Blade_of_Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az élet - a maga valójában - harc. de nem a jó és a rossz között, hanem a rossz és a még rosszabb között!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Leleine

Aaron Blade

Faith

Golvic

Seal


STAFF
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
--Elhagyatott város-- EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:41 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
--Elhagyatott város-- EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:23 pm by Vendég

» Pretty Little Liars
--Elhagyatott város-- EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:36 am by Vendég

» Twilight after dark
--Elhagyatott város-- EmptyPént. Jan. 27, 2012 12:06 am by Vendég

» Our Diaries!!
--Elhagyatott város-- EmptyKedd Nov. 15, 2011 8:38 pm by Vendég

» Twilight diaries
--Elhagyatott város-- EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:20 am by Vendég

» original-legend
--Elhagyatott város-- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:11 am by Vendég

» Gossip Girl - The Next Generation
--Elhagyatott város-- EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:50 am by Vendég

» Ao no Exorcist
--Elhagyatott város-- EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:03 am by Vendég

Top posters
Agatsu Veli
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Leleine
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Zeig Wihashi
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Aaron Blade
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Minay Hally Folls
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Cassy Falls
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Colina Limyè Zetwal
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Robin Orrico
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Seal
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Faith
--Elhagyatott város-- I_vote_lcap--Elhagyatott város-- I_voting_bar--Elhagyatott város-- I_vote_rcap 
Hasznos linkek
Világleírás
Fajleírás
Avatarfoglaló
Karakterlap minta
Kaland
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 6:51 am-kor volt itt.

 

 --Elhagyatott város--

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 7:16 am

--Elhagyatott város-- Kepatmeretezes_hu_face_of_the_death_by_mushiunchid30cpnr_www.kepfeltoltes.hu_

Egy város a semmi közepén, düledező,romos házakkal. Talán ezer éve áll itt elhagyatva, talán a korát ésszel nem is lehetne felfogni. Senki nem jár erre, hisz semmi nincs itt.Vagy mégis? Talán az elhagyott romok között valami igazi kincs rejtőzik? Vagy csak a halál lengeti kaszáját az ide tévedők feje felett?

Figyelem!
Játékos karaktereknek TILTOTT terület.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 7:26 am

Megint új helyen jelenik meg. Örökös körforgás ez, amit soha nem marad alább. Nem hagyhatja abba. Megtalálják, megölik. Nem maradhat ugyanazon helyen sokáig, hisz felismerik. Vagy csak a saját emlékei űznek vele csúf tréfát? A rémálmai űzik minduntalan egyre távolabb a lakott területektől? Nem tudja, nem is érdekli. De most egy ház körvonala rajzolódik ki a szemei előtt, aztán még egy, s még egy. Már épp fordulna vissza, amikor megcsapja orrát a halál édes illata. Ajkai gonosz vigyorra görbülnek, s megindul a város felé. Végre egy hely ahol nincs semmi, -és senki-. Fekete csuklyás köpenyét húzza maga után a földön, mégis hangtalanul mozog. Igaz? Ki lenne itt? Maximum a holtak követhetnék őt, a zombikban pedig még ő maga sem hisz. Bár, ő is az, csak nézőpont kérdése. Mégis, az ő önbecslése több ennél. Tiszta vérű vámpír, kiváló pedigrével.Lassan sétál az elhagyatott utcán, s közben nézelődik. Itt minden zugból a halál öleli őt körül, megnyugvást nyújtva a fiúnak.Egy pillanatra lehunyja a szemét és mélyet szippant a dohos levegőből. De ekkor megdermed. Nem csak ő van jelen. Még egy fajtárs tartózkodik a környezetében, bár pontosan nem tudja megállapítani hogy hol lehet. Bemegy az egyik házba és meghúzza magát az ablak mellett. Itt nem veszik észre, s innen ki is lát. Tökéletes búvóhely...egyenlőre.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 10:40 pm

* Iszonyatosan lassan sétáltam a város utcái között. Ahogyan haladtam hajamat lassan fujdogálta a lágy szellő. Lépteimet nem is lehetett hallani olyan halk voltam. Néztem a tájat ahogy gondoltam pont olyan volt. Átjárta a területet egy furcsa szag. Bár nekem mint vámpírnak ez nem volt félelmetes. Nem halok meg egy könnyen ahogy más lény sem bár emberként biztos nem jönnék ide. Viszont ma ki tudja mi de valamai azt súgta nekem, hogy jöjjek ide. Ezzen a sugallaton gondolkodtam miközben haladtam előre. Vajon mért pont ma és mért pont most ütötte meg ez a gondolat a fejemet? Fogalmam sincs mi fog itt történni. Viszont az az érzésem támadt, hogy ma az egész életem meg fog változni. 360 fokos fordulatot fog venni valami itt történni fog csak még nem tudom mi. Mindenestere...valami megütötte az orromat. Emiadt félbe maradt a gondolat menetem. Ez pedig egy fajtámbeli közelette volt. Éreztem, hogy itt van valahol a városban de pontosan nem tudtam megállapítani annyi minden keveredett a levegőben, hogy ez szinte lehetetlennek tűnt de éreztem, hogy itt van. Megálltam egy ház előtt és körbe néztem. Vajon hol lehet az a vámpír? *
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyHétf. Júl. 25, 2011 11:46 pm

Remegő orcimpákkal szaglászott körbe. A szag egyre erősebb és erősebb lett míg végül még az auráját és érezhette a fajtársának. Beljebb húzódott az ablaktól az árnyékba. Nem látta, hisz az ajtó előtt állt, nem tudta ki az, s milyen szándékkal jött. Nem félt, egyszerűen bizalmatlan volt. Kisuhant a hátsó ajtón, s egy ugrással, hangtalanul a tetőn termett. Csak a köpenye suhogott egy kicsit, s lágy szellőt gerjesztett, ezenkívül hangtalanul mozgott. Térdre ereszkedett a tetőn, és lenézett az ajtó előtt ácsorgó vámpírra. Csuklyáját hátrafújta a menetszél, így barna haja puhán hullott alá, belelógva a szemébe. Már nem zavarta, megszokta. Egy ideig nézte bizalmatlanul, szoborrá dermedve a nőt. Majd, amikor megbizonyosodott róla hogy nem akar támadni, finoman leereszkedett a tetőn, oda, ahonnan jött, s megkerülve a házat a lány felé kezdett sétálni. Sréhen hogy, kellő távolságból bekerüljön a lány látószögébe, így egyiküket sem fogja meglepetés érni. Mármint, reményei szerint nem. Fekete szemei üresen és hidegen villogtak, testtartása bizalmatlan volt és feszes, ahogy lassan a lányhoz sétált, ügyelve a 2-3 méter távolságra kettőjük között.
-Szia!
Motyogta elég halkan, szinte némán mozgó ajkakkal.A lány, ha ezt palástolta is, felkeltette az érdeklődését. Volt benne valami, ami vonzotta, de ezt nagyon hamar elhessegette magától. Senkiben nem bízhatott. Még a tulajdon apjában sem.Akkor egy vadidegenben most miért akar?
-Mi járatban?
A belenevelt udvariasság. Utálta a kínos csöndet, de udvariasságból is kérdezett.400 év nagyon sok idő, és sokat változott a világ azóta. Zavarja a modern kor, hiába szokta már meg. Még mindig van valami új, ami megdöbbenti. Utálja. megszokta, hogy felnéznek rá, félnek tőle, de a mai modern kor. Egy senkinek nézik, sima emberek vetik meg és gúnyolják ki. Idegesítő. Végigmérte a lányt, óvatosan végigfuttatta rajta a tekintetét, majd újra egy távoli pontot kezdett el fürkészni.Egyenlőre még a szemkontaktust is kerülte.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:23 am

* Mivel megáltam és hallásom sem egy emberi fülhöz hasonlít halottam, hogy valakinek a ruhálya suhog a levegőben. Oda néztem de csak a szemem sarkából. Így amikor elém került a fekete csuklyás alak meg sem lepődtem. Mostmár kiderült, hogy egy fiúval. Egy vámpír fiúval hozott össze a sors. Ilyen távolságból ugyanis száz százalékra éreztem már. Ő az akinek az illata megzavarta a gondolat menetemet és a sétámat egyaránt. A hajamat egy lágy mozdulattal a hátam mögé hesegettem. Ránéztem és végig néztem rajta. Ahogy látom nem kell attól tartanom, hogy harc lessz itt ketőnk között szándéka erről nem nyilvánult meg. Iszonyat halkan beszélt de nem tudom ennek mi az oka. Végül is nem számít. Viszont valami megütötte a kis lelkemet. Nem hallottam a nevét pedig szerintem ez az első ha találkozom valakivel, hogy bemutatkozom. Lényegtelen. Én határozottan beszéltem még is elég halkan nem tudom miért.*
- Szia. Én...csak erre jártam. Egyépként...khm..Cassy Falls vagyok. És te ki vagy mért vagy itt?-
* Kérdeztem de kedvesen bár kis gyanu is volt a hangomba istenem bűn ha nem bízok meg benne? Bár eléggé biztató volt a hangja igazán férfias. Megfogó sokáig halgatnám. De hé nem ismerem ez nem elég, hogy megbízzam benne bár lehet nem is fog kelleni. Bár ha nem csal ismeretem ez a város még a magam fajta vámpírnak is veszélyes. Lehet hogy kettőnkre vár egy kis kaland.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:57 am

Nem nézett a lányra, csak néha-néha engedett meg magának egy pillantást. Elbűvölte Cassy szépsége, de makacsul bezárkózott saját komor börtönébe. Nem mosolygott, olyan volt mint egy élő szobor, hideg, fekete szemekkel megáldva. Jelen pillanatban, -ránézésre - egy fadarabban több érzelem uralkodott mint benne.Amikor a lány megszólalt először nem tudta mire vélni a darabos beszédét és a köhintést. Majd amikor a lány mutatkozott be először, leesett neki. Hisz nem mutatkozott be. Még jobban nem nézett a lányra, és idegesen a markába köhintett egyet. Persze, ez az idegesség sem látszott kívülről. Illetve... Amikor megszólalt saját maga is meglepődött. Hangja az idegességtől bemélyült, így a szokottnál mélyebb, de lágy, férfias hangon szólalt meg.
-Elnézést hölgyem! Aaron Blade vagyok...
Csak nehezen vette rá magát, hogy a saját nevét mondja. Lehet, hogy ezzel ásta meg a saját sírját, most rögtön. Lehet, hogy a lány kém, vagy besúgó, és amíg ők édesdeden elcseverésznek riasztja a többieket és elkapják Aaront. Ettől csak még idegesebb lett.
-Hát...csak úgy
Nyögte ki végül, válaszolva ezzel a kérdés második felére is.Nem árulhatja el, hogy bujkál, vagy mert üldözik. Nem bízhat a lányban. Mégis, bensője üvöltött ez ellen a kijelentés ellen. Mintha hirtelen minden az sugallta volna hogy: Bízz benne! Finoman megrázta a fejét, mire haja még jobban az arcába hullott. lehet, hogy még mindig túl halkan beszélt, ő még a saját hangját sem hallotta jelen pillantban. Minden idegszála rítustáncot járt az idegességtől. Vajon ki ő? Bízhat benne vagy sem?
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 1:18 am

* Láttam, hogy csak néha néha lopva néz rám. Nem hiszem, hogy ilyen ilyesztő volnék. De ha mégis én lány vagyok ő fiú akárhogy is nézem fizikailag előnyben van. Ezt kicsit furcsáltam. Ideges lett egy picit hangjából ez jött le nekem. De vajon miért? Fura figura. Mindenesetre a neve nem sokat mondott nekem. Nem ismertem egy olyan lány aki az erdőben élt illetve most is azt teszi nem tudhat olyasmiről, hogy őt üldözik. Nem is tudtam nem is sejtettem. Csak a viselkedését furcsáltam. Leesett neki mért köhögtem finomat eggyet ezért lágyan elmosolyodtam. Alig látszott.*
- Semmi gond. Nem hallotam még sohasem rólad. Aaron..hmm nem nem ismerős.-
* Mondtam halkan és elgondolkodtam. A fejemet megráztam és megismételtem*
- Nem nem ismerős-
* Mondtam és a hűvös szél meglibbentette a fekete szoknyám*
- Csak úgy jöttél? De te is érezted azt az illatot nem?-
* Utaltam a halál illatára és a furcsaságra ami itt van. Közben Aaront szemléltem nagyon szimpatikusnak találtam őt*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 4:13 am

Aaront meglepte a lány, bár ezt a meglepettséget igyekezett palástolni. Főleg az, hogy megjegyezte, nem ismerős neki. Mintha a gondolataiban olvasna. Csak nem?! Gyorsan , egy kis koncentrációval erős mentális falat vont az elméje elé. Most, ha a lány olvasott is a gondolataiban, már esélye sincs rá. Lenyugodott, nem volt többé ideges, mert idegességének helyét a gyanú vette át. Gyanakodva nézett újra a lányra, s már kicsit hosszabb ideig a szemébe nézett fekete bogárszemeivel. Nem tudta mire vélje a dolgot.Még mindig nem szállt le a témáról, miért mondta azt Cassy hogy nem ismerős? Talán csak át akarja verni? Elhessegette a rossz gondolatait és felerőltette az arcára azt a kis kisfiús félmosolyát. Most már teljes mértékben önmaga volt. A szoknya libbentésre azért csak odakapta a tekintetét, de gyorsan el is kapta onnan, amikor rájött, mit csinált, és aranyosan a hajába túrt. Nem nagyon volt még nővel, nem érdekelték úgy.
-Persze. Ez a halál illata. Engem biztonságérzettel tölt el, imádom az ilyen helyeket...ilyenkor vagyok otthon.
Mondja és elmosolyodik. Komolyan is gondolta, amit most mondott.
-Van esetleg kedved felderíteni velem eme helyet?
Mosolyog, ő már észre se veszi hogy keveri a régies beszédstílust a modernnel, és így azt sem, hogy ezt milyen aranyosan teszi. Ha a lány rábólint, s ezt Aaron nagyon reméli, akkor lassan elindul az elhagyatott város egyik utcáján oda, ahonnan a legerősebben érezte a halált. A friss halált.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:53 am

* Miközben gondolkodok újra halottam azt a férfis lehengerlő hangott. Valahogy megfogott de még semmi nem izgatott. Ránéztem épp akkor amikor a kisfiús mosolyát rám vetette erre majdnem az ajkamba haraptam de finoman megráztam a fejem hogy hello nő mi a fenét csinálsz? ez csak egy újabb vámpír fiú nem vesz le a lábadról a cuki mosolya az édes hangja és a jóképű pofija. A-aaa azt már nem. Rákérdezett, hogy vele-e tartok. De keverte a mai stílust a régivel amit persze ő maga észre sem vett. De én igen és ezt már nem tudtam leplezni. Először csak egy kis mosoly jelent meg az arcomon végül egy jó nagyot kacagtam. Aranyosan ránéztem miután abba hagytam és elővettem a bocsánatkérő cuki hangomat.*
- Jaj ne haragudj de keverted a két világ stílusát és ezt nem tudtam megállni. Hány éves vagy te? Mármint tényleg mint vámpír. -
* Közelebb lépdeltem hozzá lassan. Ahogy eddig is léptem puha volt és hangtalan akár egy szellem. Könnyed és nőies. Figyeltem a járásomra mindig is. Hajamat hátra fújta a szél majd vissza végül megálltam előtte*
- De egyébként igen kedves Aaron volna kedvem -
* kacagva pukedliztem és oldalra döntöttem a fejem*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:32 am

Érdeklődés csillant a szemeiben, arcára kiült a pillanatnyi meglepettség amikor a lány hirtelen felnevetett. Nem tudta mire vélni ezt az egészet, majd amikor kapott rá magyarázatot ő is elmosolyodott.
-Bocsánat, nem szoktam figyelni rá...
Vallotta be, kicsit feszengve. Ezt a hibáját nem nagyon szokták emlegetni neki, így kezelni sem tudja rendesen.Nézte a lányt ahogy egyre közeledett hozzá, tekintete elidőzött a haján, a szemén és az ajkain. Neki, igazából ez a három dolog tetszett a lányokban, s Cassynek mindhárom páratlanul szép volt. Mindent együtt véve szép lány volt, és intelligensnek is nézett ki. De Aaront soha nem érdekelték a lányok. Most sem volt ez másképp. Kezdte ugyan jól érezni magát a lány közelében, de semmi más.
-Négyszáztizenkettő múltam... És a hölgy?
Nézett rá mosolyogva, majd ő is oldalra döntötte a fejét, amikor a lány megállt előtte.
-Na mi az?
Kérdezte mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:52 am

- Gondoltam így aranyosabb ha oldalra hajtom a fejem-
* Mondtam mosolyogva és feláltam a pukedlizésből végre normálisan álltam előtte. Elmosolyodtam és nyújtozkodtam közben az égre néztem mintha valami nagyon fontosan gondolkodnék de nem*
- Én kb 400 de nem illik ilyet kérdezni egy hölgytőől-
* Mondtam de közben kacagtam végig hisz csak vicnek szántam közbe elé mentem és mentem előre. Járásomra figyeltem ami továbbra is könnyed volt ás nőies. A fenekem szépen ütemesen járt.*
- Na akkor jössz vagy itt lecövekelsz ? -
* kérdeztem miközben hátra fordultam felé és kacagtam*
-gyere már a város hatalmas én meg kicsi vagyok annyi hely van soha nem végzünk-
* Mondtam és kacagtam ma nagyon elemembe vagyok..vagy vagy csak ő hozza ezt ki ki belőlem? neem neem*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:05 am

-Ahogy gondolod
Mosolyog a lányra. Neki nagyon meglepő ez a hirtelen jött kedvváltozás, hisz saját maga csak szépen lassan oldódik fel.
-Elnézést ha megsértettelek
Kissé meghajoltam előtte, ha Cassy nem is, Aaron komolyan vette a dolgot.Figyelte a nő járását, és elismerően biccentett egyet. Könnyed volt, légies, s így törékenynek tűnt. Persze, pont egy vámpír tudja megmondani, mennyire nem igaz ez az álca. Belül, az összes egy vadállat.
-Megyek...megyek
Felsóhajtott, és sietve követni kezdte a lányt.
-És mivel kezdünk? Mit óhajtasz először felfedezni?
Mosolygott és egy nagyon sötétnek tűnő, vészjósló sikátorra mutatott.
-nekem az kifejezetten tetszik.
Vigyorodott el vészjóslóan.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:34 am

* Arra fordítottam a tekintetem és elmosolyodtam. Majd beletúrtam a hajamba és könnyed mozdulattal elindultam arra. Lehet, hogy ez neki furcsán jött le, hogy ilyen könnyed tipus vagyok. Aki az ilyesmitől nem fél. Sőt még a közelébe sincs ennek az érzésnek. Pedig éépen egy sikátorba megyek és csak ketten vagyunk. Bármikor rámtámadhatna de meg sem fordul a fejembe ilyesmi*
- Nekem okés a sikátor nem vagyok félős kislány. -
* Mondtam és intettem a kezemmel hogy jöjjön csak. Miközbe mentem bele ütköztem valamibe. Ne mláttam mert általában felfelé nézek és nem le ezért zuhanni kezdtem és megismerkedtem a földel. Kezemen lejött a bőr de csak sóhajtottam visza néztem és egy kis kőbe botlottam meg ami mindenféle színben ragyogott*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptySzer. Júl. 27, 2011 9:11 am

Sétálok a lány mellet, azzal a kisfiús mosollyal az arcomon. A tájat fürkészem, a sötétséget előttünk. Még szerencse, hogy mi vámpírok éjszaka is jól látunk. Én a lábam elé nézek,de hirtelen arra leszek figyelmes, hogy a lány elesik mellettem. Utána kaptam, és a föld felett pár milliméterrel sikerült is megállítanom a zuhanását., finoman talpra segítettem. De így is lehorzsolta a kezét.
- Ejj...Vigyázz magadra...
Mondtam neki mosolyogva, majd visszafordultam a kis kőhöz és felvettem a földről.Megnéztem, majd a lánynak nyújtottam a kis tárgyat.
-Vajon mi lehet ez? Ismerősnek tűnik...de...nem tudom...hol láthattam már én ilyet?
Tekintetem a semmibe réved, miközben gondolkozom.Hirtelen viszont megrázom a fejem. Valami a hajamra csöppent.
-Mi a....?!
Ahogy felnézek, a torkomon akad a szó, majd a belém csapódó valami a földnek szorít és eszeveszetten visít. Fél kézzel megragadom, és eltolom magamtól. Az ujjam között egy fiatalka majom ficánkol, fekete bundája nagyon hosszú és selymes, szemei viszont ugyanolyan szivárványszínűen csillognak, mint a kő. A kis majom szemébe nézek, ezzel lenyugtatva a jószágot, majd óvatosan felülök és simogatni kezdem az ölemben az állatot.
-Nézd csak...
Mutatom Cassynek a majom szemét.
-Vajon mi lehet ez? és hol vagyunk?!
Kérdezem teljesen hihetetlenkedve, majd furcsán nézem fekete majmocska szemét. Valami még mindig ismerős benne...
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 4:53 am

* Egyik percről a másikra pörögtek az események. Elvettem tőle a szivárványszínben pompázó követ és nézegettem. Mindaddig amíg a majom rá nem támadt Aaronra. Csak pislogtam épp segíteni akartam de láttam, hogy ő egyedül is képes megoldani így vissza meredtem a kőre. Igazán furcsa volt. Viszont a gondolataim egy percre mikor a szemem sarkából a fiúra lankadt elkalandozott. Milyen...jó...volt a...kezei közt. Pislogok saját magamon. Úr isten miről beszélek egyáltalán. Ez csak egy átlagos vámpír srác nem hat meg de nem ááám. Közbe persze tudtam, hogy saját magamat csapom be de így tényleg el tudtam hinni hogy nem izgat egy csöppet sem és tudtam koncentrálni. Vissza meredtem a kőre és megkocogtattam a majom szeme ugyanilyen színű mint a kő. Nagyon furcsa. Majd megszólaltam*
-Nagyon ismerős azt hiszem én már halottam erről. A gonosz vámpírok használják, hogy hipnotizálják vele az állatokat mindössze ha három ilyen kő van. Valószínű a tulaja elejtette és vissza fog jönni a kőért. -
* Nekem pedig ezt a figurát meg kell állítanom vagy a kőt össze törni viszont lehet, hogy a majom kárát látja annak ha a követ szét töröm nem igazán tudtam mit tegyek abban viszont biztos voltam, hogy valaki vissza fog ide térni a kőért. Az illetőnek pedig nagy ereje van és akkor nehezebb lesz a dolgunk mint most. Sóhajtottam*
- Nem igazán tudom mit tegyek evvel a kővel...-
* Mondtam végül Aaronnak*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 10:29 pm

Kíváncsian hallgattam a lányt. Most már nekem is beugrott, miről szól ez az egész. Halkan elkáromkodtam magam.
-De miért kellenek nekik az állatok? Mit érnek vele? Óóó....
Újabb káromkodások, amikor rájövök mi céljuk volt ezzel.
-Persze, nyomkövetés....az állatoknak nagyon jó a memóriájuk, és ha egyszer látnak egy személyt, akkor vissza fognak térni parancsra a gazdájukhoz. Hehe....szegény majom...
Felsóhajtottam majd megcsóváltam a fejem.
-A követ meg kell semmisíteni, ha a majom belehal, belehal, ha nem akkor jól járt szegénykém.Viszont, ha szemszíne ezután sem változik....akkor meg kell ölnöm...
Felálltam, a majmocskát még mindig a kezemben tartva, majd füttyentettem egy éleset, mire nagy károgással valami fekete gombóc a vállamra szállt. Mosolyogva megvakargattam a holló állát és nyomtam egy puszit a fejére. Most látszott, hogy mennyire szeretem az állatokat, és igenis vannak érzéseim annak ellenére hogy ezt nem nagyon mutatom a közönség felé.
-Szia nagyfiú. Hol jártál? Hiányoztál ám...
kezdtem el beszélgetni a madárral, aki visszakárogott, mire Aaron felnevetett.
-Én is szeretlek...
Majd a lány felé fordultam kicsit elpirulva, hisz ez nem volt semmi produkció tőlem.
-Ő Raven...a hollóm...idomítva van, de érzékeli a gondolathullámaimat is, így tudunk kommunikálni. Meg akarod simogatni?
Néztem kedvesen csillogó szemekkel a lányra. Biztatóan rávetettem azt a kisfiús félmosolyomat.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyPént. Júl. 29, 2011 5:34 am

*Bólintottam neki mikor megértette mért is estem gondolkodóba a kő miatt. Viszont sajnáltam a majmot nem akartam neki ártani viszont semmi érzést nem mutattam ki. Ezt már megtanultam, hogy ezeket jobb a felszín alatt tartani. Majd a hollóra néztem aki érkezett. Felvontam a szemöldököm és apró mosoly terült az arcomra de ez más volt mint a többi. Őszinte amit hála Aaron nem vett észre mivel eléggé el volt foglalva a madárkájával. Majd a kérdésére ránéztem*
- Előbb ezt intézzük el...-
* Mondom és felemelem amelyben a követ tartottam. Majd hirtelen teljes erőmből a földhöz vágtam. A kő darabokra hullott és szanaszét hevert. Elhalványult sorban tűntek el róla a szivárvány színei. A kis majom felüvöltött fájdalmában de hála az égnek ennyivel megúszta. Viszont el is ment mert nem akart még egy ilyet átélni én ezt meg is értem. Sóhajtottam egy nagyot majd a szemem sarkából a varjúra néztem. Maximum megcsíp mert nem bízik bennem. Gondoltam magamban majd közel mentem Aaronhoz valószínűleg most voltam hozzá a legközelebb amióta csak találkoztunk. A varjú felé nyúltam lassan míg végül finoman megsimogattam a fejét*
- Milyen édes...-
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 4:03 am

Az események gyorsan pörögtek. A lány összetörte a követ, ami nagy recsegéssel tört darabkáira, a majom pedig fülsüketítően felvisított és a kezembe mart. Anélkül is elengedtem volna, de így felszisszentem a fájdalomtól. ~ A hülye majom.. ~ Felsóhajtottam és lenyaltam a vért a kezemről, ezzel be is gyógyítva a sebet. A majom után néztem majd felálltam. Viszont egyre jobban tetszett a hely. Itt legalább történt valami. Eléggé a gondolataimba merülhettem mert csak azt vettem észre hogy a holló már nincs a vállamon. Az előttem álló lányra pillantottam. Látszott rajta a döbbentség. Én csak vigyorogtam felszabadultan. Raven, amikor a lány megsimogatta gondolt egyet és átszállt az ő vállára, fejét Cassy nyakához dörgölve.
-Te tollas macska....
Sóhajtottam miközben légiesen és könnyedén talpra erőltettem magam, és nyújtóztam egyet, mire szinte minden ízületem kiropogott.Megmozgattam a végtagjaimat, persze vigyázva, hisz a lány közel állt hozzám.Majd a lendülettől az arcomba hulló barna tincseim közül kisfiús bájjal néztem a lány szemébe. Fekete szemeim boldogan csillogtak, és már megnyugodtam, hisz teljesen megszoktam a lány közelségét, sőt, még élveztem is. Kár, hogy még tartozok neki egy beszámolóval, ami még nagyon várat magára. Nem szeretnék elhamarkodott lépéseket tenni felé. Lehet, hogy kiderül, egyáltalán nem is vagyok szimpi neki. Szép lenne ám.
-Persze, imádja ha szeretik...És hát...ő is pasiból van...tudja kinek kell hízelegni
Bókoltam picit a lánynak egy csibészes mosollyal.Tényleg kezdtem az egy nap alatt egyre jobban megkedvelni. ~ De addig nem lehet köztünk semmi amíg nem tudom neki elmondani a történetemet. Az pedig bizalom kérdése. ~ És a bizalom kényes dolog. ~ Egyenlőre csak a szimpátiát érzem hogy meglenne közöttünk. Ez vajon mennyire elég? Persze, gondolkozhatsz rajta te ökör, úgyis minden rajtad múlik. Amíg te nm lépsz semmi nem lesz köztetek! És az kit érdekel? Engem? Talán... ~ Amíg így magammal vitatkoztam a lányt és a hollót néztem. Összeillettek, nagyon aranyosan megvoltak egymással. ~ Vajon ez mit jelent? Vajon mennyire igaz? Hogy Raven érzi, sőt talán -biztosan- érti is amit mondok neki? Talán, direkt csinálja? ~
-Igazából, már nagyon régen együtt vagyunk...valamilyen szinten ő is hallhatatlan, még az egyik vámpírtól kaptam...200 éves és semmi baja, sőt olyan kondiban van mint egy fiatal holló....nem tudom hogy hogyan csinálták, talán csak kísérleteztek vele...
Megvonom a vállam mosolyogva, nem tudom erről mi lehet a véleménye a lánynak. ~ meg kéne kérdezned...a tudod miről... ~
Felvonom a szemöldököm és a hollóra nézek. Ez az ő hangja volt. nagyon ritkán beszél velem, általában hagyja hogy én rizsázzak neki, mindenféléről, és ő csak megérti, vagy maximum egy- egy szót odabök kommentként, hogy felfogta, de nem tud vele mit kezdeni. Most viszont mégis hozzám szólt tehát akar valamit. Mégpedig azt, hogy érdeklődjek. Hát, jó, ha ez szerinte jó ötlet...
-Cassy...
Kezdem egy bizonytalan torokköszörüléssel.Majd egy meleg mosolyt erőltetek az ajkaimra és a lány szemébe nézek. Raven elégedetten fúrja a fejét a tollai közé, még mindig a lán vállán. Úgy látszik, új székhelyet választott.
-Mesélnél kicsit magadról...érdekelne a hölgy múltja...
Kisfiús idegesség, rögtön keverem is a két beszédstílust. Azért mosolygok tovább, hátha nem néz full bolondnak és röhög ki. Raven nagy levegőt vesz, majd sóhajt egyet, jelezve, ez a produkció egészen érdekesen lett előadva. Engem nem érdekel.... - vagy mégis?! -. Maximum egészen aranyosan beégek. Nem lepne meg, reménytelen vagyok a lányokkal kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 4:29 am

* Azt hittem a kis holló bizalmatlanabb lesz majd velem szemben. Esetleg rám károg vagy elrepül ilyesmire számítottam. Persze ha ez lett volna én rögtön vissza húztam volna a kezemet nem erőltettem volna a bizalmat az állat felé. Elmosolyodtam amikor a vállamra szált és hozzám bújt. Örültem a bizalomnak amit kaptam és, hogy nem ellenséges velem. Amíg a fiú nyújtózkodott én az új tollas barátomat simogattam. A zsebemből elő turkáltam egy kis enni valót ép hogy csak találtam valamit nem csoda hisz madárnak való kaja nincs benne de még emberi se miután vámpír vagyok ez egy csodának volt felmérhető. Kivettem a kis kenyér darabot amit találtam és a madár felé nyújtottam csak akkor néztem el róla mikor Aaron hangja csendült fel. *
- Igazán? Melyik pasi nem kedvelné ha kicsit kényeztetik? bár ez a lányokra is igaz -
* mondtam kacagva és az arcomat a marárhoz dörzsölgettem majd kacagtam és a fejére egy lágy kis aranyos puszit adtam. Végül megsimogattam és ránéztem miután újra megszólalt a srác. Vajon mire kíváncsi? Mit szeretne tudni?Most nem zavart az, hogy keveri a két kor szava járását ugyanis teljesen foglyul ejtett egy percre a fekete szeme és kisfiús mosolya. Elcsodálkoztam saját gondolataimon. Mire gondolok? aranyos mosoly és szép szemek? mióta is izgat ez engem? úgy soha? igen...igen....engem nem érdekel az ilyesmi. Vagyis hát....na mindegy kezdjük mesélni. Evvel el is kezdtem.*
- Ömm Amerikában születtem. Anyám meghalt ugyanis vagy ő vagy én maradhattunk életben. Anyám pedig engem választott és ő így meghalt. Nem tudom hogy hívták vagy hogy nézett ki milyen volt. Semmit. Apám pedig hát...megőrült és szanatóriumba került mert rátámadt egy orvosra. Ez után nevelő intézetbe kerültem ahol vertek. Én megszöktem és azóta az erdőben élek még pár vámpírral faházakban. Nehéz eset vagyok a múltam se szép. Így mondhatjuk....nincs senkim akihez kötődnék -
* Mondtam és keserűen felnevettem miközben a hollót simogattam majd ránéztem egy félmosollyal szemembe hullott egy kis haj is és így néztem rá majd szólaltam meg*
- Na és te? nem mesélnél kicsit magadról?-
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 8:16 am

Raven soha nem volt bizalmatlan, mindenkivel szimpatizált akit jónak látott, és engem is megpróbált rávenni hogy barátkozzak vele. nem egyszer húzott már bele így csajozásba is, de eddig mindig sikertelenül. nem nagyon értek a nőkhöz. Ez igaz, kár lenne tagadni.Néztem ahogy a lány turkál a zsebében, és odaadja Ravennek. A hollóból sütött az elégedettség, és gondolatai is ezt sugározták. na meg azt, hogy másszak rá mert jó csaj. Megforgattam lelki szemeimet. Néha idegesített a pattogása.
-Hááát...nem tudom..
Vállat vontam. próbáltam valami értelmeset is mondani, de én nem voltam otthon a témában. Bár, azok az ajkak talán engem is el tudnának bódítani. Már megint róla gondolkozok. Mi ütött belém?! Hé Aaron mi ez a hirtelen érdeklődés a csajok iránt?!. hallani véltem Melanie hangját a saját fejemben. persze, az a mondat az állatokról szólt. Amikor először hazaállítottam Ravennel, az erdőbe. Sokan a bandából csúnyán vagy furcsán néztek rám. Emlékszem...csak bambán vigyorogtam és élveztem a helyzetet. Persze, Raven már nem annyira. Hallgattam a lány történetét, valahogy magamra ismertem benne. kezdtem megérteni, miért kedvelem ennyire Cassyt. Van bennünk valami közös. Talán a fájdalom a szemében? Vagy csak a múlt sugallata, ami kihat a jelenre is mindkettőnknél?!.
-Hidd el...átérzem...
Mosolyogtam rá biztatóan, majd elkomorodtam amikor meghallottam a kérdést.Számítottam rá ugyan, s tudtam hogy elkerülhetetlen, de így hallva, mégis idegen volt. Erre az érzésre semmi nem tudott volna felkészíteni. Egyszer éreztem haragot, dühöt, ellenszenvet, megnyugvást, fájdalmat, örömöt. nagyon furcsa volt, rosszabb volt min az idegesség. De, végül, részben Raven biztatására, belefogtam a mondandómban. Nagy levegőt vettem majd szóra nyitottam a számat.
-Hát, anyám nem törődött velem. Pár évig még igen, de utána nem, és apámhoz is hűtlen volt. Aztán, mivel ezt apám ezt nem bírta idegileg, apám megölte anyámat, odahívott, és kényszerített hogy igyak a véréből..Ez az utolsó emlékem róla..mert anyám vére miatt minden emlékem kitörlődött apámról...Aztán, az a féreg elüldözött otthonról. Az erdőbe élek, azóta...én is bandáknál tanultam...de később , nemrég, felbukkantak ismeretlen alakok akik üldöznek...így nem maradhatok egy helyen sokáig...folyamatosan menekülnöm kell....Nem egy érdekes múlt de elég szar.
Sóhajt fel. Mondandója elején látszik a gyűlölet,a düh és az undor a szemében, amjd fokozatosan lecsillapodik és tekintete csak fájdalomról tanúskodik, majd az üldözéses résznél már félelemről.Tényleg fél a támadóitól.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 8:47 am

* Megigazítottam a hajamat miközben hallgattam figyelmesen a történetét. Már értem mért volt illetve még mindig mért olyan hideg velem illetve gondolom mindenki mással is a múltja miatt. Sóhajtottam neki se szép a múltja ahogy nekem se mind kettőnknek van valami rossz az életében. Ránézek fekete színű szemeimmel amik szépen csillognak a sajnálattól. Megfogom a madárkát finoman a karjaimba teszem oda lépek Aaronhoz és vissza teszem az ő kajára. Úgy gondolom ha nála van a madárka az megnyugtatja. A kezem nagyon finoman a vállára tettem. Most először érintettem meg a fiút. Elöntött az adrenalin mintha megrázott volna valami és a nyakába borulnék. Jézus elég szedd össze magad Cassy....Elég legyen ebből szed végre össze magd csak a vállát fogtad meg azt is csak hogy megnyugodjon és erőt vegyen magán így van és most ezt meg is mondod neki*
- Megértelek hidd el tudom, hogy fáj de a múlton nem változtathatsz így inkább a jövőddel törődj*
* Mondtam a hatalmas bölcsességet bár azzal hogy üldözik nem tudom mit tegyen. Valaki talán elrejthetné az ő jelenlétét egy másik személy. Mondjuk most az én jelenlétem nagyobban érezhető a nagy adrenalin miatt mint az övé tehát elrejtem a támadói elől. Ilyesmit lehetne számára. Majd becsuktam a szemem és oldalra fordítottam a fejemet. Rámosolyogtam kedvesen és bíztatóan és bár minden porcikám ellenkezett elvettem a kezem a válláól és léptem eggyet háta. Mi van velem ....mi van velem elég legyen ez butaság én csak segítek ...igen*
Vissza az elejére Go down
Aaron Blade
Vámpír
Aaron Blade


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : USA/Montana

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 9:28 am

Figyeltem a lányt, nem tudtam mi járhatott a fejébe, de annyit biztosan, hogy sajnál. Neki is fekete a szeme? Ez az egy gondolat sokkolt le amikor a szemembe nézett. Aztán jött a hideg zuhany saját magamtól. ~ Ó te barom...jó hogy ezt nem mondtad ki hangosan. Nem eddig zöld szeme volt mi?! barom... ~ Figyeltem Cassy mozdulatait, ahogy a vállamra teszi Ravent. Igaz, a kis fiú durcás volt, hogy elpaterolták, de engem tényleg jobb kedvre derített.Bár, ebben közrejátszott a holló durcija is sok részben. Viszont, most más kötötte le a figyelmem. A lány hozzám ért, sőt, a vállamra tette a kezét. Elektromos szikrák pattogtak, még látni is véltem őket, egész testemben megborzongtam az érintéstől, mégis...jól esett. Elvigyorodtam, és finoman előrenyúltam, egy ujjal végigsimítottam a jobb orcáján. Nem szóltam semmit., csak a fekete szemekbe bámultam, kisfiúsan mosolyogva rá.
-Köszönöm szépen...
Ebben a pillanatban észrevettem mit csinálok. Arcomról lefagyott a mosoly, elkaptam a kezem és mereven a testem mellé szorítottam. Szinte hátra ugrottam egyet, tekintetem újra komor és üres lett. Idegesen megköszörültem a torkom. lehet, hogy most rontottam el mindent, de még nem állok készen. Még nem lehet. Ez az én utam. Egyedül...senkit nem engedhetek közel magamhoz....bármennyire megvan közöttünk a szimpátia, ez így nem megy. Raven, persze duzzogott és elrepült, nagyon nem tetszett neki ez a lépésem. Így, utólag, magamnak sem, de még nem tudom visszaforgatni az időt. Néha, bár meg tudnám tenni. Mikor úgy éreztem, már eléggé visszaszereztem régi önmagamat megszólaltam, azon a mély, rekedtes hangomon.
-Bocsánat....Szerintem...jobb lenne ha mennénk...
Sóhajtottam fel és ha a lány nem bánta, - amit reméltem - akkor elindultam kifelé, amerre jöttem. El innen. Ez a hely nem csak fizikailag tartogat veszélyeket. Sikerült teljesen össze is zavarnia. Legalábbis, én a helyre fogtam. Hogy mi az igazi oka...nos...ki tudja?! A hely kapujáig még kikísértem a lányt, majd füttyentettem Ravennek aki újra a vállamra szállt.
- Nos hölgyem...azt hiszem innen egyedül megyek tovább...örülök hogy megismertem, a mielőbbi viszont látásra.
Biccentettem felé mosolyogva, majd megfogtam a kezét és kézen csókoltam. Sarkon fordultam, és lassú, hangtalan léptekkel elsuhantam az éjszakában. Csak a köpenyem halk suhogásának vízhangja maradt utánam, és Raven kísérteties károgása, ami fájdalmas sikoltásként hatott az éjszakában.
Vissza az elejére Go down
https://blade-of-dawn.hungarianforum.com/
Cassy Falls
Vámpír
Cassy Falls


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Jul. 21.

--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- EmptyVas. Júl. 31, 2011 9:44 am

* Hagytam hogy hagy kísérjen ki és elmosolyodtam mikor kézen csókolt*
- Ég veled vigyázz magadra -
* Mondtam kedves hangon kissé ajkamba haraptam és elmentem otthon az ágyamra dőltam és az arcomra tettem a kezem ahol megsimogatott még mindig éreztem és sóhajtottam. Hülyeség az egész....Bolond vagy Cassy egy idióta heh...végülis nem történt semmi csak bíztattam őt és beszélgettünk mégis mért gondolok akkor rá egész nap? O.O én ezt ne mhiszem el azt hiszem az őrületbe fogok menni. Meg fogok őrülni abba hogy állandóan olyan fiúra gondolok aki engem nem is izgat. De nem ááám. A fenébe még magamnak is képes vagyok hazudni. Szép....végülis megértem őt....én magam se maradnák saát magammal heh...remélem azért ő nem szenved így mint én. Már hogy szenvedne eszébe se jutok a nevemet is elfelejti mire újra ösze futunk. Szerintem nem fogunk soha hiszen neki mindig meni kell a múltja miatt- Ittam egy kis vért majd sóhajtottam és az ágyra döltem aludtam egészen 24 órát egy teljes napot aztán tettem vetem a dolgomat de a fiúrol nem feletkeztem meg még mindig bennem élt a za szikra amikor hozzá értem és az a rezzenet amikor ő ért hozzám az a szimpátia és vonzalom. Mindezt persze tagadtam és hazudtoltam annyival hogy engem ő nem érdekel*

// Játék vége //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





--Elhagyatott város-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Elhagyatott város--   --Elhagyatott város-- Empty

Vissza az elejére Go down
 
--Elhagyatott város--
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blade_of_Dawn :: Blade Of Dawn :: Outside-
Ugrás: