. Nagyon jól esett a szemébe nézni, nem tudom, talán az fogott meg hogy fekete a szeme, vagy az a melegség ami a tekintetéből áradt. Kicsit meglepett, hogy a lány ennyire figyelt a múltamra, s hogy törődik velem.
-Milyen figyelmes vagy....hát, remélem hogy itt nyugton lehetek
Mosolyogtam a lányra. Figyeltem ahogy odabújik Ravenhez, nagyon aranyos volt. És az a piszok madár még élvezte is. nagyon kedvelte a lányt, és ha ember lett volna, már tuti rá is mászott volna. Ezért nem is értette, hogy én miért nem vagyok ilyen. Miért is? mert én nem lent tárolom az agyamat? Vagy valami ilyesmi. Amikor a madarat visszatette a vállamra a lány, halkan felkuncogtam, majd egy csibészes vigyort villantottam Cassyre.
-Ugyan...a gazdi maximum azért lesz féltékeny, hogy a madarát ölelget, őt pedig nem...
Visszakacsintottam a lányra. Én csak úgy poénból mondtam a dolgot, nem tudom, nála ez hogy jött le. Ha komolyan veszi, akkor meg fogok leppődni, ez kétségtelen. Kicsit izgatott is lettem, vártam a lány reakcióját. Erre nagyon kíváncsi voltam.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyHétf. Aug. 01, 2011 12:51 am

* Láttam rajta, hogy nem kicsit lepődött meg azon, hogy figyeltem a múltjára. Hát nem csodálom ez engem is meglepett. Elnevettem magam mikor a féltékenységről volt szó. Ez kicsit meglepett de tudtam, hogy ebben semmi komoly nincs csak egy vicc. Ugyan ki lenne féltékeny egy madárra. Meg hát nem igazán érdeklem a srácot. Ne mmintha ő engem igen áá dehogy. Szép még magamnak is képes vagyok hazudni. Ez az Cassy lényegtelen gondolataim vannak amiket szépen elhesegetek hamar. Még hogy tecene nekem ez a fiú ugyan már. Viszont viccelődni viccelődhetek vele mert mért ne.*
- OOh hát azt könnyen orvosolhatjuk-
* Mondtam kacagva és nagyon finoman átölletem az egész nem tartott egy percig se mert azonnal miután megöleltem elengedtem és vissza dőltem normál helyzetembe. Viszont nekem az az egyetlen másodperc örökké valóségnak tűnt olyan...mi a fenéket gondolok ch...butaság, butaság. *
- Most aztán nem lehet panasza a gazdijának se. -
* Mondtam higgadtan és mosolyogva. Viszont belül odabent bennem a lelkem mélyén ettől a kis öleléstől ami semmit nem jelentett csak gonoszkodás és maximum kis baráti ölelés lehetett. Tehát nem valami nagy huha dolog mégis bennem elkezdett motoszkálni mindenféle gondolat és érzelem egy percre. És amíg nem mond semmit a fiú ezt szépen helyre raktam magamban. Ugyanoda a polcra ahol eddig volt haver és ismerős kész. Nekem a fiúhoz nincs közöm engem ő nem érdekel. Nem...nem érdekel...Persze pimaszul mosolyogtam mintha az egész csak játék volna és semmi nem zajlana bennem de odabent olyan voltam mint egy újjongó kis liba hogy jézuuus de édiii és ezt el is nyomtam magamban mint mindig*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 7:37 am

Ééés megölelt. Nem hittem volna. Minden zsigerem arra volt felkészülve hogy ez nem történik meg. Nem fogja megtenni. Végig ezt kántáltam magamban. De megtette. Hát Aaron ezt bebuktad. Szinte hallottam Raven gúnyos nevetését az elmémben. Fujj. Viszont nézzük csak az érzéseimet. Azt mondtam meglepődök. Meg is lepődtem. Pupillám hatalmasra tágult, orrcimpám megremegett ahogy hirtelen beszippantottam a lány egzotikus, édes, friss illatát. Már ez egy sokkot jelentett. Szívem verni kezdett - ami nagy szó volt egy ilyen vámpírnál mint én - s reflexből összezártam karjaimat a lány derekán. Túl közel kerültünk egymáshoz. Mélyen a szemébe néztem, de nem mozdultam. Kissé megremegtem, ahogy a szikrák örvényként táncoltak körülöttem. Vagy csak én képzeltem oda őket? Adrenalin száguldott az ereimben vér helyett, s csak nagy nehezen engedtem el a lányt, már szinte vonakodva. "Mit csinálok?" Kérdeztem magamtól döbbentem. A lányra mosolyogtam. Hirtelen én is higgadt tudtam maradni, de belül szinte minden megváltozott. Eltöltött egy érzés, ami a zsigereimből áradt, és tűzként égetett. " Mi a szar történik velem?! " Felsóhajtottam, kicsit remegő, kissé rekedtes,mély bariton hangon.
- Nem... igazán nem lehet panasza...
Vigyorodtam el. Hirtelen minden kiment a fejemből. Hogy mit akartam kérdezni, hogy milyen nap van, mit akartam én ma csinálni?! Csak egy dolog maradt az agyamban, Cassy. De miért?! Miért csinálom?! Mi ez az egész?! Ki manipulál?! Próbáltam összeszedni a józan gondolataimat. És így egy pillanatra lehunytam a szemem. Amikor újra kinyitottam szemeim hideg fekete tekintetemből most melegség áradt Cassy felé, sok mindent elárulva.
- Nincs kedved sétálni? Olyan szép ez a hely...
Mosolyogtam a lányra, majd felálltam. A kezem nyújtottam felé.Raven hirtelen túl nyugodtan ült a vállamon. Mint aki meg van elégedve. Én pedig mintha össze lennék zavarodbva. " A francba Aaron szedd...össze...magad!!! "
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 7:59 am

* Hát ahogy láttam rajta meglepte, hogy megöleltem erre nem számított én se terveztem be hiszen csak gonoszkodtam vele. Viszont én is nagyon meglepődtem. Hatalmasakat pislogtam mikor körém zárta a karjait. Nem akar elengedni? Őm...nem tom de nem vonakodtam sőt élveztem. Élvezteem? jézusom ez már nagyon nem jó. A szívem hevesen vert majdnem kiugrott de aztán sóhajtottam egy nagyot hogy aztán most elég ez csak egy ölelés bele ne halj Cassy. Rám mosolygott amivel szinte levett a lábamról és önkéntelenül a legédesebb mosolyomat villantottam felé. Hajamat a fülem mögé simítottam amin magam is meglepődtem te jó ég elég már elég ez oo olyat csinálok mint akinek tetszik ez a fiú. Elpirulok meg megölelem? jézusom... mi van ha végül megcsókolom nem Cassy nyugi. Lehunyta a szemét és sóhajtott miközben én össze szedtem magam hogy össze ne essek abban hogy ha melette vagyok remeg a lábam hevesen ver a szivem és elpirulok meg a legapróbb dolgoktól is zavarba jövök. Nem értem beteg vagyok? Vagy mi? Nem tudom nem is akarom azt hiszem megtudni. Ránéztem és a kérdésre felálltam a padról. *
-őmm igen az klasz volna sétálna a hely gyönyörű szép és....egzotikus.-
* Persze nem ez jutott eszembe utánna hanem az hogy milyen romantikus de ezt inkább nem mondtam neki mert biztos itt vörösödöm el előtte ami aztán elég feltűnő lenne. amitől a pulzusom megháromszorozódott egyszerű kézfogástól. Kissé el is pirultam majd feláltam a padról minden porcikám tiltakozott elene de végül elengedtem Aaron kezét megigazítottam a ruhám és a hajam gyorsan. Szép akarok lenni? jézus teceni akarok neki? neem engem ez nem izgat...de igen izgat jaj.. *
- Akkor mi lenne ha arra mennénk?-
* Mutattam a templom előtti kisebb helyre ami tele volt virággal meg szoborral. Szép volt és jó tágas nagy mindenhez tökéletes*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 9:57 am

Már észre se vettem hogy nem engedtem el a kezét. Hirtelen természetesnek tűnt a lány közelsége. Annyira lekötöttek a saját gondolataim, hogy nem is figyeltem szinte semmire. Érzések kavarogtak bennem, vegyes érzelmek amiket minden féle dolog befolyásolt. Megéri Aaron? Tettem fel magamnak a nagy kérdést. Hisz nekem ott van a múltam. Cassy pedig annyira ártatlannak és aranyosnak néz ki. Nem tudnám elviselni ha miattam halna meg, vagy lenne valami nagy baja. Azt sem tudnám elviselni, ha egyáltalán baja lenne. Újabb sóhaj szakadt ki belőlem, lágyan elengedtem a lány kezét, próbálván leplezni hirtelen jött újabb zavarodottságomat. Ugyanis időközben rájöttem mit csinálok. A lányra mosolyogtam biztatóan, próbálván úgy beállítani a dolgot, hogy igen, szándékosan fogtam meg a kezét és eszem ágában sem volt elengedni. De hát nem ez volt a szándékom?! Nem tudtam mit tegyek. Kimutassam felé az érzelmeimet? Belehúzzam magammal őt is az örvénybe, ami mára az életemet képezte?! Vagy kíméljem meg, és sanyargassam magam tovább. Legyek továbbra is magányos farkas, aki eddig. Változtassak az életemen, vagy ne?! A szívem azt mondta, mutassam meg Cassynek hogy mit tud neki nyújtani egy ilyen vámpír. Az eszem azt súgta, hogy maradjak magányos farkas, a lányt hagyjam ki ebből az egészből. Melyiket hagyjam győzni?!
Miközben a gondolataim így cikáztak, lassan odaértünk a szobrokkal tarkított rétre. Gyönyörű virágok tarkállottak a réten. A hely tényleg gyönyörű volt, igazán romantikus. Leültem a puha fűben, majd Cassyre emeltem a tekintetem. Döntöttem. Hirtelen érte nyúltam, és finoman az ölembe rántottam.
- Ajánlok neked egy játékot Cassy...
Kezdtem, miközben a lányra kacsintottam magabiztosan, aki láthatólag nagyon zavarba jött előbbi reakciómtól. Lassan körülnéztem a réten, ezzel is húzva az időt. A szobrok papokat, nagy hírű közembereket ábrázoltak, akikre a muglik büszkék voltak. De mind egytől egyig gyenge láncszem ebben a nagy körforgásban. Túl hamar megadják magukat a természet haragjának. Végül újra Cassyre néztem, államat pimaszul a lány vállára hajtottam.
- Primitív felelsz vagy mersz játék. Benne vagy? Viszont felelni csak 4-szer lehet. Tehát jól gondold meg mit válaszolsz...
Vigyorogtam a lányra.
-Szeretnél először te kérdezni?
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 10:16 am

* Ahogy haladtunk lassan előre Aaron nagyon el volt gondolkodva mint aki saját magával harcol, vitázik éppen. Oda értünk a helyre amit mutattam csodás volt tele volt virágokkal és szobrokkal. Megálltam Aaron mellett de ő leült a puha fűbe. Körbe néztem hova tünt de akkor megéreztem a kezét a csuklómon lerántott és az ölébe huppantam. Elcsodálkoztam és kissé elpirultam. Nagyokat pislogtam rá maig meg nem szólalt. Játék? Felelsz vagy mersz ez halandóknál szokás játszani de üsse kő játszunk mit veszthetek vele *
- Őmm rendben van játszunk kezdj csak te és hmm felelek. -
* Mondtam neki kezdésnek nem akartam merni meg hiába csak négy feleletem van én ezt most el akartam használni. Valami azt súgta először felelj. Hallgattam erre a sugallatra és felelni akartam. Most már észre sem vettem, hogy Aaron ölébe ülök. Nem zavart nem voltam zavarba és nem pirultam el mintha teljesen természetes lenne hogy én ott ülök. *
- Kezdj haljuk csak -
* Mondtam biztatóan és vigyorogva megigazítottam a haját mint valami gondos barátnő. Jézusom mit csinálok? Most esett le nekem hogy az ölébe ülök és hozzá érek. Flörtölök vele méghozzá elég nyilvánosan. Ezt már kár lenne tagadni és nem is tudom letagadni. De talán ezt nem kéne Cassy....mindegy inkább játszunk. Aaron olyan édes...szeretek vele lenni olyankor minden más. De mért? Mért vagyok ilyen nyugodt ha vele vagyok? Nem értem saját magam*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 10:29 am

Hmm. Erre nem számítottam hogy visszakapom a lecsapott labdát. Azt hittem a kezemben tartom az irányítást de úgy látszik tévedtem. Igazából nem bántam. Legalább van a dologban egy kis kihívás. Felnéztem az égre, gondolkodóba esve. Átfutottam gyorsan mit is kérdezhetnék a lánytól, mi lenne az ami engem érdekelne. A hobbi témát kifújtuk, nagyjából Cassyt is ismerem. De a.... Megvan! Elvigyorodtam és Cassyre néztem, miközben megszólaltam jellegzetes, mély hangomon.
- Érdekelne a családod. Mesélj róla egy kicsit...
Időközben a lány hirtelen újra kissé ideges lett. Éreztem rajta, de nem értettem, az előbb olyan szépen lenyugodott. Kezdtem örülni hogy feloldódott. Aztán mégse. Mi a baj? Nem tudtam.De a kérdésem még érdekelt. Azóta, hogy olyan kísértetiesen hasonlított a múltunk egymáséra.Közben Raven is megjelent a mögöttünk lévő fán. Kaján , gúnyos pillantásokat lövellt felém, ezt a zsigereimben éreztem. Piszok madár, most mocskosul tetszik neki hogy Cassyt ölelgetem. na majd megkapja...
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 10:40 am

*Egy kis ideig gondolkozott mit i kérdezzen aztán végül megjött a kérdés a család nah ez sem lessz valami hapy endes történet. De nem akarok neki hazudni valamiért igazat akarok neki mondani és megosztani vele az igazat az érzéseimet a múltammal kapcsolatban. Sóhajtottam mélyet ellazultam úgy döntöttem egy kicsit sodródom az árral és nem foglalkozok ennyit avval mi is történik velem. Hátra dőltem rá a fiúra a fejem a vállán pihent és úgy kezdtem el.*
- Anyámmal nem volt bent az apám a szülő szobán. Viszont válságos állapotba került. Az orvos kérdezte anyámtól mi legyen de apámnak nem szóltak anya tudta hogy nem tudna dönteni. Ezért anya egyedül döntött és mint látod én élek..de ő meghalt a szülésbe apám megörült ebbe. Megölte magát én..árvaházba kerültem ahol nem volt nagyon jó az élet. Megszöktem és azóta 7 másik vámpírral együtt az erdőben lakom.-
* Mondtam és lehunytam a szemem olyan kényelmes volt így a fiún annyira most nem is volt borzalmas a múltam hogyha neki mesélem el akkor más. Akkor nem leszek szomorú és nem gubózom be. Hihetetlen vajon ez miért van? nem igazán értem. Felnéztem a fiúra így pont a szemébe néztem de nem keltem fel róla úgy maradtam*
- Most te jössz felelsz vagy mersz?-
* Huncut gonosz mosollyal néztem rá jelezve jobb ha felel mert a merésben nagyon gonosz leszek vele. *
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 10:18 pm

Le se tagadhatnám hogy mélyen megérintett a lány története. Az amit mondott igazán szomorú volt. Féltőn jobban átöleltem, szorosan magamhoz húztam. Érezhette hogy sajnálom, mert sajnáltam is. Szegény lány, ilyen tragikus módon elveszteni a szüleit. De sajnos ami elmúlt azt nem lehet vissza hozni. Ez az élet rendje. Megszületünk, élünk, meghalunk. Más kérdés, hogy az élet szakasz nagyban szabályozható. De egy hallhatatlan sem hallhatatlan. Ez sajnos így van rendjén. Mindegyikünk meghal egyszer.
- Szegénykém
Suttogtam a fülébe és arcom finoman a lányéhoz nyomtam. Aztán tettem egy újabb megjegyzést.
- Én is vámpírokkal éltem...már egy ideig
Mosolyogtam Cassyre terelve a témát és oldva a szomorkás hangulatot.Majd mint aki nagy és nehéz döntést hoz, mélyen felsóhajtottam.
- Na jó...meggyőztél...felelek
Szememben huncut fény villant ahogy kimondtam, és finom böködő mozdulatokkal az oldalán, megcsikiztem a lányt.Ezt kapta viszonzásul a gonosz mosolyra.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:22 am

* Éreztem, hogy jobban magához húz, hogy sajnál engem. A fülemben halottam a hangját ami szintén azt bizonyította hogy sajnál. Erre én felsóhajtottam és aztán szólaltam meg.*
- Már rég volt. A múlton nem tudsz változtatni de a jövődet alakíthatod.-
* Mondtam neki és elmosolyodtam a magam részéről bölcsnek hangzó szavakon. Arcár a sajátomhoz tette finoman erre csak pislogtam és kissé elpirultam ő ezt nem látta de a kis madárkája biztosan észre vette a piros foltot az arcomon. Vigyorogva ünnepeltem saját győzelmemet mert meggyőztem a gonosz mosollyal amit felé mutattam. Éreztem a kezét és, hogy megcsikiz felnevettem de reflexből oda kaptam így megérintettem a kezét de csak véletlenül persze rögtön elkaptam a kezem tőle. De elvörösödtem szívem hevesen vert mint aki nem kap oxigént. Nagyot nyeltem kezem kissé remegett. Persze ezt mind próbáltam eltüntetni hogy ne vegye észre. Ezt mind Aaron váltaná ki belőlem? Lehetetlen..*
- A múltunk nagyon hasonlít...a múltad az oka, hogy mindenkit távol akarsz tartani igaz?-
* Hisz a legelején velem is olyan volt. Igaz én is elég jeges vagyok másokkal még vele is az voltam. De ő még rajtam is túltesz igaz a múltja miatt nem igazán engedhet magához közel senkit de ez mégis túlzás.barátok meg egyéb más is kell az életben*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:36 am

Elvigyorodtam a lány aranyos reakcióján. Sikerült teljesen feloldania. Most kellett volna azt éreznem hogy barátok vagyunk. Igazi jó barátok, mivel számíthatunk egymásra, s jól kijövünk egymással. De nem. Ehelyett én teljesen más éreztem. Többet akartam. Többre vágytam. Ez a kötelék erősebbnek hatott minden nemű barátságnál. De vajon normális ez így? Biztosan kéne? Ezen már nem volt időm gondolkodni. Belekezdtem....lesz ami lesz, végigcsinálom. A kérdés ugyan kicsit meglepett, de ha nehezen is, végül meg tudtam szólalni.
- Igen. Tudod....ha valakinek vérdíj van a fején nem bízhat senkiben. Ki lesz az első aki a háta mögött elárulja? Ezt még mi, vámpírok sem tudhatjuk. Na, meg aztán ki tudná elviselni ha miatta halna meg egy lény, aki nagyon közel áll hozzá? Én biztos nem tartozok ezen szörnyszülöttek közé. Nem tudom mikor támadnak rám újra, honnan leselkedik rám veszély. Milyen lény az, aki a szektájuk kémje, s mennyi van belőle. Melyik rejtőzik álca mögé? Nagyon nehéz....benned sem bíztam...egészen addig a majmos dologig. Amikor segítettél. Valahogy igazoltad hogy bízhatok benned...Te..olyan más vagy mint a többiek.
Mosolyogtam a lányra monológom végén. Nem volt mást mit mondanom, hirtelen így is sokat beszéltem. Rengeteget. A lánynak el mertem mondani a véleményemet. Bíztam benne, teljes mértékben.
- De újra te jössz...
Vigyorodtam el hirtelen.
-Tán kapok újra egy szép feleletet?!
Vigyorogtam gonoszul.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 3:16 am

* Sóhajtottam mélyet mert igaza volt. Akinek vérdíj van a fején és üldözik annak még nehezebb bíznia bárkiben is. Nem bíznék én se senkiben. Tehát megérettem mért ilyen. A majmos este na igen az engem is meglepett menyire oda adó voltam Aaronhoz. Igen más vagyok mint a többiek mindenhogyan más. A történetem is másabb mint bárki másé a bizalmam is nagyon kényes iletve az érzéseimet nem igazán mutogatom mások felé. Aaron kivételes most. nem tudom mért de ő más számomra. Meglepett milyen sokat beszél nekem úgy éreztem teljesen megbízik bennem és ez az érzés kölcsönös volt maximálisan megtudtam bízni Aaronban hogy mért azt még magam sem tudom. Rám vigyorgott hogy újra azt akarja, hogy feleljek kacagtam aranyosan és ránéztem édes tekintettel*
- Hát jól van felelek megint csak.-
* Úgy látom valamire nagyon kíváncsi hát nyugodjon meg kis lelke és tudja meg rá a választ hiszen ez a játék lényege én is megtudtam amit akarok és meg is fogom még biztos kérdezhetek újra én is mert ha mer akkor olyat mondom hogy aztán úgy is felelni akar a kis vámpír. Mikre nem gondolsz Cassy...elég nem eshetsz bele pff nem szabad nem lehet de mért ne lehetne? nem is tudom...majd kiderül mi lesz ebből de én már sejtettem, hogy nagyon kedvelem Aaront és enyhén fogalmaztam saját magamnak*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 7:02 am

A lány szemébe néztem, közben agyam gyorsan pörgött. A múltat lezártnak tekintettem, innen minden kérdésem kimerült. Meg hát, olyan jól éreztem magam, a fene se fogja a régi sebeket feszegetni. Talán, ha lenne valami ami kicsit jobb, de mégis a múlt. Nem akarom a tegnap történt dolgokról faggatni. Valami olyan kell ami kicsit visszább nyúlik az időben, de betartja a határokat. Elmosolyodtam, amikor átgondoltam a saját magam múltját, és egy számomra kedves emlékre bukkantam. Furcsa volt. Csak elég volt magamba néznem ahhoz, hogy betekintést kapjak Cassy múltjába. Kísértetiesen hasonlítottunk egymásra.
- Mi volt a legkedvesebb emléked akkorról amikor még új voltál a bandánál az erdőben?
Kérdeztem csevegő hangnemben, és kíváncsian fürkésztem Cassy fekete tekintetét. Észre se vettem hogy ez idő alatt mennyit változott mindkettőnk testtartása. Belőlem minden feszültség elszállt, államat még mindig a lány vállára hajtottam, de kezeim a derekáról lazán lejjebb csúsztak az ölébe. Épp hogy átöleltem, nem szorítottam már annyira mint az elején. Mégis, ez a póz sokkal meghittebb és bizalmasabb volt mint az előző. Amikor csak sajnálatból ölelgettem. Most érzésből tettem mindezt. Kedvtelésből...Talán ez már több is volt annál...
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 7:12 am

* Az égre néztem és sóhajtottam gondolkodtam mi is volt ez. Az államra tettem a kezem szememben megcsillant a na fénye majd letettem a kezem a lábamra és egy cuki grimasz után megszólaltam*
- Minden jó volt az első na a legjobb nem ütöttek nem volt semmi ami é senki aki valamire is kényszerített volna. Elfogadtak....olyannak amilyen vagyok. Amilyen tényleg vagyok. A legjobb érzés ez volt és azóta is ez a szabadság. Azt tehetem amit akartam amikor akartam avval akit akartam míg a bandát titokban tartottam és megmaradtunk. Ez mindennél jobb ezt meg akarom tartani a szabadságot. Bízzon bennem annyira az illető hogy ne tartson polcon hagy legyen szabadságom ezt a bandában megkaptam de máshol nem.-
* Miközben meséltem a hajam előre csúszott így megigazítottam majd felnéztem rá mosolyogva *
- Viszont most te jössz felelsz vagy mersz? -
* Kérdeztem és a szempillámat elnehezítettem. Vártam melyiket válassza ezútal*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 7:29 am

Figyelmesen hallgattam a lányt. nekem is ilyen volt a banda. Családom helyett családom, életem helyett életem voltak. Mindennél jobban bíztam bennük- amíg bízhattam-. Még most is tartom ugyan velük a kapcsolatot, de már semmi nem a régi, és ez valahogy így is van rendjén. Új életet kezdtem, amiben a magányos farkas szerepet töltöttem be. Egészen idáig. Valamit elhatároztam, s sodródtam az árral. Ahogy fülemig elhatolt a kérdés, széles vigyor kúszott az arcomra. Elvettem az állam a lány válláról, szememben melegség csillant, újból. Újra összefontam a karjaimat a lány dereka mögött, mindezt csak egy kis fészkelődésnek beállítva. Pedig nem az volt. Éreztem ahogy újra adrenalin száguld az ereimben, de ezt a fajta idegességemet most tökéletesen lepleztem. Tudtam mit csinálok, csak el kellett indítani a lejtőn.
- Merek...
Suttogtam mosolyogva, miközben lassan felső testemet előre döntve közelebb hajoltam a lányhoz. Nem volt sok, egy két centi talán, de a köztünk lévő távolságot nagy mértékben csökkentette. Ez is volt a célom.
- Figyelj csak...
Akkor szólaltam meg, amikor a lány is szóra nyitotta volna a száját, ezzel belé fojtva minden próbálkozást. Szerintem érezte, hogy jobb, ha most hallgat.
- Megmutatom...
Húztam az időt. Idegei már rítus táncot jártak, ahogy még jobban a lányhoz hajoltam. Hirtelen viszont minden felgyorsult. Karjaim szorosan záródtak a lány dereka köré, áthatolhatatlan vasbilincsként, mégis gyengéd ölelés érzését keltve. Mélyen a fekete szempárba néztem, hagytam hogy tekintetünk összekapcsolódjon, s elvesszünk egymás pillantásában. Ajkaimat lágyan a lányéra nyomtam, s ez az érintés először tényleg csak az volt - egy érintés. Csábító, incselkedő érintés. Hagytam hogy ajkaink egy pillanatra elszakadjanak, szememben huncut fény villant.
- Merjek még?
Ajkaimon pimasz mosoly húzódott, ahogy kimondtam ezt a pár szót. Egy pillanatra sem engedtem el Cassy tekintetét, nem hagytam hogy lesüsse a szemét, sem hogy elfordítsa az arcát. Ahogy ezt megpróbálta volna, azonnal érkezett az újabb, már mélyebb csók. Ha mégsem, akkor a válaszára vártam türelmesen, pimaszul, kihívóan mosolyogva.

Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 7:45 am

* A kérdésemre elmosolyodott és jobban átkarolt mintha csak fészkelődne mintha nem lenne neki kényelmes. Én is elmosolyodtam mikor kimondta, hogy mer. Közelebb hajolt hozzám pár centi választott el minket nyeltem egy nagyot amit persze a lehető legjobban lepleztem le. Szóra nyitottam volna a szám hogy még meg sem mondtam mit kéne tennie de ő belém fojtotta a szót. Légzésem megszaparodott az adrenalin és a szikra körülöttem egyre nagyobb lett. Keze szorosan mégis gyengéden átölelt. Húzta az időt ami nekem nem tett jót szívem majd ki ugrott a helyéről. Szemem csillogott és nem szakítottam a vad "szemezést" kettőnk között álltam a pillantását. Ajkait az enyémre nyomta én meg csak pislogtam nem tudtam mit szólni erre. Erre nem számítottam. A kérdésére még inkább nem elfordítottam egy percre a szemem úgy éreztem ez még nem komoly és ha ő megteheti velem én is vele igaz én már nem is tudom mit érzek iránta zavarodottak az érzelmeim de most tudom mi fogok tenni ami őt fogja letaglózni. *
- Nem mert most én jövök.-
* Mondtam neki és ránéztem kezemet a testére tettem és ledöntöttem a fűbe aaron madara meglepődött és ide oda szált mint aki táncot jár. Közel hajoltam hozzá közben a hajam előre siklott a szemébe néztem mélyen. Először csak egy puszit nyomtam az ajkára mintha megízlelném mi is történik akkor velem de ahogy megtettem megremegtem. Ajkamba haraptam finoman majd forrón megcsókoltam. Lassan vált el az ajkam az övétől és szaporán vettem a levegőt. Hihetetlen...*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyPént. Aug. 19, 2011 11:00 pm

Lassan felfogtam mi is történik körülöttem. A kis csibész csapdát állított nekem. Úgy tett mint akinek semmi szándéka nincs, és csak meglepődött. Gonoosz! Ujjai nyomán elektromos szikrák száguldottak végig a testemen, jóleső borzongást keltve, hogy lágyan egész testemben beleremegtem. Most így, hogy felém hajolt, nagyon közel volt. Haja ontotta magából az édes, egzotikus illatot, ami felért a legcsábítóbb süteménnyel, a legédesebb droggal ami létezik a földön. Orrcimpáim újra kitágultak, mélyen belélegezve a lány illatát. Lehunytam a szemeimet, miközben szorításomon egy pillanatig sem engedtem, sőt, a lány testét a magaméhoz préseltem egy gyengéd, húzó mozdulattal. Aztán megéreztem az ajkait az enyémeken. Azokat a puha, mézédes ajkakat. Szemeim kipattantak, mélyen a fekete szemekbe néztem. Saját szemem most nem is fekete volt, hanem vörös örvényként kavargott. A szenvedély, a vágy tette ezt. Csókunk először lágy, ismerkedő volt, majd egyre gyorsabban, vadabbul faltuk egymás ajkait. Amikor végre elszakadtunk egymástól, mindketten gyorsan vettük a levegőt. Szemem huncutul megvillant, bár a vörös szín csak nagyon lassan szilárdult át újra feketévé.
- Iszonyú jól játszol! Megismételhetnénk...
Suttogtam gonoszul az ajkaiba és fordultam egyet, hogy a lány legyen alul. Persze, ezzel csak azt akartam elérni hogy ne tudjon menekülni, Egy darabig most a foglyom marad. Remélem, azért értette a randi célzást. Nem akarok magyarázkodni. Az már kínos lenne. Aztán feltűnt, ahogy egy pillanatra megszakítva a szemkontaktust oldalra sandítottam. Raven mint aki megőrült, össze -vissza repdesett, tényleg mint aki táncot jár. Kicsattanó boldogsága, az enyémet mutatta, s amitől ennyire bedilizett az a szerelem volt. Most már biztosan éreztem, hogy szeretem a lányt. Lesz ami lesz. Meg fogom védeni és nem engedem hogy bármi baja essék.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptySzomb. Aug. 20, 2011 9:34 am

* Meglepte az a mit tettem de saját magam is meglepődtem ezen. Nem értem mért tettem de tudni akartam mit hoz ki a fiú belőlem. És nagyon sokat kihozott belőlem ez már biztos. Szeme feketéből a szeme most vörös volt. De az én szememben is ott voltak az érzelmek. Nem tudtam leplezni tovább a csilogást és boldogságot a tekintetem elárult ha más nem is. Ránéztem mosolyogva majd a mondatára akartam válaszolni de nem volt rá időm mert fordult a kocka és én voltam alul.*
- Igen az jó lenne minnél töbször minnél többet-
* Mondtam neki mosolyogva és pirulva egy kissé én is ravenre néztem mint ő nem értettem mi van vele de azt sem tudtam velem mi van. Szeretem máris? Cassy...nem kéne máris bele zugni ebbe a fiúba. Ám legyen most sodródom az árral- Mivel minden porcikám vadul akarja az ölelését és a csókját sodródom az árral vele együtt. Igen értettem a randi élzást de legbelül én többet akartam. Ravenről még nem kérdeztem mért ilyen amilyen majd ő elmondja nekem ha akarja*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyVas. Aug. 21, 2011 5:20 am

A kislány elpirult, amit egy sármos mosollyal díjaztam.Csak most csak neki. Piszkos dolgokat ébresztett a fantáziámban az, amit mondott. Minél többet?! kecsegtető ajánlat de ugyan Aaron biztos nem arra gondolt hanem az időtartamot akarta jelezni ezzel. Tuti nem arra gondolt amire te. meg aztán, az még nagyon korai lenne. Ezzel el is hessegettem a perverz gondolataimat, nem akarok Cassy becsületébe taposni. Felé hajoltam és egy újabb, édes csókot nyomtam az ajkaira, majd leszálltam róla és mellé ültem a fűbe. Nem volt kedvem menni - szó se volt arról hogy én most felállok és elsétálok, egyáltalán elmozdulok újdonsült barátnőm mellől - de már ő is hagy helyezkedjen el kényelmesen.
- Szóval tetszik a játék...hmm... ki hitte volna?!
Csipkelődtem a lánnyal aranyosan.
- És mi a terved a következő napokat illetően? Mehet egy esti séta?! Elugorhatnánk Londonba egyik este
Mosolyogtam Cassyre. Olyan szép hely a Central Park. Főleg sötétedés után. Nem mondtam, hogy vacsizni hívnám, mert még félreérti és azt fogja hinni hogy vadászni hívom. Na, az nem valami romantikus..bár, ki tudja?! Végül füttyentettem egyet - amikor már nagyon untam Raven hülyeségét - mire a madár készségesen a vállamra szállt és nyugton maradt. Kapott sajtot amivel a csőre is be lett tömve, így a perverz és arcátlan " Mikor fekteted már meg a bigét?!" - és ehhez hasonló - kérdései is elhaltak.
- Bocsi a csőrös viselkedéséért csak ő is boldog...
Nevettem. Vajon tudja Cassy hogy Raven a lelki társam?!
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyVas. Aug. 21, 2011 7:19 am

* Rám mosolygott sármosan amin halkan kacagtam egyet. Felém hajolt egy újabb édes csókot az ajkamra hintve evvel. Mosolyogva viszonoztam. Leszállt rólam így már fel tudtam én is kelni a földről. Hisz eddig alatta voltam ami elég félre érthető póz volt. A karjába kapaszkodtam és úgy keltem fel mosolyogva. Majd elengedtem a kezét és neki dőltem a vállának úgy hallgattam azt amit mond és csak nevettem azon, hogy tetszik a játék. Játék na igen ami nekem már nem is igazán játék...de ő ezt még nem tudja majd talán elmondom neki ha úgy érzem itt az ideje. Tervem a napokban azon kívül hogy elég sűrűn vele leszek ha csak el nem tűnik hirtelen mellőlem? akkor nem. Semmi tervem nem volt és London jó ötlet volt szép az a város hát még Párizs milyen romantikus. Jézus Cassy állítsd le magad mit álmodozol itt? Füttyentett mire a kis madárka a vállára szált és lenyugodott. Rámosolyogtam Aaronra és ránéztem Ravenre*
- Jó lenne sétálni London nagyon szép. Raven miatt ne izgulj olyan aranyos én csípem őt. De, hogy hogy ő is boldog?-
* Kérdeztem miközben elvettem a fejemet a válláról a szemébe nézve és várva a választ. Remélem örül annak, hogy Ravent is bírom mert tényeg aranyos egy madár. Viszont...Aaron...aaronba aszt hiszem lassan bele szeretek. Cassy...Cassy...*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- EmptyVas. Aug. 21, 2011 7:47 am

Éreztem hogy a lány a karomba kapaszkodik,s megfeszítettem izmaimat, így Cassy úgy érezhette hogy egy betonoszlopot ölelgetve húzza magát ülő pózba.Ahogy elengedett izmaim is elernyedtek, helyette lágyan átkaroltam a vámpírlány derekát. Jól esett a közelsége. Raven mintha értette volna amit Cassy mond - és biztos is hogy értette - hirtelen az ölében landolt és fejét finoman a lány hasfalába fúrta, összegömbölyödve az ölében. Jómagam csak felnevettem.
- Látod...tetszik neki a bókod
Vigyorogtam kisfiúsan, aranyosan.
- London tényleg szép hely...ezért gondoltam oda a sétát. Hogy azon belül hova az meglepetés! ne lőjük már le a poént...
Csóváltam rosszallóan a fejem kicsit tanító bácsis benyomást keltve, majd mosolyogva néztem a lány szemébe.
- Mert én is boldog vagyok...hogy a társaságodban lehetek....ilyen közel állhatok hozzád mind lelkileg mind fizikailag
Most sem beszéltem sokat és lényegre törő voltam, de ez nem is fog változni. Én maradok ilyen. Már majdnem elmondtam a lánynak hogy szeretem, de ez csak az első randi. Majd a következőn Aaron...
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





---Templom-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Templom--
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Külváros-
Ugrás: