Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Templom-- - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Templom-- - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Templom-- - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Templom-- - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Templom-- - Page 2 EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Templom-- - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Templom-- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Templom-- - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Templom-- - Page 2 EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Leleine
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Seal
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Faith
---Templom-- - Page 2 I_vote_lcap---Templom-- - Page 2 I_voting_bar---Templom-- - Page 2 I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Templom--

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Templom-- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ---Templom--   ---Templom-- - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:29 am

First topic message reminder :

---Templom-- - Page 2 Kepatmeretezes_hu_0261bd92cdd68ab0790da707fed8626ed329c16_www.kepfeltoltes.hu_

Egy öreg, romantikus hangulatú templom a külvárosban. Eléggé el van dugva ugyan, de megéri ide jönni. Miséket már nem nagyon tartanak itt -hisz a templom elhagyatott-, cserébe viszont ez a relikvia sok izgalmat nyújt annak, aki fel akarja fedezni. Korát nem tudni, még a város alapítása előtt is jóval itt állhatott.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 8:02 am

* Átkarolta a derekam amin picit elirultam és elmosolyodtam. Istenem mint akinek kötelező vigyorognia úgy csinálok de mellette csak ezt tudok mosolyogni. Meglepett mikor raven az ölembe ugrott és a hasamhoz bújt. Felnevettem és eggyik kezemmel átöleltem a madárkát és kis fejét simogattam másik kezemmel Aaront öleltem át. Egy madárnak tetszene a bokom ez édes*
- Gondolod tetszik neki a bókom akkor mi lesz ha elkényeztetem mint most simogatom meg ilyenek.-
*MOndtam kacagva és azért hozzá bújtam hogy érezze nekem az ő társasága kell. Lehet ez picit feltünő lesz az érzelmeimet lehet lebuktatja de ez még azt hiszem bele fért. Londonon belül hova na igen sok hely van ott kiváncsi vagyok hova jutunk végleg. Ránéztem és ez a tanító bácsis pofin kacagtam nagyon aranyos volt. Persze nagyon kíváncsivá tett. Elpirultam mikor elmondta mért ilyen a kis maádárka és ránéztem pirosan *
- Azt én is élvezem...na de mikor megyünk? kiváncsi vagyok .-
* Mondtam neki vigyorogva azért is mert kiváncsi voltam meg azért is mert el akartam terelni ezt a témát még a végén olyat mondok hogy megfulladok...*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:18 am

Szemem melegen villant meg ahogy a lány testét az enyémhez préselte. Jobban átkaroltam, és finoma az ölembe húztam. Persze, vigyáztam Ravenre, a kis madárka tőle is kapott simogatást, bár szerintem Cassy kényeztetése mellett szükségtelen volt. Államat a lány vállára támasztottam, és egy pillanatra lehunytam a szemem. Jól esett csak így ülni és semmit nem csinálni, de Cassy máris türelmetlen volt. Csak vigyorogtam a lányon.
- Majd holnap...
Csitítottam el a kislányt, majd ajkaimat az arcára nyomtam egy forró puszit hintve rá.
- Ne legyél ilyen türelmetlen....tudod, nem tesz jót a ráncaidnak a stressz...
Vigyorogtam gonoszul és finoman a hajába fésültem.Hagytam hogy ujjaim végigszántsák a selyem puha hajt, majd arcomat is a dús, fekete bársonyzuhatagba fúrtam.Cassynek meglepően hosszú haja volt, de nekem nagyon tetszett. Érzéki kontrasztot keltett a hófehér bőrével. Jómagam kicsit emberibb bőrszínnel rendelkeztem, és a nap is megfogott, így szinte tejkaramella színűnek tűntem a vámpírom elefántcsont bőre mellett, ahogy végigsimítottam a kezén, a vállától egészen az ujjaiig, hogy azután együtt simogassuk a madárkát.
- Viszont ma feljöhetnél a lakásomra..na mit szólsz?
Sandítottam a lányra a válaszra várva, miközben összekulcsoltam ujjaimat a lányéval.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

---Templom-- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:36 am

* Éreztem hogy újra az ölébe húz halkan felsóhajtottam olyan jól esett a közelsége hogy az már félelmetes. Olyan volt lassan számomra a fiú mint a drog. Állát a vállamra hajtotta én rádőltem és egy darabig csak így ültük olyan kellemes volt. Puszit nyomot rám amin elmosolyodtam. De a következőn édesen bevágtam a durcit egy másodpercre aztán csak nevettem rajta. Éreztem a hajamba a kezét olyan jó érzés istenem...elkalandoztam már megint túl sokat akartam a sráctól az érzelmeim kezdenek eluralkodni rajtam. Ujjait össze kulcsolta az enyémekkel amint elpirultam aztán mikor kicsit magamhoz tértem a rózsaszín köd mögül akkor ránéztem*
- Öm...jó oké mennyünk viszem a kis drágát-
* Becéztem direkt egy kicsit a madárkát és lassan felemelkedtem ölembe fogva és Aaront is húztam magammal elég közel voltunk egymáshoz ezért rámosolyogtam és ajkára nyomtam egy puszit*
- Mennyünk-
*Mondtam mintha semmit nem csináltam volna*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

---Templom-- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:42 am

// Játék vége //

// Folyt. köv. Aaaron háza ^^ //
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Templom-- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- - Page 2 EmptySzomb. Aug. 27, 2011 9:47 pm

Téma Lezárva

Szabad Játéktér
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





---Templom-- - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Templom--   ---Templom-- - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Templom--
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Külváros-
Ugrás: