Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
---Tenger--- EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
---Tenger--- EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
---Tenger--- EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
---Tenger--- EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
---Tenger--- EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
---Tenger--- EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
---Tenger--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
---Tenger--- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
---Tenger--- EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Leleine
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Aaron Blade
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Cassy Falls
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Robin Orrico
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Seal
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Faith
---Tenger--- I_vote_lcap---Tenger--- I_voting_bar---Tenger--- I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 ---Tenger---

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:27 am

---Tenger--- Kepatmeretezes_hu_sea_by_swangiirl_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 2:40 am

*Amiután elindult a bárból becsuktam azt ajtót és mellé sétáltam közben nézegettem a várost . próbáltam
megjegyezni nagyjából a város helyeit mi merre van nem voltak már olyan sokan az utcán de én majdnem
mindenkit megnéztem mert még nem voltam nagyvárosba.. Kisvárosokba lézengtem mindig és ott segítettem.
Kiértünk a városból lassan kis idő múltán . * " még mindig nem értünk oda? kiváncsi vagyok mennyit
kell még sétálni mire odaérünk ... egyáltalán miért jövünk ilyen messzire ...? hmm ... "
* kis idő múltán megpillantom a vizet és egy kis homokos részt ami a kicsit hosszabb séta után jól esett látni hisz még nem voltam tengerparton. csak tavaknál voltam szórakozni szüleimmel régen kicsit*
- hé azaz ott ? ott vagyunk már lassan ? *kérdezem kíváncsian*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 2:51 am

• * Lassan mentem lehet fél és nyugtalan, mert tudja, mi vagyok, de majd rájön, remélem, hogy nem kell félnie. Miközben mentünk a tájat néztem én is meg ő is nem igazán beszéltünk lekötött minket a táj szépsége és érdekessége. Sok ember és lény jött velünk szembe és haladt el mellettünk. Végül oda értünk. Szépen elnyúlt a homok és csillogott a víz. *
• - Nézd, ott van milyen gyönyörűű –
• *Mondtam és csillogott a szemem engem elkápráztatott a szépsége és oda futottam kacagva majd lehuppantam a meleg homokos partra*
• - Gyere, ülj le nézd hát láttál ennél szebbet?
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 3:23 am

- jah gyönyörű... * nézem közbe Minay-t ahogy még a sötétben is világít szinte a fehér bőre ami csodásan
beleillik a tájképbe... egy kis idő után mikor ő már ott ült én ráeszméltem hogy még ott állok fent és
lassan leindulok felé s közben nézek körbe * - tényleg nincsen itt senki rajtunk kívül...*mondom halkan miközben ballagok felé* - *sóhaj* mi a ... ja télleg... * levetem a lakkcipőm mert ugye öltönybe jöttem
a városba... miután elvettem a cipőmet berakom a táskámba és feltűröm a nadrágom szárát is*
- na így már jobb * ledobom a táskám és leülök Minay mellé majd felé nézek*
- minek jöttünk el ilyen messze * kérdezem tőle komolyan s közbe a lábam kinyujtom a homokba kezem hátra rakom és úgy ülök a homokba Minay melett*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 3:35 am

• *Rá néztem majd elmosolyodok édesen a fejem oldalra döntöttem és úgy válaszoltam neki*
• - Hiszen mondtam már ez gyönyörű most mond meg nem érte meg ide jönni? Olyan gyönyörű és végtelen. A tenger határtalan olyan megfoghatatlan, mint a telihold az is ilyen számomra pontosan nem tudom, engem vonz valahogyan. Te nem vagy így vele? Ez olyan mikor a nagy őt megtalálod ő is elérhetetlen és csodás lesz, mint a tenger vagy a hold vagy nem értesz engem? –
• * Kérdeztem kacagva majd abba hagytam és csak mosolyogtam rá kíváncsi voltam érti e mért jöttem ide és miről beszélek lehet p ezt nem érti de lehet hogy ugyan úgy gondolja most megfogom tudni*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 3:56 am

-.....de megérte ide jönni... még nem voltam tengerparton de megnyugtató ilyenkor...*nézem a holdat
közben a hold fényétől szinte már világít a kék szemem. Nagyon elmélyedek a hold nézésébe. Pár másodperces csöndem után kicsit halkabban beszélek de még nem suttogok*
- én nem tudom... a tenger csak víz... egyszer vége van de nem végtelen... A holdat énis szeretem,
régen nagyon sokat nézegettem mikor még kamasz voltam... olyan megnyugtató érzés... én az égboltot
szeretem... inkább az ég végtelen... kitudja mik vannak még mekkora ez az egész... kik vannak még
rajtunk kívül ebbe a nagy semmibe... de amikor mondtad hogy vámpír vagy nemtudom...
kicsit megnyugodtam, hogy megtudtam van más aki nem ember... így nem érzem magam annyira különcnek és furcsának... * miközben ezt végig elmondtam végig a holdat néztem s mikor befejeztem a mondandóm
ránéztem minay-ra és édesen mosolygtam rá* -köszönöm hogy elhoztál. *folyamatosan mosolygok*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:05 am

• * Elmosolyodva hallgattam kábé ugyanaz volt a véleményünk, de persze kicsi másképpen megköszönte, hogy elhoztam, amit nem kellett volna, imádom, a tengert engem vonz az ég is vonz és a hold is minden olyan, ami elérhetetlen az vonzó ilyen egy vámpír ez van, sajnos olyan kell neki, amit nem kaphat meg. Ezen elmosolyodtam a magam gondolatain jókat nevettem máskor is. *
• - Nincs, mit tudod, lehet, hogy meg fog lepni de..-
• * Kezdem bele és ránéztem, mert eddig nem tettem meg ezt*
• - de tudod nem csak elfek és vámpírok léteznek jobb, ha tudod, van itt más is vérfarkas angyal mágus és emberek ez mind és bármelyikükkel találkozhatsz, és az bármilyen lehet –
• * Mondtam neki remélem, nem nagyon hökken le most attól, amit mondtam neki*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:16 am

- .... *nyel egy nagyot* " lehet azért küldtek akkor ide ...? jajj nekem remélem nem lesz ebből probléma"
* meglehetősen annyira nem rázott meg a hír mert hallottam már róluk meséket történeteket de
nem hittem el amíg nem látom de ezt hallani egy másik nem embertől biztosan igaz lehet akkor .*
- uhh...."remélem nem csinálnak problémát nem akarok magamnak ellenséget... " *néz vissza Minayra*
- kösszi hogy elmondtad így már feltudok készülni a legrosszabbra is *széles vigyorral az arcomon nézek
Minayra majd kicsit később nézem megint a holdat...* " Ki kell derítenem hogy ismerhetem fel őket ha
bajt csinálnak és felkell rájuk készülni ha esetleg nekem esnének..." *sóhajt*
- egy nap alatt ennyi újat megtudni egy új városban... " mindegy nem számít ki problémázik nem hátrálok
meg ha már a véremben van hogy segítek..." * sóhajtok még 1et* " ah túl sok probléma... "
- ah ne beszéljünk most erről... mesélj magadról még valamit * nézek MInayra és mosolygok *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:25 am

• * Látszott rajta hogy sok újat halott most tőlem, de úgyis rájött volna. Nem szabad lebecsülni senkit még egy vámpírnak, se mert én sem vagyok, halhatatlan könnyen megsérülök. A hajamba túrtam majd aranyos mosollyal ránéztem*
• - Na, jó mesélek, de akkor te is –
• * Kacagtam majd sóhajtottam és elkezdtem*
• - Imádom a feketét a legértékesebb tárgyam a virág a hajamban és keresem a helyem a nagyvilágban remélve, hogy megtalálom.. na és te? *
• * Kérdeztem kíváncsian és a kezem a lábamra a fejemet a kezembe tettem és közelebb mente, mert kíváncsi voltam gyenge pontom egyike a túlzott kíváncsiságom ez fogja okozni halálom. *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:34 am

* kicsit meglepődtem mikor közelebb jött zavarba is jöttem kicsit s próbáltam elkerülni a szemkontaktust
mert csak mégjobban zavarba jönnék hiába vámpír és új vagyok itt attól függetlenül még egy gyönyörű
lány* - ah nos én... * nem tudja mit mondjom mert zavarba van hogy közelebb jött* - nekem a kedvenc színem a zöld de a feketét is szeretem nagyon ... én nem tudom hogy hol a helyem ... talán itt talán máshol de bárhol is legyek mindig segítek bárkinek * széles vigyorral az arcomon ránézek mikor a segítésről
kezdtem beszélni * - öhm... és te merre laksz a városban ? sokat szoktál éjszaka kijárkálni ?
végül is vámpír vagy... *ráeszméltem mit is mondtam és mentegetőzök* - ah ne haragudj nem úgy értem nem akartalak megbántani...*megvakarom a fejem* -sajnálom ...
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:47 am

• Mindig mentegetőzik, de nem értem mért. Viszont ő se találja a helyét, de valószínűleg neki is ugyanaz a célja, mint nekem meg találni a helyét és segíteni mindig segíteni a másikon, aki bajban van. Nagyon önzetlen egy figura. Elmosolyodtam és kedves hangon szólaltam meg*
• - Nem haragszom. Hát még én is nem rég érkeztem kibérelek talán egy szobát vagy jó nekem az erdő is megpihenni. Nos, nem tudod, nekem nem kell minden nap vér csak, hmm, néha és azt is csak, hogy éljek, de inkább *
• * Mondtam közben felálltam leporoltam magam, mert tiszta homok volt a ruhám *
• - gyere, nézzük meg a vizet biztos jó meleg*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:56 am

" nincs lakása ...? énis hotelezek miket beszélek... mindegy" * közben hallgatja a mondandóját s a véres
résznél leragad* " inkább? hogy hogy de inkább ? nem értem * fel állok én is leporolom a a ruhám *
* elötte állok és a szemébe nézek miközben feljebb tűröm a nadrágom és a zakóm ujját*
- hogy érted azt hogy "de inkább..." ? ezt nem értem mond el... * megragadom a kezét és elindulok vele
a víz felé* " most kíváncsi lettem erre a "de inkábbra.." * közben ránéz a cuccára hogy hova raktam
majd vissza nézek Minay-ra és látom fogom a kezét* - ahh ne haragudj * elengedem a kezét és elpirulok s vakarom a fejem majd vissza a szemébe nézek* - de tényleg... hogy érted hogy de inkább... ?
* komoly hanggal kérdezem tőle*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 5:05 am

• *A víz szélén álltunk meg, mert a kíváncsiság és a komolyság előtűnt benne. Elmosolyodtam majd a szemébe néztem és megszólaltam kedves hangon*
• - Úgy értem ne ilyesmiről beszéljünk, hanem inkább nézzük meg a vizet érted már? Úgyhogy ne aggodalmaskodj, lazíts, élvezd az életet, na, gyere már –
• * Mondtam kacagva és mentem a vízbe mivel a fiú fogta a kezem így őt is behúztam magammal a vízbe, amin jót kacagtam. Ami azt illeti tényleg így gondoltam túl feszült le kéne nyugodnia, lazítania, élvezni az életet én meg belehúzom a vízbe, hogy játszunk, egy kicsit én máris élvezem, hogy becibáltam őt. A víz kellemes volt egyáltalán nem volt hideg pont jó volt, ami azt illeti, úgyhogy semmi kifogása szerintem nem lehet. Max, hogy jaj, én már túl öreg vagyok, de akkor bedöntöm, a vízbe egy vámpírnak ilyet mond. *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 5:17 am

* megyek utána * - sajnálom... * ahogy beljebb érünk a vízbe kicsivel nagyon jól esik a víz kellemes a
hőmérséklete* - nagyon jó a víz hőmérséklete... * lehajol a vízbe s megmosom az arcom egy kicsit s kinyújtózkodok miután megmostam az arcom* " kellemes most teljesen lenyugodtam hogy ide jöttünk"
- hmm ? " az mi ? " * megpillant a vízben egy szép kagylót s lehajolok érte felveszem és nézegetem majd
elvigyorgok * - háhh de szép ... milyen rég is láttam már kagylót ... * Minay felé fordulok *
- figyeld mit találtam ... * elindulok Minay felé de belerúgtam valami keménybe és rá estem Minay-ra
letepertem az alacsony vízbe * - ahh... * mire észrevettem mi van elvörösödtem és leugrottam róla
és a vízben ülök törökülésbe háttal neki * - ehh sajnálom * vakarom a a hajam s közben elvörösödtem*
" ezt elcsesztem francba... nem lehet ennyire béna... " - jól vagy... ? * kérdezem tőle még mindig háttal ülve neki.*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 5:26 am

• * Láttam, hogy tetszik, neki a víz jó meleg kinek ne tetszene és az idő is kellemes egyszerűen minden tökéletes itt a vízben. Míg ő a lehajolt és az arcát mosta én addig a kezemet és a testem, mert olyan jól esett a víz. A hangjára lettem figyelmes, amikor talált egy kagylót oda néztem, de nem is láttam szintem, mert a fiú rám esett megbotlott valamiben kicsit meglepődtem és pislogtam nagyokat és ici picit el is pirultam felültem és kacagtam oda mentem a vállára tettem a kezét közben elé mentem aranyos mosollyal. Megszólaltam mikor előtte voltam *
• - Semmi baj ugyan már-
• * Mondtam és megpusziltam az arcán ledöntöttem a vízbe, ami nagyon alacsony volt*
• - Ezért haragudjak? Te véletlenül tetted én meg direkt nincs harag –
• * Mondtam kacagva *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 9:29 am

" mi a ... " * teljesen zavarba jön nem tudja mit mondjon de a szavakat se találom * - én ... öhm ... a ...
" nem tudom mit csináljak nem volt ilyen gyönyörű lánnyal még dolgom és mi van ha pórul járok megint ?
ahj ... fogalmam sincs mit tegyek ... kihasználni se akarom , de mi van ha belé szeretek ...? "
* sok gondolat jár át a fején nem tudja hogy mit csináljon majd a tekintetem komolyra válik de még vörös
az arcom s nyelek egy nagyot * " ez már nekem is túl gyors lesz pedig nem szeretem a lassú dolgokat
de még csak most ismertem meg ... uram isten..."
* meg fogom a lány vállát és vissza leterítem, hogy én legyek felül s a szemébe nézek *
- n-nekem ez most így furcsa kicsit ... de... * megcsókolom... * - lehet hogy gyors meg minden de...
meg akarlak ismerni még jobban... * a szemébe nézek miközben mondtam majd utána lejeb húzom
az ingem hogy legyen hely a nyakamnál s felé mutatom * - nem akarom hogy mást is "bánts" szóval...
é-élősködj rajtam... nem bánom...
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 6:46 pm

* Mosolyogva ott ücsörögtem jól szórakoztam. A fiú egy ideig nem szólt semmit csak furcsállta a dolgot.. Vagyis gondolom furcsállta. Éreztem a vállamon a fiú kezét aztán a hirtelen változást. Amin nagyon csodálkoztam csak pislogtam. Újra én lettem alul ő pedig felül. Ez nagyon meglepett erre nem igazán számítottam. A szemembe nézett én pedig az övéve és végre megszólalt. Be se fejezte a mondatot, aminek én azt hittem más lesz a vége nem az lett, hanem egy kisebb csók. Hagytam és kissé elmosolyodtam. Valóban kissé gyors volt ez a dolog de.. végül is.. mért ne. Felemeltem lassan a kezem és átöleltem őt lejjebb húztam magamhoz a nyakát. A számhoz és mindenkinek világos lenne, mi következik, de nem. Nem haraptam meg nem akartam a vérét. Nagyobb az én akaratom, mint a kívánat igaz innék nagyon szívesen, de tudom magam türtőztetni. Nem vagyok pióca, de valami mást tettem. Oda hajoltam és nagyon finoman a szám a nyakát súrolta végül egy apró csókot nyomtam rá. Ez igazán egy olyan pont, ami felborzolja a kedélyeket, de nem baj. Evvel láthatta nem vagyok, vérszomjas szörnyeteg tudok uralkodni magamon és megszólaltam. *
- Benne vagyok én is megismernélek még jobban –
* Suttogtam a fülébe mámorító hangon majd lassan a nyakát súrolva az ajkammal elmentem onnan és egy apró lágy csókot nyomtam az ajkára aztán el is távolodtam. Nem akarom kihasználni, és ha szerelmes leszek, félek majd őt elveszíteni és közel se biztos, hogy ugyanazt akarjuk. Megismerni jobban őt istenem…és ha szerelmes leszek? Ha így haladunk meg történhet ohmm. Ahogy ezeken járt a gondolatom kissé elpirultam ami nem igazán látszott hála fehér bőrömnek. *
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:01 pm

* szívem folyamatosan zakatolt a csók után és csak fokozódott amikor magához húzott és az ajka a nyakamat elérte... A lágy gyenge érzéstől teljesen libabőrös lettem és kirázott a hideg... de az ajka
nagyon forró volt és kellemes a kicsit kihűlt testemnek amit a vizes ruha okozott ... *
" ... ? " * amikor megpuszilta a nyakam hatalmas nyugodtság öntött el, hogy ő nem olyan vérszívó
aki mindig bármikor bárkivel étkezésbe elegyedik * " hehh... " * megvagyok lepődve de pár másodperccel
később már mosolygok rá, de amikor megcsókol elvörösödök még egyszer * - aranyos vagy ... *kuncog*
* felállok a vízből s felveszem a kezembe Minay-t mert már gondoltam ő is fázhat s kiviszem a partra *
* megrázom a fejem s levetem a vizes zakóm és ingem majd kifacsarom őket utána a táskámhoz ballagok
kiveszek 1 törölközőt és Minay-nak adom * - tessék törölközz meg nehogy megfázz ... * kedvesen mosolygok rá*
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 2:34 am

• Hagytam, hogy kivigyen. Átöleltem miközben vitt, hogy ne essek le meg hát, na. Letett én elvettem a felém nyújtott törölközőt. Megtörölköztem és levettem magamról a pulcsit. Alatta egy fekete topp volt. Kicsavartam a pulcsim, mert tiszta víz volt. Rámosolyogtam a fiúra*
• - Köszi, te is nagyon aranyos vagy –
• * Leültem a bőröm a víztől még szépen csillogott hamar megszáradtam. Ránéztem a fiúra édes szemekkel majd megszólaltam*
• - Mit tartasz még a táskádba kész túlélő felszerelést? Mmm Mond nem..nem ülsz mellém?-
• * Kérdeztem pirosan tőle mert egy csók egy lánynak mindig többet jelent*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 2:43 am

* nézem ahogyan leveszi a pulcsiját és top-ba feszeng ami vizes volt még kicsit * " jól áll neki... "
* megvakarom a fejem s közben elpirul az arcom kicsit * - jó... leülhetek ... * mondom kicsit lassan *
" áh de aranyos... " * zavarba jövök kicsit mert nagyon aranyosan mondta közben ledobom a vizes felsőim
a táskámra s egyből mellé ülök de még vörös az arcom * - hát... csak ilyen alap holmik váltó ruha...
törölköző csak annyit hoztam amíg nem találok helyet aludni... s felküldik az előző munkahelyemről a többi
holmim... * mondom kicsit nyugtalanul mert zavarba vagyok * - m-mond nem fázol kicsit ?
* ráterítem a törölközőt és átkarolom majd a másik kezemmel vakarom a fejemet * * majd rápillantok fél szemmel *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 8:27 am

*Aranyosan mosolyogtam rá a tôrôlkôzôt elfogatdam magamra húztam mert nagyon fáztam. Aztán át is ôlelt amire én elvôrôsôdtem rá néztem ó meg rám. finoman átoleltem én is a hátát a fiunak majd hozzá bujtam*
- így már tôkéletes -
* mondtam vôrôsen és kôzeledtem felé lassan*
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyPént. Júl. 22, 2011 8:42 am

* egyre szorosabban öleltem magamhoz majd kis idő múlva lassan az ajkai felé hajolok s lágyan megcsókolom teste kicsit kihűlt volt de az ajka forró volt és kellemes s minden féle fura gondolatok
jártak a fejemben * " lehet hogy ő az igazi ? ki tudja... mi van ha megint csalódnom kell ? "
* nézem a holdat megint majd pár másodperc után megpuszilom Minay pofiját * " lassan kellene már szállást találnom... " * fel kelek s a táskámhoz megyek ahonnan kiveszek 1 pólót amit fel is húzok és még egy
kardigánt kiveszek amit Minay felé nyújtok * - Lassan mennyünk vissza a városba nem akarok, hogy
megfázz itt nekem ... * mondom vigyorogva * - meg amúgy is nekem kellene még szállást keresnem
nem akarok hajnalok hajnalán berontani egy szállodába vagy valahova... * mosolygok rá és a szemébe
nézek *
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 1:45 am

* Teljesen elpirultam. Hagytam hogy megpusziljon a kardigánt is elvettem, hogy ne fázzam meg. Bólintottam szerintem sem volt rossz ötlet lassan vissza evickélni a városba. Hideg van hűvös és már későre jár nekem is kéne valamit néznem valami szállást. HMM ami ami nincs messze Vellitől. Bár ő lehet nem így vélekedik nem tudom mi ez most...nem tudom. Nagyon megkedveltem . Sóhajtottam eggyet felálam és leporoltam magamat*
-Igen valóban jó lenne éjfél elött valamit nézni. Valami szállás féllét. Nem rossz ötlet. -
* Mondtam mosolyogva és mellé sétáltam*
-Mi lenne ha.....ha....-
* vettem egy nagy levegőt*
-Ha eggyütt menénk keresni szállást?-
Vissza az elejére Go down
Agatsu Veli
Elf
Agatsu Veli


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Barcs

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 2:04 am

* meglepődik kicsit a kérdésétől zavarba is jövök kicsit * - persze... * mondom kicsit furán a meglepettségtől * - mennyünk akkor * vigyorgok rá kedvesen s megfogom a kezét amitől kicsit elpirulok *
- Tudsz valami hotelt ami nem túl drága de nem is a legolcsóbból hanem ilyen jó közép kategóriást szálloda
kellene... * vakarom a fejemet közben majd ránézek és kicsit akadozva de szolok hozzá *
- n-nincs kedved.. öhm ... együtt bérelni 1 szobát ... ? fizetem a nagy részét az nem gond... csak most
szeretnék veled lenni... * lágyan a szemébe nézek miközben kicsit szorosabban fogom a kezét *
- persze nem muszáj hogy ha nem akarod... csak gondoltam megkérdezem hátha... na érted ...
* mentegetőzik közben vigyorog vörös arccal és vakarom a fejem közben * * felkapom a táskám *
- na merre ...?
Vissza az elejére Go down
Minay Hally Folls
Vámpír
Minay Hally Folls


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2011. Jul. 16.

---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- EmptyVas. Júl. 24, 2011 2:16 am

* Ránézek csillogó tekintettel mikor megfogja a kezem. Elmosolyodok és kissé a számba harapok majd össze kulcsolom az ujjainkat. Majd mosolyogva válaszolok neki*
- Hát a városba tuti találunk valami olcsóbb helyet. -
* Ránézek és felé fordulok*
- De igen az jó...jó volna. Szeretném ha eggyütt bérelnénk szobát és akkor egy szép nagyra is telne. Felét én és felét te. Az érzés meg...kölcsönös én is szeretnék veled maradni -
* Mondtam pirosan és közelebb léptem. Azt hiszem ez már lassan komollyá válik. Vagy válhat de ki tudja még egyszer ugyanazt nem követem el. De én akkor is vele szeretnék lenni. Nagyon is..*
- mennyük ara ott vannak a hotelek és ilyesmik -
* Mondtam és kezemet nem vettem el továbbra is össze volt kulcsolva az övével*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---Tenger--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---Tenger---   ---Tenger--- Empty

Vissza az elejére Go down
 
---Tenger---
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Kintivilág-
Ugrás: