Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Leleine
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Aaron Blade
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Cassy Falls
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Robin Orrico
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Seal
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Faith
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_lcapAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_voting_barAaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Similar topics
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:36 am

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! 4eb4f31740b196fb52f20842c638bc99

Nem alaptalanul terjeng az a szóbeszéd, hogy az erdőben egy kísértet járta, ezer éves, romos ház lakozik. Íme, erről beszél mindenki.A kísértet éjszaka elhagyja házát, s csak nappal kísért a kedvenc plazmatévéje elől.

Ugyanis a kísértet nem más mint Aaron Blade, aki több mint 200 éve lakja ezt a házat, ami ugyan kívülről a valódi állapotát mutatja, belülről a legjobb luxusvilla is megirigyelhetné a berendezését. A legmodernebb technikával felszerelt ház, minden megtalálható itt a luxuscikkek közül, egytől-egyig. Kívülről minden fizikai síkon egy romosodó, kísértetiesen visszataszító házat mutat, de mivel bűvölve van igazából nem így néz ki. Ez csak egy szemfényvesztés. A belső tere már normális házra emlékeztet, két hálóval, egy konyhával egybenyitott étkezővel, két hatalmas fürdőszobával, hall-al és dolgozószobával. Szinte az összes bútor a legfinomabb és legdrágább bőr vagy selyem, néhány szekrény drágakő berakásos. Ám e sok kincset sok minden őrzi. Egy mágus fel tudja fedni a töménytelen őrszemet, afritát és dzsinnt, ami évezredek óta -tulajdonostól függetlenül - védi a házat és környékét.


Tehát, belépés csak saját felelősségre!
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:57 am

Elmosolyodtam amikor megcsókolt, majd kéz a kézben elindultam vele, el a templomtól, ugyanazon az ösvényen, ahonnan jöttem reggel. Először csak a bokrok nőttek fákká, majd a fák egyre jobban sűrűsödni kezdtek. Persze, nem a kijelölt úton mentünk, arról szó sem volt. Egy erdei vad csapáson indultam el, persze ez nem lehetett meglepő a lánynak, ha ő is bandákkal élt. Soha nem mutatkoztunk civilizáció közvetlen közelébe, legyen szó egyszerű erdészről vagy turistákról. Ez alapszabály volt. Az erdő egy jó 10 perc séta után ritkulni kezdett, majd egy száraz, füves rétre érkeztünk. Még egyszer fussunk neki egy "száraz füves" rétről beszélek. A rét közepén pedig ott volt egy lelombozóan, ocsmányul mohával benőtt, szakadozott viskó.Először csak a szájam széle rángott ahogy figyeltem Cassyt, aki nem tudta elég gyorsan leplezni hatalmas döbbenetét és csalódottságát, majd harsány, öblös nevetésben törtem ki, és két szót mormogva, az ősi vámpír nyelven feloldottam a rejtő bűbájt a házról.
- Így szebb?
Kérdeztem a már a luxus villa előtt állva, mert időközben persze haladtunk egyre közelebb az építményhez. Majd ugyanazt a két szót újra elmondva a bűbáj visszakerült eredeti helyére, így újra a romos viskó lett a házból. Láttam Cassy arcán a döbbenetet, ami újra és újra megrohamozta. Szórakoztató volt, így ahogy beértünk a házba leültettem a hallban.
- Kérsz valamit inni? nehogy nekem elájulj!
Na, szép is lett volna....
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 10:16 am

* Kézen fogott és úgy indultunk el. Ahogy sejtettem ösvényen árkon bokron vezetett az út. Nem volt messze a ház. Elöször mikor megláttam lesokkoltam csak néztem a házat és hát erre nem számítottam. Majd feloldotta a bűbájt de a luxus villára még inkább nem számítottam hát láttam Aaro nagyon élvezi hogy én itt mindjárt kitöm magam mert ez nekem sok lesz. Találkozom egy fiúval egyre jobban megkedvelem sőt több is van de leplezem. Ne mmerem elmondani neki hogy szeretem valamiért nincs bátorságom hozzá előbb megyek harcba 5 vámpír ellen mint kimondjam nem merem félek és nem tudom mitől. Talán hogy ő nem így érez vagy neki ez korai és nem tudná elfogadni meg feldolgozni vagy...nem tudom ilyesmi. Elfogadtam az inni valót leltem kifújtam a levegőt és ittam pár kortyot máris sokkal jobban voltam tőle. Letettem a poharat aztán picit pihentem még ott*
- Huh nah erre nem számítottam a mi kis faházikónk az erdőben ilyet nem tud. -
* Mondtam kacagva és ránéztem kiváncsi tekintettel*
- Kit hoztál még ide fel? Mert ez nem egészen minden napi titok.-
* KÉrdeztem ha van nagyon jó barátja vagy ilyesmi azt szeretném tudni jézus...mindent akarok tudni róla vagy mi? mi közöm nekem ehhez? cassy...hogy tudsz így bele zugni valakibe elég már*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 8:53 pm

Amikor elfogadta az innivalót kisétáltam a konyhába, majd egy gyenge, de annál finomabb koktéllal tértem vissza perceken belül. Cassynek nyújtottam, és figyeltem ahogy iszik. Eközben helyet foglaltam a kanapé karfáján. Díjaztam hogy nevet, tehát kissé túl van a sokkhatáson, aminek őszintén örültem.
- Hát, ő is csak azért tud mert van egy nagyon jó mágus ismerősöm és tőle kaptam úgymond ajándékként ezt a házat. Vagy ezer éves múltja van a kicsikének. Amúgy...amit még én sem látok, csak néha érzek...egy csomó dzsinn, afrita és őrgömb mászkál a ház körül, és a betolakodókat riogatják el, vagy támadják meg. Nagy erejű varázslények, azt hiszem. Nem tudok róluk sokat....
Mosolyogtam a lányra, majd finoman neki dőltem, fejemet a vállára hajtva.
- Csak őt hoztam fel. Illetve most téged. Nem akarom nyilvánosság elé tárni a házat. Elég, hogy szegény őrgömböknek meggyűlik a baja a muglikkal. Ritka kíváncsi népség...
Sóhajtottam.
- És te? Azt mondta te is az erdőben élsz.... hogy néz ki a házad? Vagy a többiekkel élsz együtt?
Kíváncsiskodtam kicsit.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:07 pm

* Elmosolyodtam és amikor rámdőlt kezemet felemeltem és átöleltem őt. Kicsit meglepett amit mond dzsin meg ilyesmi és engem nem támadtak meg mégsem talán azért mert vele jöttem mármint Aaronnal? ki tudja lehet ezért beengedtek engem is a házba. Végül is mindegy fejemet kissé az övéhez döntöttem és megsimogattam a haját. Megértettem őt, hogy szinte senkit nem hoz ide nem valami publikus egy ház és igen a muglik nagyon kíváncsiak ebben picit hasonlítom rájuk mert én is eléggé kiváncsi vagyok. Pedig én vámpír vagyok már több éve élek és örökké fogok ha meg nem ölnek és mégis lázba tud hozni ez az. Főleg Aaron Jézus mire nem gondolok ...sóhajtottam halkan ezt meg sem halhatta olyan halk volt. Ránéztem és úgy gondoltam ő is megérdemli, hogy többet tudjon rólam főleg így hogy már közelebb vagyunk egymáshoz mint a legelején. Bár akkor is éreztem valami furcsát benne de most már nagyon...remegek ha vele vagyok néha. Az érzelmeimet még titkolom nincs itt annak az ideje, hogy tudja. Simogattam tovább a fejét aztán abba hagytam elvettem a kezem és mesélni kezdtem*
- Igen az erdőben élek rajtam kívül még 7 vámpír van ott. Négy lány és négy fiú. Így nyolcan élünk egy faházikóba ami hát kicsit jobb állapotban volt mint a te elvarázsolt házad de nem ez a luxus villa. Tehát nekem ilyen igényem nincs. A nevelő otthonban sem volt szép a ház tehát annyira nem sokkoltam le. Nos viszont így könnyebb mert mindenki gyűjt vért és bármikor elvehetem csak vissza kell vinnem ugyanazt a menyiséget ez a banda szabálya illetve hogy egymás titkát megtartjuk. Azt hogy mind vámpírok vagyunk. -
* Meséltem neki egy kicsit a bandáról. Szerettem a bandát mert a szabályokat mindig betartottuk bármi is legyen és a másik szabadságát sosem korlátoztuk ez az ami igazán tetszett ebben. Ránéztem mosolyogva hogy lássa én bírom a bandát jó nekem ott. De vele még inkább jobb csak...csak ezt ő még nem tudja*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:23 pm

Végig a lányt néztem. Jól esett a simogatása. Amikor elvette a kezét kicsit felegyenesedtem és úgy hallgattam a mondanivalóját. Furcsa volt, hogy nem jött rá a mágusos összefüggés miatt, hogy miért is luxusvilla ez a ház. majd akkor még ezt is el kell mondanom neki.
- Vérbank...ezek a begyepesedett szokások....több százezer éve szinte minden nagyobb banda nyit vérbankot. Csak tudnám mi értelme van. Tudnak vadászni, anélkül is ihatnának hogy megölnék az áldozatukat, de nem a vérbank fenntartása miatt gyilkolnak. Undorító szokás.... Soha nem jut eszükbe, hogy egykor az emberek a saját fajtájuk volt? Hatalmat kaptak és teljesen elvette az eszüket....
Fakadtam ki picit. Megvetettem azokat a vámpírokat akik úgy táplálkoznak hogy ölnek. Én soha nem öltem ha nem volt muszáj, ezt a szokásomat meg is tartom.
- Amúgy, a luxusvilla...nekem sincs ilyen igényem. Ugyanis előtte, 200 évig egy barlangban laktam az erdő másik felén. De már megszoktam ezt a sok haszontalan túldíszített szemetet magam körül. Ez a mágusok mániája. A hatalmukat ezzel fejezik ki. Minél drágább cuccokba jársz és minél gazdagabb vagy, annál magasabb rangú mágus vagy, persze közben szart se ér az igazi tudásod de az nem lényeg...Furcsa emberek az biztos....Én nem értem miért csinálják
Kicsit elhallgattam és újra a lánynak dőltem, odabújva hozzá. Olyan voltam most teljesen mint egy kisgyerek.
- Sokat gondolkoztam rajta...de Cassy te mit keresel Montanában? Azt mondtad nem itt születtél...elég messze vagy onnan...
Néztem a lányra kérdőn.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:31 pm

* Mosolyogva halgattam őt az hogy ilyen sokat beszél csak jót jelent hiszen ez azt jelenti minnél többet meg akar velem osztani és ez egy jó jel. Amit a dszinekről mondott az olyan átlag tényeg mind ilyen. Újra nekem dőlt és hozzám bújt elmosolyodtam olyan aranyos volt így. Átöleltem őt és simogattam a hátát lágyan. Igaz Monatanaban születtem de hát az milyen rég is volt már..na akkor meséljünk.*
- Igen ott születtem de mint tudod anyám meghalt apám megölte magát. Az orvos árvaházba tett be de onnan meg megszöktem a rossz bánásmód miatt aztán össze kerültem a bandával itt és azóta itt maradtam. De...nem bántam meg, hogy itt vagyok -
* Mondtam egy gonosz vigyor közepette ezzel rá céloztam mármint Aaronra ha nem lennék itt a bandával akkor nem ismertem volna meg és nem lennék itt most vele. Remélem picit értette mire is gondolok egész pontosan. Ha nem is tökéletesen akkor is egy picit érthette, hogy rá célzok. Ujjam lágyan végigsimított a hátán egészen pontosan a gerincén.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 11:05 pm

- Ühhüm...én sem bántam meg
Éreztem hogy minden egyes érintése nyomán apró remegés fut végig a gerincem mentén. Halkan felsóhajtottam, arcomat a hajába fúrtam, átöleltem én is, majd egy puszit nyomtam a nyakára.Percekig maradtam így, majd kiegyenesedtem, ajkaimat a lányéra nyomtam. Hosszan,forrón csókoltam, ujjaim a hajába túrtak. Kívántam a lányt, de egyenlőre még tudtam, sejtettem hol a határ, és honnan nem kéne tovább menni.Lassan felálltam, magammal húzva fel a lányt. Szorosan átöleltem és magamhoz húztam. persze egy pillanatra sem szakítottam a csókot. Ajkai puhák és forróak voltak, érintései egyre jobban felgerjesztették bennem a vágyat. Szemem újra vörös volt, de uralkodtam magamon. Az mindig ment.
- Szeretlek Cassy...
Suttogtam az ajkaiba amikor elszakadtunk egymástól. Újra lihegtünk egy kicsit, de ez érthető volt. A tekintetem mindent elárult Cassynek. Agyam mintha leállt volna, csak a lány körül forgott minden. A haja, a szeme, az ajkai, az illata. Sem betelni vele, sem elszakadni nem tudtam tőle.Vámpírom a mondat hallatán újra elpirult, én meg csak mosolyogva néztem rá. A hall közepén álltunk, ahol a vérszín és a fekete voltak a domináns szín. Romantikus félhomály volt, csak az én szemem izzott vörösen megtörve a sötétséget. Az előbbi mondat szívből jött. Útját nem állta semmi. Már az első csóknál eldöntöttem hogy ez így lesz. Így kellett lennie. Ő volt az aki elkergette a farkast belőlem, megtartva egy hűséges, édes kölyök kutyát. A lelkem igazi valóját. Szerettem és ez a szó örökre a szívembe égett. Erőt adott, boldogsággal töltött el.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 11:20 pm

*Halottam a halk sóhajt a fülembe. A hajamba túrt és nyakamra egy puszit adott. Bíztam benne nem hittem egy pillanatra sem, hogy megharap. Így maradtunk percekig és rádöltem finoman ez olyan jó volt csak ülni és ölelni, simogatni, kényeztetni őt. Felegyenesedett és ajkamra egy forró csókot adott én pedig mosolyogva viszonoztam mért is ne viszonoznám minden porcikám akarta a dolgot. Felállt de engem is húzott magával én halkan kacagtam nem ellenkezdtem ez ellen. A csókot egy percre nem szakítottuk meg átölelt és magához húzott. Én reflexből hozzá bújtam és vissza öleltem. Amit mondott meglepett ilyet a lányok szoktak kimondani elöször tehát én. Vagy csak én vagyok ilyen gyáva nyuszi hogy nem mondtam ki előbb? Most már viszont elmondom neki tudja ő is. Elvörösödtem és a szemébe néztem mélyen. Persze láttam rajta nagyon tetszik neki, hogy én ennyire elpirulok mindig meg zavarba jövök vámpír létemre olyan vagyok mint a rák na szép. Megnyaltam az ajkaimat és levittem a kezemet az övéhez. Össze kulcsoltam őket és rámosolyogtam úgy szólaltam meg végül*
- Én is ...szeretlek Aaron-
* Ajkamba haraptam és lágyan húzni kezdtem a szoba felé. Nem nem akartam még vele lefeküdni de ott kényelmesebb volna egymás társaságát élvezni mint itt a nappaliban álldogálunk. Persze itt is jó de ott azért mégis kényelmesebb. A szemkontaktust nem szakítottam meg tudja tényleg ezt gondolom tényleg ....szeretem. Magam sem hiszem el de belé szerettem menthetetlenül*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyVas. Aug. 21, 2011 11:56 pm

Mosolyogva hallgattam lágyan csengő hangját, ahogy kimondta a nevem és azt hogy szeret. Nagyon szép hangja volt, és most, hogy zavarban volt ez még jobban előjött.Lassan hozzá kéne szoknom hogy ő vezet, én pedig csak hagyom magam, mert nemsokkal azután hogy megfogta a kezem, elkezdett finoman húzni a háló felé. Vigyorogtam, mert újra elöntöttek a perverz és gonosz gondolataim. Hogy miért csinálom én ezt? Mindig olyanra gondolok amire nem kéne. Raven most elvonult, érezte hogy semmi keresnivalója köztünk. Lassan viszont beértünk a hálóba.
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! White-and-Black-Bedroom-Interior-Design
Ízlésesen berendezett szoba volt, olyan elrendezéssel, hogy az ágyra essen a legtöbb figyelem. Az volt a központban. Puha, fehér selyemborítású vízágy, felette úgyszintén fekete selyem borítású matrac, selyempárnákkal. Ezen ponton, a lány bámészkodását felhasználva átvettem a vezetést. Egyik karomat a lány csípője köré fontam, másik kezem a vállára tettem és hátrafelé ledöntöttem az ágyra egy vigyorral. Felé hajoltam, mélyen a szemébe nézve. Ajkaink csak miliméterekre voltak egymástól, de direkt nem csókoltam meg.
- Játszunk?
Vigyorodtam el sunyin.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Aug. 22, 2011 12:06 am

* Körbe néztem a szobába. Rögtön megakadt a szemem az ágyon. Olyan szép volt ízléses és csak arra tudtál figyelni szinte. Elkalandoztam ezt Aaron kihasználta mert pillanatok alatt történtek az események keze a csípőmön aztán meg az ágyra döntött. Felém hajolt nagyon közel volt hozzám mégsem csókolt meg pedig arra számítottam, hogy megteszi. Elmosolyodtam én is sunyin. Átöleltem őt és közelebb húztam mintha én megcsókolnám de elfordítottam picit a fejét. Kezem iszonyatosan lassan siklott végig a gerincén. Ajkam közelebb vándorolt a nyakához. Épp hogy csak hozzá értem úgy nyomtam rá egy csókot aztán a fülébe suttogtam*
- Játszani na és mit játszunk? -
* Kérdeztem miközben lassan elhajoltam a nyakától és ugyanazzal a lassú tempóval a hátán a simogatás is befejeződött. Kíváncsi voltam mit lép erre. Annyira jó volt vele és annyira nem ott járt az eszem ahol kéne hogy a végén megtörténik de olyan korai lenne Cassy nem nem még nem*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Aug. 22, 2011 12:20 am

Nagyon játékos volt a lány. Grr! Újra elővette kedvelt csapdáját. Már arra számítottam hogy megcsókol, amikor finoman elfordította fejem és helyette a nyakamba csókolt. Kirázott a hideg tőle, mindenhol libabőrös lettem, de jól esett. Beletúrtam a a lány hajába, majd visszafordítottam a fejem és végül megcsókoltam forrón, mélyen. A csók közepénél kissé megnyitottam az ajkaim, nyelvemmel megnyaltam a lány felső ajkát, majd levándoroltam az alsóra. Hihette azt, hogy le akarom smárolni, először ez is volt a célom, de aztán meggondoltam magam. Inkább lágyan a lány alsó ajkába haraptam, szemem huncutul villant meg. Egyik kezem a lány csípőjét simogatta szüntelenül, majd hirtelen felcsúszott a vállára, végigkövetve az oldalának vonalát.
- Hogy mit játszunk?!
Csak felhúztam a szemöldököm kérdőn, szemem feketén villant ahogy kicsit lejjebb csúszva a lányon ajkaimat a kulcscsontjára tapasztottam egy ujjammal finoman félretolva topja pántját az útból. Itt kifejezetten puha és finom volt a bőre, éreztem alatta a vére lüktetését. Majd ajkaim felkúsztak a nyakán, végigcsókolva azt a vonalat, ahol az ütőere helyezkedett el. Hatalmas kísértést éreztem arra hogy beleharapjak a puha húsba, de uralkodtam magamon, hisz éreztem, ha ennyire kívánom a lányt, képtelen lennék megálljt parancsolni magamnak. Így inkább felemeltem a fejem és újra megcsókoltam forrón, miközben szorosan átöleltem és magamhoz húztam.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Aug. 22, 2011 12:34 am

* Mosolyogtam rá ő pedig bele túrt a hajamba és helyettem megtette a dolgot. Forrón és mélyen megcsókolt. Én pedig zok szó nélkül viszonoztam. Megnyitott ajkait amire picit én is de csak reflexből. Azt hittem lesmárol erre az ajkaimat ízlelgette meg. Ajkamba harapott mire én elmosolyodtam. Rákérdezett ugyanarra amire én mintha tudnom kéne rá a választ. A toppomat elhuzta hogy ott is végig járhasson az ajka. Felsóhajtottam mert nem sok vámpír tudja megálni azt hogy ilyen forró hangulatban ne harapjon a másikba de ha meg is teszem vagy ő megteszi nem biztos hogy leállunk ami igazán veszélyes volna. Nyeltem eggyet türtöztettem magamon mert már kívántam a fiút é ez veszélyes nem bírnék leálni. Végül újra forró csókba törtünk ki én kissé megszakítottam és szaporán vettem a levegőt úgy beszéltem hozzá*
- Aaron...ez veszélyes játék ám...ha nem tudnám magam türtöztetni már...-
* Ne mfejeztem be mert zavarba jöttem és elpirultam inkább átöleltem és megcsókoltam újra ebből is érthette mi lenne a vége nem csak a vérét szívnám hanem valószinű le is feküdnék vele ami korai azt hiszem*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Aug. 22, 2011 1:45 am

Csak vigyorogtam, éreztem hogy mindketten eléggé fel vagyunk hevülve. Tehát a vággyal kettőnk között semmi probléma nincs. Egyrészről örültem, másrészről viszont hátrány volt. Ha ennyire lobbanékonyak vagyunk akkor nagyon könnyen elszakadhat a cérna és lefekszünk egymással. Még csak ma jöttünk össze, ez elég érdekesen venné ki magát ha azonnal az ágyba bújnánk.Kissé lihegve hallgattam a lány szavait, amik arra figyelmeztettek hogy ez igen hamar megtörténhet szerinte is, persze nem fejezte be a mondatot. Nem mondta volna ki. Helyette újra az ajkaimon találtam az övét. Forró csók volt, miközben fordultam egyet, így Cassy volt felül.
- Én tudom türtőztetni magam...ha meg mégsem...?!
Suttogtam pimasz vigyorral az ajkaiba miközben azokat újra a lány szájára nyomtam. Vadul faltuk egymást, míg végül tényleg megnyitottam az ajkaimat, nyelvem utat tört vámpírom szájába. Először csak lágyan, ismerkedően simogattam a nyelvemmel az övét, majd egyre vadabbul, hogy a végén ez is féktelen szenvedélybe torkollott. Egyre jobban érdekelt milyen lehet az ágyban. Ugyanilyen vadmacska vagy még ennél is sokkalta jobb?! Ha most megpróbálnék mélyebb vizekre evezni, azt vajon hogyan fogadná? A kíváncsiságtól hajtva finoman elkezdte lejjebb tolni a topja pántját, ezzel jelezve mire készülök. Ha visszautasít nem fogom bánni! Viszont ha nem utasítja vissza azt még jobban nem bánnám.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:12 am

* Megfordultunk így végül én lettem felül. Ráültem a hasa aljára finoman hogy ne fájjon neki. Aztán megszólalt az ajkamba haraptam korai. Igen ez egészen biztos de az is tökéletesen biztos, hogy akarom. Ez a kettő nagyon kavarodott bennem nem igazán tervezek egy éjszakás kalandokat. De Aaron nagyon kívánom valamiért úgy vonz engem mint a mágnest és nem bírok magammal nem tudok uralkodni magamon. Totálisan belé szerettem ejj Cassy mi lesz még ebből. Alig váltak el az ajkaink újra az enyémre tapasztotta az övéit és forrón csókoltuk egymást. Az már egészen biztos hogy vágy terén nem panaszkodhatunk egymásnak mert iszonyatosan nagy köztünk ez az érzés. Újra megnyitotta az ajkait azt hittem újra játszadozni akar viszont nem hanem egy lágy smárt kezdeményezett ami persze pár perc után forró volt és eldurvult. A vágy túl nagy köztünk. Vadul faltam a fiú ajkait ő pedig az enyémet ráhajoltam és a testén végigfutott a kezem. Nagyon lassan hogy élvezze. A vad smárt csak az szakította meg picit amikor láttam, hogy a toppom pántját lassan tolja le. Szaporán vettem a levegőt egyenlőre túl nagy volt a vágy, hogy leállítsam így nem tettem meg. Finoman benyúltam a pólója alá és levettem róla úgy cirogattam végig a fiú testét lassan és megálltam az alhasánál ott időztem el jó darabig. Közel hajoltam és oda suttogtam halkan*
- Akkor valami ilyesmi történne-
* Mondtam miközben kezem lecsúszott és a nadrágján keresztül végighúztam a kezem a szervén többször. *
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:40 am

Na jó, innentől mindenki csak saját felelőtlenségére What a Face


Éreztem hogy nem bír magával, hogy alig bírja türtőztetni magát. A vágy bennem is tombolt, de én csak szépen lassan engedtem ki magamból, ami valljuk be nem volt egy egyszerű feladat. Legszívesebben letéptem volna róla a ruhát és magam alá nyomtam volna, de nem tettem. Alig mozdultam, minden mozdulatom előre kiszámítható és lassú, szenvedélyes, de vibráló volt. Ajkaim a lány nyakán futkostak, egyre lejjebb araszolva a kulcscsontján át a vállára. Amikor hagyta levenni magáról a toppot kicsit meglepődtem, de nem titkoltam hogy élveztem a helyzetet. Szegény ruhadarab az ágy mellett landolt a földön, ugyan ott, ahol később az én pólóm is. Amikor megéreztem ujjait a férfiasságomon, végleg elszakadt bennem a vágyamat féken tartó kötél. Lehunytam a szemem, halk sóhajjal hagytam hogy elöntsön a zsigereimből jövő, égető forróság. Már nem volt energiám válaszolni arra, amit mondott csak magamhoz rántottam és tovább csókoltam mérhetetlen szenvedéllyel. Ujjaim a fekete hajzuhatagban vesztek el, lágyan masszírozva a fejbőrét, néha lecsúszva a tarkójára s azt simogatva. Nem voltak kétségeim afelől, hogy ez az egész még korai, s hogy nem kéne, de volt egy pont ahol már ha akartam se tudtam volna magam fékezni. Átléptem. Ajkaim újra lecsúsztak Cassy ajkairól, egészen a hasáig, amin végighúztam gyengéden az ajkaimat. Élveztem amit ő csinált velem, élvezze ő is.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! EmptySzomb. Aug. 27, 2011 8:16 pm

Ajjjaj küszöböt lépünk tehát nem igazáán XD

* Ajka folyamatosan a testemet járta az ajkamat halk sóhajok hagyták el. Átöleltem a hátát és hozzá bújtam e-közben. Mondatomra nem válaszolt csak magához rántott és forrón csókolt én pedig viszonoztam. Úgy döntöttem megteszem. Ez egy olyan éjszaka lesz amit ő nem felejt el és én sem. Még akkor is csodás lesz ha egy éjszakáról van szó. A vágyaink csitulnak egymás iránt az biztos viszont ha lefekszem vele és holnap ugyan úgy mellette akarok lenni akkor tényleg....szeretem. És azt hiszem ez van bennem én szeretem...Hagytam hagy kényeztessen egy kicsit az ajkaival. Ujjamat végighúztam a felső testén amit már nem takart semmi. Iszonyat lassú voltam. Lehajoltam ajkamat a testéhez nyomtam lágy csókot hintve rá. Aztán felemeltem és súrolva a testét kissé lejjebb mentem ott megint megcsókoltam. Ezt folytattam egészen a hasa aljáig. Ott megcsókoltam majd lassan alig hozzá érve végignyaltam a hasa alján. Kezem közben vissza siklott a testén majd újra le és az övével játszadoztam de még nem vettem le. Ezt az éjjelt nem felejti el se ő sem én átadtam magam az élvezeteknek már nem gondolkodtam mi lesz azután ha én ilyen hamar lefekszem vele. Lehet egy utcai lánynak gondol majd és reggel kint találom magam a házból. Vagy nem tudom azt tudom hogy én...én azt hiszem szeretem és ezért teszem a vágy is benne van javából de a fő oka hogy szeretem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!   Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aaron Blade (NJK!!) Háza - The Haunted place!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aaron Blade - NJK
» Aaron Blade (NJK!!) Naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Lakások-
Ugrás: