Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Leleine
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Aaron Blade
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Cassy Falls
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Robin Orrico
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Seal
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Faith
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_lcapzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_voting_barzeig Wihashi a 8-sor nehézkes. I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Similar topics
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Júl. 25, 2011 7:38 am

Aaron mondta hogy segít.


A hozzászólást Zeig Wihashi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 25, 2011 8:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Júl. 25, 2011 8:09 am

Nem hinném, hogy ezt így el tudom fogadni! :S Bocsánat! Írj Zeig egy kezdést és mi fogunk segtíeni Smile
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Júl. 25, 2011 8:14 am

írjak most ide egy kezdést?
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Júl. 25, 2011 8:16 am

igen Smile
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Júl. 25, 2011 8:32 am

*Wihashi belép egy bárba az emberek megnézik ahogy szokták mert nadrágja szakadt és nyáron kevesen hordanak kabátot.De már megszokta,gyűlölködve nézi az embereket,hogy lehetnek ilyen gyengék és gonoszak egyszerre.Az emberek gondolatába olvas és mindent ki olvass belőlük pajzán gondolatok,megvetések amit nem mondanak ki.
Odasétál a csaposhoz és kikéri a kedvenc italát egy jég dupla whyskyvel.
Helyet foglal a kocsma egyik sarkába és elkezd írni valamit illetve tátog magába.
*az egyik ember feláll beugrik a pult mögé és egy konyhakéssel megöli a csapost és egy barátját de a többiek lefogják és elveszik a kését.A késses a csávó szeme elfehéredik és meghal*
*Wihashi elkezd röhögni,és a többi ember őt nézi,Zeig feláll és elmosolyodik*
-Mit néztek?
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Júl. 25, 2011 9:27 am

Nézzük csak Very Happy

Tartalmilag oké.

Csak egyet nem értek. A karakteredet sikerült úgy beállítanod az egyik mondatodban, mintha két külön személyről beszélnél.
"Wihashi elkezd röhögni,és a többi ember őt nézi,Zeig feláll és elmosolyodik"
Tehát akkor most Wihashi röhög, és Zeig feláll. Mintha teljesen külön életet élő két karakterről beszélnék. Kérlek, ezt a későbbiekben mellőzd. Ha kétszer szeretnéd említeni őt ugyanabban a mondatban akkor valahogy így csináld:
" Wihashi elkezd röhögni, és a többi ember őt nézi, ennek hatására feláll és elmosolyodik.
Illetve, ugyanez a mondat, még egy hibát rejt magában.
"Elkezd röhögni és a többi ember őt nézi"
Az és szócska nem ide való. Ettől csak zavaros lesz a mondatod. Inkább így csináld:
"Elkezd röhögni, mire a többi ember őt kezdi nézni"
Ajánlani tudnám, hogy bővítsd kicsit a szókincsedet, próbálj szebben fogalmazni. Természetesen, ebben is segíteni fogok.

Vigyázz a szóismétlésre! Ez egy olyan hiba, ami még nálam is előfordul ha nem figyelek, de próbáld meg kikerülni Smile
Miért használsz több csillagot?!Ez teljesen felesleges, hisz közben nem beszélsz, sőt nem is gondolkodsz.Viszont, az egy jó dolog, hogy a nem egybe tartozó eseményeket megpróbálod elkülöníteni egymástól azzal, hogy új sorban kezded. De felesleges! A reagodnak valahogy így kéne kinéznie:

"*Wihashi belép egy bárba az emberek megnézik ahogy szokták mert nadrágja szakadt és nyáron kevesen hordanak kabátot.De már megszokta,gyűlölködve nézi az embereket,hogy lehetnek ilyen gyengék és gonoszak egyszerre.Az emberek gondolatába olvas és mindent ki olvass belőlük pajzán gondolatok,megvetések amit nem mondanak ki.Odasétál a csaposhoz és kikéri a kedvenc italát egy jég dupla whiskyvel.Helyet foglal a kocsma egyik sarkába és elkezd írni valamit illetve tátog magába.Az egyik ember feláll beugrik a pult mögé és egy konyhakéssel megöli a csapost és egy barátját de a többiek lefogják és elveszik a kését.A késses a csávó szeme elfehéredik és meghal.Wihashi elkezd röhögni,mire a többi ember őt kezdi el nézi,ennek hatására feláll és elmosolyodik*
-Mit néztek?"

Most le fogom reagálni azt, amit írtál.Kérlek, válaszolj rá és figyelj Smile Az sem baj, ha megpróbálod leutánozni az én írási stílusomat Smile Ha először kicsit erős voltam, bocsánatot kérek érte, hidd el, két éve még én is voltam kezdő és korántsem vagyok profi. Segíteni szeretnék, és tanítani, mintsem elvenni a kedved a játéktól Smile Nekem is volt egy moderátorom, még anno, aki nagyon letámadott a hibáimért, és megutáltatta velem azt a szerepjátékos oldalt - s később rájöttem - hogy ő segített a legtöbbet. Megpróbállak emberként kezelni, és ha ez most nem jött össze kérlek ne haragudj rám. Very Happy

Amivel viszont lehetne bővíteni a reagodat:
-beleírhatnád, hogy mitől halt meg ilyen hirtelen a késes fiú/férfi (a csávó szót nem illik reagba betenni)
-körülírhatnád a csapost, hogy pocakos, kopasz ember...vagy őreg, vézna, szemüveges Very Happy Máris több mondatod lesz így.
-Leírhatnád Zeig gondolatait. Kicsit rizsázz ! Very Happy Térj el a lényegtől, színesítsd meg a reagodat. Például szép a délután, kék az ég, zöld a fű xD

Nah Very Happy Remélem megértettél belőle valamit, megnézzük a következő reagod milyen lesz.



Lassan közelít a bárhoz, hangtalanul, fekete köpenyét maga után húzva. Belép a kis helységbe, s összehúzott szemekkel néz körbe. Amit lát, az vér, mészárlás, halál nyomai, s ennek most véget kell vetnie. Senki nem veszi észre egyenlőre, túl nagy a kavarodás. Kiszúr egy látszólag önfeledten jól mulató férfit, és odasétál hozzá.Ő nagyon úgy néz ki, mintha tudna valamit.
-Jónapot!
Szólítja meg jeges hangon az idegent, és aprót köhint.
-Mi történt itt?
Fekete szemeivel a férfit fürkészi. Nem érti, mi történhetett.Dulakodásnak semmi nyoma, ez egyszerű gyilkosság volt. De miért tette aki tette?!
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Júl. 25, 2011 9:44 am

Rendbe értem de nem fogok megsértődni vagyis nyugodtan leszólhatsz.


*Wihashi hallja az ajtó nyitódást és csapódást de nem törődik vele,de amikor a férfi elé áll és hozzászól meglepődik de oda fordul végigméri,majd a röhögéstől eltorzult hangon elkezd beszélni.*
-Az a férfi.*mutat a halottra*-megölte a csapost és a barátját.
*nem bírta tovább és elröhögte magát,majd abba hagyja és a ismeretlen férfit kezdi el fürkészni*"ki lehet ez? Nem is halottam a léptejeit mikor idejött,fura nekem lássunk beléje"*Elkezd koncentrálni de a többiek ezt nem látják*
"Áhá vámpír és erősnek tűnik"*megigazítja haját mert az a szemébe lógót,és a férfi szemébe néz*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:32 am

Butus Very Happy
Ugyan miért szólnálak le? Te is ember vagy? neked is van még mit tanulnod, nekem is. Nem szeretnélek leszólni Very Happy Maximum elmagyarázni a problémáidat.

Nos...

Szóismétlés Very Happy Figyelmeztettelek rá, de úgy látszik erre éppen most nem figyeltél Very Happy Annyi a "de" az első mondatodban hogy azzal Dunát lehetne rekeszteni. Persze, ez nem baj Very Happy Csak engem kifejezetten zavar, -ne érts félre - még a saját játékomban is.

Mutatom:
"Wihashi hallja az ajtó nyitódást és csapódást de nem törődik vele,de amikor a férfi elé áll és hozzászól meglepődik de oda fordul végigméri..."

Ezt már az előző reagomban is leírtam. Ennek a hibádnak sajnos a szókincs hiányosságai adják az okát. Ajánlani tudnám, hogy ez bővítsd egy kicsit.Olvass könyveket!
Az kifejezetten sokat segít!

Mutatom hogy nézne ki, kicsit többféle szóval:
"Wihashi hallja az ajtó nyitódást és csapódást de nem törődik vele. Amikor a férfi elé áll és hozzá szól, meglepődik majd oda fordul, végigméri..."

Érzed a különbséget? Very Happy

Ami pedig a másik, ugyanebben a mondatban. Azért lett belőle ennyi de, mert túl sok információt próbáltál egy mondatba belepréselni. Ilyenkor, mint ahogy azt az előbb mutattam is, a de helyett lezártam az egyik mondatodat,s egy újat kezdtem.

Valahogy így:
"...nem törődik vele. Amikor a férfi elé áll..."

Így sokkal jobban néz ki, és plusz egy mondatot kapsz, nem kell aggódni azért, hogy kipréselj magadból 8 mondatot.
+ Még a helyesírásodra figyelj! Very Happy

Na, most festünk egy kis hangulatot. Ez amolyan "töltelékszöveg" vagy "rizsázás". Nem a lényeget írjuk csak, hanem megjelenítjük a bárt pl. -én ezt fogom tenni-. Segít elképzelni a másik játékos fél számára, hogy mi az a szituáció, vagy helyszín amiben/ahol éppen vannak.

Nem tetszik neki a férfi viselkedése.Hideg tekintettel pásztázza körbe a termet." Mindenhol részeg emberek, a bortól vörös arcú fickók. Van aki a földön fekszik, mások őrülten röhögnek. Megint mások éppen a rókát eresztik hosszú pórázra. Az italszag émelyítő a vámpír érzékeny orrának, ami igen erős egyveleget képez az izzadtságszaggal. Az asztalok csillognak az a olajlámpák fényében a kiömlött alkoholtól. Ezt sem takarítja senki. Igen lepukkant a hely. És ott a vér. Sréhen az ajtóval szemben helyezkedik el a pult, amin most lassan csordogál a száradó vörös folyadék.A halott csapos a földön fekszik, mellkasán hatalmas sebbel. A késelő ember nem sokkal arrébb, szintén mozdulatlanul." Aaron most visszafordul Wihashi felé.
-Hogyan halt meg?
Kérdezi tőle ellentmondást nem tűrő hangon, majd a késelő fickó holttestére mutat. Van egy olyan sejtése, hogy ennek a lénynek köze van a dologhoz.Majd elfintorodik, és újra megszólal.
-menjünk innen....büdös van!
Sziszegi halkan a fogai között, s megindul kifelé, reméli, követi Zeig.

Amit kiemeltem dőlt betűvel, az volt a leírás. Máris + 9 mondat, mert leírtad hogy néz ki belülről a kocsma. Ilyenre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy rizsázz! Érted már? Very Happy
Hogy ezt kipróbáljuk kérlek te írd le, hogy miután kimentek az utcára, az este milyen volt. Hidd el, egy kis fantázia az egész Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyKedd Júl. 26, 2011 3:07 am

okés



-Rendben menjünk már eleget szórakoztam.
*Kilépnek az ajtón az éjszaka hűvös ahhoz képest,hogy nyár van a hold magasan világit teljes pompájába a sötét tiszta égen.Már nem világítanak az ablakok,csak a pékség és az éjjelnappali ablakaiból szűrődik ki a fény.Kevés autó van az utcákon és ritkán sétálnak emberek a járdán.Az örömlányok a sikátorokba állnak és kuncsaftokat várnak.Wihashi a férfi mellé siet és elkezd beszélni*
-A férfi azért halt meg mert szétromboltam a tudatát,elpattantak az erek és agyvérzése lett,még azt is elfelejtette fiú vagy lány.
*Ránéz a férfira de neki arca se rezzent*
-Te ki vagy?*néz rá kérdőn*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptySzer. Júl. 27, 2011 9:27 am

Ahogy kilépnek az ajtón Aaron felteszi a csuklyáját, így az arcát már nem látni többé.Elméje köré erős falat von, így aki a tudatába akar férkőzni se tudja megtenni már.Lassan sétál, mégis, Wihashi úgy érezheti hogy rohannia kell , hogy tudja tartani a vámpírral a lépést.
-Hmm...Ez igen érdekes mese...csak nem értesz egy kicsit a gondolatvezérléshez?
Néz rá sandán, gyanakodva. Nem tudja, hogy a férfi ezt az erejét milyen céllal óhajtja kamatoztatni.Reméli, azért még nem velejéig romlott. Normálisnak néz ki, de határozottan sugárzik belőle a "gonosz".
-Aaron Blade vagyok...vámpír...és te?
Kezd el ismerkedni. Hisz az idegen nevét még mindig nem tudja, s a fajtáját sem.Reméli, most majd meg fogja tudni. Általában minden fajjal kijön, többé-kevésbé.
-Mond csak..mi oka volt hogy megöld azt a szerencsétlent? Kölcsön kenyér visszajár alapon ítélsz?
Kérdezősködik tovább. Szeretne kicsit nyomozni az ügyben.


Egyenlőre nincs több hibád...játszunk egy kicsit, és ha bármi újat felfedezek szólok. Very Happy Addig is próbálj meg hosszabban írni^^
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptySzer. Júl. 27, 2011 9:36 am

-értek és egész jól,gondolatolvasás,manipulálás,tudat összezúzás az ilyen halovány embereknél ez egyszerű.
-A nevem Zeig és angyal vagyok.
"mentális burkot állított az elméje köré?vagyis fél"
-Kölcsön kenyér visszajár alap?Nem.. nem nem erről van szó én parancsoltam,hogy ölje meg a kocsmába lévő embereket.És az oka az,Aaron,hogy imádok embereket ölni és utálom ezt a gyenge népséget.
*mondja vigyorogva és várja mi lesz Aaron lépése*
"talán ő is utálja az embereket vagy védi őket.Mi van akkor ha neki is van mentális ereje?"
*A biztonság kedvéért felhúz ő is egy mentális pajzsot*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 10:13 pm

-Hmm...Angyal? Egy angyal nem ölne embereket...te inkább bukott vagy
Mondja halvány mosollyal, Zeiget fürkészi.
-Ugyan miért utálod őket ennyire? Hisz mind közül ők a leggyengébbek...semmit nem tudnak ártani nekünk...sőt, a többség azt sem tudja mik vagyunk. Mit lehet ezekben a szerencsétlenekben utálni?
Mosolyog és elrúg egy kavicsot ami épp a cipője elé került.
-Amúgy meg...ez az egész csak annyiban zavar hogy ha az öldöklésed átkerül az erdőbe, akkor az már az én területem...
Néz Zeig szemébe, nem úgy néz ki mint aki fél, sőt sugárzik belőle a tartás és az erő.
-Na mindegy, felejtsük el....Eljössz velem valami eliteb helyre inni? Razz
Kérdezi tőle kedvesen, talán nem bánja a bukott. Aaron úgyis régen volt társaságban.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyPént. Júl. 29, 2011 12:48 am

-Hát igen bukott angyal.*mosolyog*
-Azért utálom őket mert,elpusztították a saját otthonukat erdőt vágtak szennyezték a levegőt és ezt akarják csinálni a miénkkel is,és már elkezdték építkeznek az erdőkbe és vágják a fákat...*Dühhősen mondja és kezdi elragadtatni magát majd lenyugszik*
"még,hogy az erdőbe te vagy az úr?"
-Ne aggódj nem szoktam az erdőbe ölni a városokba szoktam és csak embereket ölök vagy csak akkor ölök őshonos fajt ha megtámadnak de nem őshonost bármikor.
-Milyen elit helyre gondoltál?
Vissza az elejére Go down
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 8:32 am

Szija Zeigh nos átveszem a moderálásod mert Saron jelenleg nem tud jönni hozzád de én segítek. Remélem ez nem probléma nos az előző játékot lezárom és velem fogsz játszani. Kezdj kérlek és írok neked vissza illetve minden ragom után kiemelten ott lesz hogyan bővithetnéd reagod mivel ötleteket adok mindenben

Leleine
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 9:42 am

Szia rendben.

Wihahsi ül egy tó partján és nézi a tó tükör tiszta vizébe a holdat a csillagokat.A Hold most telt és az egész vizet beragyogja.A tó távolabbi részén nádas van ahol a madarak a fészkelnek.A víz körül nagyjából 20 méteren keresztül füves puszta van utána meg erdőség az erdőből ilyenkor másznak ki a gyáva állatok inni a tóhoz.Az emberek nem szoktak ide járni mert nincs ösvény a vízhez.
-Imádok ide járni nincs itt senki és nyugodtam lehet repülni.
*Ezt kimondván kinövesztette szárnyait és felemelkedett*
-Nincs itt ember aki észrevenne.*tűzgömböt varászól szelet idéz irányítja a tó vizét és mozgatja a földet és utána átalakul egy madárra majd leszáll a tóvizére visszaalakul és a víz felszínén áll*
Vissza az elejére Go down
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptySzomb. Aug. 13, 2011 12:59 am

* Este egy bárból kijövet indultam ide a tóhoz. A bárt kissé már untam mindenki berúgott és dőlt ide oda mint valami dominó. Azt gondoltam jobb, ha ide jövök itt minden bizonnyal nem találok részeg embereket meg egyéb más lényeket akik kicsit túl sokat ittak a keleténél. Ahogy sétáltam a kis füves részen ami a tóhoz vezet az eget néztem egy darabig. Csoda szép volt gyönyörűen csillogott a hold és mellette sok kis pontban a csillagok. Egymást tökéletesen kiegészítették ahogy sejtettem eddig egy berúgott valami sem volt itt. Ahogy sétáltam a szél picit jobban fújt itt hiszen a víznél mindig erősebb a szél. Én meg a bárhoz öltöztem ugye fel nem pedig ahhoz hogy a tónál fogok flangálni este ki tudja hány órakor. Kis feketés farmer volt rajtam topánka meg egy topp. Összébb húztam magam mert a szél elég kihűti az ember testét. Meg más lényét. A szél belekapott hosszú barna hajamba és halottam ahogyan néha néha süvít. De ahogy lépdeltem más is megütötte a fülemet méghozzá egy hang egy fiú hangja. Kiléptem mostmár láthatott engem és én is megláttam ahogyan a vízen áll. *
- Tudod ez veszélyes könnyen lebuksz .-
* Mondtam neki gonosz mosolyra húzva a szám kezem a zsebembe dugva*



Most pedig jöjjön a te ragod:
- Semmi előkép leírhatod mi történt veled mint én. Pl: Wihasali megunta az otthon ücsörgést. Már napok óta csak ezt teszi ezért a tó felé vette az irányt gondolván ott legalább egy jót repülhet.
- A tájat és a környezetet bővebben is leírhatod mint én kiemeltem most a szelet ezt te is megteheted. pl: a szél pont kedvező volt nekem könnyebb ilyen szélben repülni.
- Leírhatod azt is hogyan éli meg a repülést milyen felszabadult tőle vagy hasonló. Illetve milyenek a szárnyai pl: szárnyaim a hold fényétől világosabbak ezért kicsit rikít a sötétben vagy fordítva szárnyaim sötétek ez pont jó nekem mivel ha meg is lát valaki a szárnyaimat elég nehezen lehetne kivenni a sötétben.
- irányítja a tó vízét és a földet de hogyan? pl: a vizet először felkavarja majd felemeli és mint egy örvényt maga körül forgatja szórakozás és unaloműzés -képen.
- Ajánlom még: emeld ki amit mondasz mint én így sokkal könnyebb a partnerednek külön választania.
Reag tipp:
- ahogy ott ált a vízen épp egy zajra lett figyelmes ágrecsenéshez volt hasonló így oda fordította a fejét. Akkor pedig meglátta a kissé vacogó lányt.
pl kezdheted evvel a kövit de ez csak tipp
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptySzomb. Aug. 13, 2011 5:24 am

Rendben értem

*Wihashi éppen az erdőt nézte mikor meglátta a lenge öltözetű lányt.Megijedt,hogy észrevették gyorsan összecsukta a szárnyait*
"basszus ha észrevett és ember meg kell ölnöm.Nem tudhatja,hogy léteznek varázs lények."
*Elkezdett suhanni a víz felett és a víz felcsapódót körülötte.Amint közelebb ért a lányhoz megérezte,hogy nem ember jellegzetes szagot érzet a halál szagát*"vámpír"gondolta Wihahsi és felszállt a fák fölé,majd a fa lombjába beszállt*
"de örülök ma nem volt kedvem gyilkolni"*kikukucskál a fa lombjából*
-Tudom,hogy veszélyes de szeretek repülni.És nem veszélyes egy kislánynak kint mászkálni lámpa oltás után?*Ezt kimondván leugrik a fáról de a kezét a kardja markolatán tartja*
Vissza az elejére Go down
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:24 am

* Felém közeledett ahogy jött a víz felcsapódott körülötte. Nem ijedtem meg csak ott álltam. Hallottam a gondolatait azt hitte vámpír vagyok hát nem édes? Közel nincs az igazsághoz de nem számít. Beszált a fa lombjai közé én meg felnéztem rá. Ajkam már lassan lila színben pompázott. Onnan nézett le rám és úgy beszélt hozzám. Miután elmondta amit akarta leugrott a fáról de a kezét még mindig a szorosan a kardján tartotta. Ha ellenség lennék és támadnék fel legyen készülve rá.*
- Én? Nem igazán vagyok kislány félni pedig nem félek egy angyaltól. Ha megakartál volna támadni megtetted volna és ugyanúgy én is tehát mért nem ereszted le azt a fegyvert? Butaság fogni.-
* Mondtam neki és rámosolyogtam kedvesen, hogy értse komolyan gondoltam nem fogom én megtámadni hisz megtettem már volna mikor megláttam a víz felett. Nem szóltam volna hanem neki ugranék de nem tettem meg ezért elengedhetné mert a végén véresre szorongatja a kardját. *

Te ragod:
- Mi a véleménye az új jövevényről ez hiányzik evvel lehetne bővíteni hogy mit gondol róla jó szándék vezérli vagy se mért jött ide ilyesmi. Erről kifejthette volna a véleményét
- Miért nem volt kedve ölni ma hiszen sötét angyal ma mégis jó szánék vezérli miért? pl csak mert jó napja van ma ennyi
- A repülés érzését is kitaglalhatod. hiszen arra csak te vagy képes mint angyal más lény nem erre semmi rengeteget lehetne írni róla Smile
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyHétf. Aug. 22, 2011 8:33 am

*meghallgatta a lány gondolatait és csodálkozott*
"Nem vámpir akkor meg mi a....."
-Lehet hogy nem vagy kislány de úgy nézel ki.*Végigméri szemével közelről a lányt*"Mmm erősnek tűnik mégis törékeny halálos párosítás"*Felriasztotta a lány hangja a gondolatmenetéből*
-Öhm... ja a kard.Bocsi de elővigyázatos vagyok.*mosolyog*
-És ha nem vagy vámpír akkor mi vagy?*kérdezi a hangjában meglepetéssel*
"Ez az első alkalom,hogy nem tudom biztosra,hogy milyen lény.Valami különleges erő veszi körbe."
Vissza az elejére Go down
Leleine
Admin
Leleine


Hozzászólások száma : 154
Join date : 2011. Jun. 30.

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptySzomb. Aug. 27, 2011 10:35 pm

* Szóval kislánynak nézek ki na szép azt hittem elég nőies vagyok de úgy tűnik mégsem nos mindegy. Gonoszan elmosolyodok majdhogynem elnevetem magamat ugyanis nem jött rá mi vagyok de ha következtetne rájöhetne. Vámpír már csak azért sem lehetek mert testük hidegebb az átlagnál ők nem nagyon fáznak ilyen időben én meg megfagyok ez is annak a következménye, hogy ilyen lenge cuccokban sétálgatok ki a tóra ahol persze jobban ér a szél na igen saját magamra vessek. Elővigyázatos...nos igen az sosem árt de ha egy erős vámpír lennék mondjuk a hierarchia élén lévő avval a kardal ellenem semmire nem menne csak röhögnék a próbálkozásán. A helyébe angyali képességeimet használnám inkább ki egy másik különleges lény ellen de hát ezt ő tudja nem én. Rámosolygok és úgy válaszolok*
- Vámpír nem lehetek hiszen mindjárt megfagyom...maradjunk annyiban hogy olyan ember vagyok aki tudhat a lényekről. Nos még mindig szorongatni akarod azt a kardot ?-
* Kérdeztem tőle majd elsétáltam előtte leltem a tó szélére és bele mártottam a lábam ránéztem várva a választ és ha netalántán leül akkor tovább beszélgethetünk.*

Te reagod:
Naaa már egész jóó ügyes vagy haladsz. Szépen előre. Lássuk ^^
- első hogy hallgatja a gondolatait azt bővíthetted volna avval, hogy közben ő mire gondolt.
- az elővigyázatosságot is kitaglalhatod mért ilyen elővigyázatos bele szőheted a múltat is hogy azért ilyen mert senkiben nem lehet eléggé megbízni vagy hasonló s akkor egy emléket felidézel részletezve ez már legalább 3-4 sor csak hogy a múltat bele szövöd Smile

Nagyon ügyes vagy csak így tovább hajrá hajrá Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com
Zeig Wihashi
Angyal
Zeig Wihashi


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2011. Jul. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mogyoród

zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. EmptyVas. Aug. 28, 2011 6:20 pm

*Wihashi hallgatja a lányt elégé sokat vár miután megszólal és addigra a lány már rég ül a tóparton*-Ember?Még sose találkoztam emberrel aki tudna a lényekről.Honnan tudsz rólunk?"EZ tudja pedig ez lehetetlen.Az emberek nem tudhatnak létezésünkről azonnal végezni kellene vele.De az már biztos,hogy nem most tudta meg vagyis még nem árulta el.De ha elárulja én megölöm kíméletlenül és az összes embert aki hallotta"*Wihashi lenyugodott és eleresztette a kezét a kardjáról.Majd levette kabátját és betakarta vele a lányt. -meg ne fázz*mondta Wihash. Majd volt pár hasáb fa egymára pakolva a part szélén és azt Wihashi meggyújtotta.És a tűz nagy lángba éget mögöttük.Majd leült a lány mellé,és a nő szemébe néz.Majd azt kérdezi*-Mi a neved?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty
TémanyitásTárgy: Re: zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.   zeig Wihashi a 8-sor nehézkes. Empty

Vissza az elejére Go down
 
zeig Wihashi a 8-sor nehézkes.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zeig Wihashi:nyaralója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Moderálás-
Ugrás: